Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 07:59, Adamzzz napisał:

No cudownie - 5 miejsce jest jak najbardziej dla mnie wystarczające :-), miło dostać taką nagrodę
na sam początek dnia :P.


No widzisz, także zająłem piąte miejsce. ;-D

Dziękuję wszystkim za oddane głosy na mnie. :-)
Gratulacje dla Kuka- Wielka Rzepa naprawdę podbija świat. :-)

Gratulacje dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! 4 miejsce! ^^
Dziękuję za oddane na mnie głosy!
Gratuluję Kukiemu, choć na niego nie zagłosowałem.
Trochę jestem zawiedziony, że moi faworyci (paweusz, greg_f, xbit71) zajęli tak marne pozycje
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
(coś podejrzanie miły dzisiaj jestem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 08:03, buguser napisał:

ci w czolowce nie maja wcale takich fajnych awatarow, wiec jakim cudem sa w tej czolowce? to
zalezy od statusu czy od populrnosci? w regulaminie nie pisze na jakiej podstawie glosowac


To co jednym osobom się podoba to innym już niekoniecznie :P A avatar z rzepą jest świetny po prostu, i humor poprawia - nie dziwię się, że Kuk został zwycięzcą, więc gratki dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 08:03, buguser napisał:

ci w czolowce nie maja wcale takich fajnych awatarow, wiec jakim cudem sa w tej czolowce? to
zalezy od statusu czy od populrnosci? w regulaminie nie pisze na jakiej podstawie glosowac


No to dopiero teraz się dowiedziałeś, że czołówka zawsze z góry opłaca głosujących? :P Było tak samo wieki wieki temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo...20 miejsce na początek, najs ^^
Gratuluję Kukowskyemu bo ta rzepa mnie rozwaliła dosłownie. ;)
I innym wyzszym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:13, el-coyote napisał:

No to dopiero teraz się dowiedziałeś, że czołówka zawsze z góry opłaca głosujących? :P Było
tak samo wieki wieki temu :P


Chcesz przez to powiedziec ze tabela wynikow nie odzwdzierciedla pradziwego podzialu punktow, czyli ze niketorzy glosuja nie na awatara tylko na osobe ktora im placi (jest popularna), tak?

Jak tak to po co ten konkurs? Jest ranking najlepszych forumowiczow (taki temat), tam powinni sie wtedy niektorzy stad przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:21, buguser napisał:

Chcesz przez to powiedziec ze tabela wynikow nie odzwdzierciedla pradziwego podzialu punktow,
czyli ze niketorzy glosuja nie na awatara tylko na osobe ktora im placi (jest popularna), tak?

No, a co Ty myślałeś? Ja w tej edycji wszystkich, którzy na mnie głosowali opłacałem liściami bambusowymi, a z tego co gadałem z tykusem wynika, że on głosującym na niego płacił korą sosnową, jednak jak widać liście bambusowe mają w tym sezonie lepszy popyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2007 o 12:21, buguser napisał:

Chcesz przez to powiedziec ze tabela wynikow nie odzwdzierciedla pradziwego podzialu punktow,
czyli ze niketorzy glosuja nie na awatara tylko na osobe ktora im placi (jest popularna), tak?

Jak tak to po co ten konkurs? Jest ranking najlepszych forumowiczow (taki temat), tam powinni
sie wtedy niektorzy stad przeniesc


Daj sobie spokój tu chodzi o zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gratki dla stojących na podium, wszystkich którzy na mnie nie zagłosowali gratuluję gustu ;]. Hym. 12 pozycja, szczerze mówiąc liczyłem na wiecej a głosy które oddałem odbiegały od ostatecznego rankingu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:11, Toshiro M napisał:

Daj sobie spokój tu chodzi o zabawę.


Masz racje i tak nic nie zdzialam.. jak sa tu jakies uklady to pewnie tak zostanie. Tylko co do za zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:18, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, gratki dla stojących na podium, wszystkich którzy na mnie nie zagłosowali gratuluję gustu ;]. Hym. 12 pozycja, szczerze mówiąc liczyłem na wiecej a głosy które oddałem odbiegały od ostatecznego rankingu....


Przeważnie sam robisz sobie avatary, dlatego mogę się przyznać z czystym sumieniem, że oddałem na Ciebie 10 punktów ;] Powinieneś być o wiele wyżej... :/ Mam jednak nadzieję, że nie zniechęcisz się i za miesiąc znowu coś "wykombinujesz" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha 12 miejsce xD

Następnym razem, startuje o ile będzie mi się chciało z Jokerem oczywiście. Dziękuje wszystkim którzy zagłosowali na duet żabka&ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować