Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux bije się w pierś i przeprasza za błędy popełnione przy Godus

10 postów w tym temacie

Kuźwa - krew człowieka zalewa - dinozaur branży gier tłumaczy się, że tu czegoś nie wiedział, tam czegoś nie umiał. Oczywiście otoczony był też bandą niedorozwojów, którzy nie umieli mu doradzić, "czym to się je" ..... a teraz siedzą z rozdziawionymi pyskami i ani be, ani me, ani kukuryku .... jak się typy wypalacie, albo nie umiecie tworzyć gier, to zajmijcie się uprawą ogródka i odejdźcie z branży i nie zaśmiecajcie jej, skoro nie umiecie utrzymać poziomu ze swoich dawnych lat lub względem naprawdę dobrych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA powiem co wykończyło tą grę.. budowanie gry pod mikropłatności. PRzez to jest niegrywalna chyba że ładujesz w nią kasę, to ułatwia.

Godus to taka sama porażka branży jak mobilny Dungeon Keeper. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pusty smiech mnie ogarnia jak po raz kolejny czytam o niespelnionych obietnicach Piotrusia-Klamcy-Molyneux*. Znowu, biednemu Piotrusiowi cos nie wyszlo. Trzeba bylo samemu zasponsorowac gre, a nie zebrac kase od innych. Z drugiej strony, kazdy kto zasponsorowal ta gre, powinien najpierw walnac sie z baranka w sciane, bo chyba nie przypuszczal, ze Piotrus-Klamca wszystko spelni ;)

* - jak wspominalem w jednym z wczesniejszych postow, sam PM przyznal, ze czasami zmyslal historie, wiec nie jest to oszczerstwo, a stwierdzenie faktow, a za to nie powininem zostac ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę koniec cyklu :P. Zobaczył, że kasy już więcej nie wyciągnie z gry i postanowił "zamknąć" sprawę. Zapewne wkrótce usłyszymy o kolejnym "wspaniałym, niesamowitym" projekcie i cyrk zacznie się od początku.

Powinien gość rozważyć karierę polityczną, skoro mimo notorycznego wciskania kitu i niespełniania obietnic wciąż znajduje się duża grupa osób skłonnych mu uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować