Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 20:00, Deejay napisał:

Heh... nie rozumiem co tu do kombinowania... Wystarczy po prostu przyciąć i odrobinę pomniejszyć
;)


To by się czepiali, że jest inny, wolę nie;)
I tak zgłaszanie ciągle tego samego avka staje się nudne a zmieniać go nie zamierzam więc mówi się trudno;)
To tylko zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:03, wdowiakm napisał:

To by się czepiali, że jest inny, wolę nie;)

Sprawdz roznice miedzy przerobka Deejaya, a tym co masz obok nicka. Gwarantuje Ci, ze jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:04, PolishWerewolf napisał:

Sprawdz roznice miedzy przerobka Deejaya, a tym co masz obok nicka. Gwarantuje Ci, ze jej nie
ma...


Ja widziałem już, że nie ma różnicy ale zawsze jest ktoś kto sie przyczepi może nie do avka ale do czegoś innego;)
Ale tak jak mówiłem wystawianie ciągle tego samego avka staje się nudne więc wolę nie startować zwłaszcza jak nie mam zamiaru go zmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:11, wdowiakm napisał:

Ja widziałem już, że nie ma różnicy ale zawsze jest ktoś kto sie przyczepi może nie do avka
ale do czegoś innego;)

Ach już nie rób z siebie takiego męczennika... ;)

Dnia 03.08.2007 o 20:11, wdowiakm napisał:

Ale tak jak mówiłem wystawianie ciągle tego samego avka staje się nudne więc wolę nie startować
zwłaszcza jak nie mam zamiaru go zmieniać;)

Heh... jak uważasz. W każdym bądź razie mam nadzieję, że jeszcze tu wrucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:23, Deejay napisał:

Ach już nie rób z siebie takiego męczennika... ;)


Przecież nie robię bo po co to tylko zabawa:)

Dnia 03.08.2007 o 20:23, Deejay napisał:

Heh... jak uważasz. W każdym bądź razie mam nadzieję, że jeszcze tu wrócisz :)

Zobaczymy czy wrócę może kiedyś jak troszkę przejdzie edycji i mój avatar wprowadzi jakąś świeżość:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:11, wdowiakm napisał:

Ja widziałem już, że nie ma różnicy ale zawsze jest ktoś kto sie przyczepi może nie do avka ale do czegoś innego;)


Zawsze Cię lubiłem wdowiaku m, mam tylko nadzieję, że nie będziesz miał mi nic za złe. Chciałem po prostu zwrócić uwagę, że nasze avki są niewymiarowe :/ Mówisz, ze zawsze dawałeś tego wielkiego avka? Dziwne, że Deejay nie zauważył... Nie chciałbym żeby było teraz wszystko na mnie...
Ps. Werewolfowi chyba chodziło o to, ze ten wyedytowany i ten co masz w avku (który jest przycięty przez system gram.pl) wyglądają tak samo, więc nikt by się nie burzył ;)

@Graszczur >> każdy ma prawo się pomylić, więc nie musisz od razu z kogoś szydzić...
Koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:33, greg_f napisał:

Zawsze Cię lubiłem wdowiaku m, mam tylko nadzieję, że nie będziesz miał mi nic za złe. Chciałem
po prostu zwrócić uwagę, że nasze avki są niewymiarowe :/ Mówisz, ze zawsze dawałeś tego wielkiego
avka? Dziwne, że Deejay nie zauważył... Nie chciałbym żeby było teraz wszystko na mnie...
Ps. Werewolfowi chyba chodziło o to, ze ten wyedytowany i ten co masz w avku (który jest przycięty
przez system gram.pl) wyglądają tak samo, więc nikt by się nie burzył ;)

Nie mam nic Ci za złe to tylko zabawa:) I jesteś uczciwy;) Tez ciebie lubię i zawsze lubiłem więc gniewać sie nie gniewam po prostu jest ok;)

Koniec offtopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz na wypadek, jakby Deejay nie zdążył odpowiedzieć na mojego maila: głosujemy wg starych zasad? Bo te drugie to, o ile dobrze zrozumiałem, to zasady głosowania w edycji wakacyjnej... byłbym wdzięczny za info ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 12:59, paweusz napisał:

> Zgłaszam się
Po pierwsze zgłoszenie niepoprawne, po drugie zgłoszenia zostały zakończone, po trzecie zapoznaj
się z regulaminem każdej zabawy zanim zechcesz brać w niej udział.


Dobra się nie spostrzegłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 13:01, macior54 napisał:

Dobra się nie spostrzegłem

Się nie spostrzegłeś...? Po jakiemu to? ;)
Chyba chodziło Ci, że nie spostrzegłes regulaminu :)

Zapraszam za miesiąc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista wysłana. :-) Teraz tylko czekać na wyniki.
Było w czym wybierać- dużo osób biorących udział w konkursie z bardzo ciekawymi awatarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 14:38, Moras1990 napisał:

Wybrańcy zostali wybrani. :) Mam nadzieję, zę wszystko dobrze zrobiłem :]

Na drugi raz nie miej nadziei, tylko dokładnie czytaj regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-go sierpnia wysłałem swoje głosy, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia... więc nie wiem, czy moje zgłoszenie jeszcze nie dotarło i mam je wysłać jeszcze raz, czy po prostu nie miałeś czasu na odpisanie. Nie robię Ci wyrzutów, tylko upominam się o swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 11:57, Lfdracon napisał:

3-go sierpnia wysłałem swoje głosy, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia... więc nie wiem,
czy moje zgłoszenie jeszcze nie dotarło i mam je wysłać jeszcze raz, czy po prostu nie miałeś
czasu na odpisanie. Nie robię Ci wyrzutów, tylko upominam się o swoje ;)


Podejrzewam, że skoro wszystko jest ok, to nie otrzymasz potwierdzenia. Natomiast jeśli Twój mail nie doszedł to otrzymasz przypomnienie żeby oddać głosy. Ja oddałem głosy także 3, ale również nie otrzymałem potwierdzenia, ale jakoś mnie to nie martwi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować