Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux, Fable 2 i nowe obietnice

48 postów w tym temacie

Domek

Peter Molyneux (Black&White, Fable), jedna z legend growej branży, udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Eurogamer.net. Nie omieszkał zareklamować w nim swoich nowych produkcji (kontynuacji Fable i nowego, tajnego projektu), a my jak zwykle wierzymy we wszystko co mówi. No bo jak go nie lubić?

Przeczytaj cały tekst "Peter Molyneux, Fable 2 i nowe obietnice" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko :) Będzie Fable 2... Czyżby kolejne erpegosimsy w baśniowym świecie?? W jedynkę nie grałem, ale wychodzi na to, że muszę ją kupić, żeby wiedzieć, czy sequel poszedł w dobrą stronę... A co do tego nowego projektu to mogę powiedzieć tylko tyle: hmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peter Molyneux nie raz pokazał, że w dziedzinie gier zawsze graczy mozna czymś zaskoczyć, jakimś nowym pomysłem, nietypowym rozwiazaniem. O jakosc gier sie nie boje mam tylko nadzieje ze nie statnie sie tak jak z Black & White 2 które straciło prawie wszystko to co było super w czesci pierwszej serii. Mam nadzieje ze Fable 2 nie powtorzy tego błedu tylko rozwinie dobre pomysły z czesci pierwszej. A co do tego tajemniczego projektu to na razie mnie wogóle nie obchodzi bo czym tu sie interesowac jak nic o nim nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier Petera grałem tylko w B&W 1 ale i tak pamiętam, że było to coś wielkiego, coś nie tak zwykłego jak inne gry... Zobacymy co Peter nam dalej przyniesie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego tajemniczego projektu: Gamestar w numerze październikowym z 2003 roku pisał, że czarnym koniem Pietra ma byc Dimitri - takie poważne Simsy. Może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 12:00, 12k12 napisał:

Co do tego tajemniczego projektu: Gamestar w numerze październikowym z 2003 roku pisał, że
czarnym koniem Pietra ma byc Dimitri - takie poważne Simsy. Może o to chodzi?


No ale to by nie było dla Petera nic nowego, prawda? A twierdzi, że to będzie coś, czym się jeszcze nie zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje to: "Peter Molyneux wspomina też co nieco o swoim drugim projekcie, jeszcze bardziej enigmatycznie. Stwierdza na wstępie, że ma on być eksperymentem z zupełnie nowymi gatunkami gier, którymi się dotąd nie zajmował...". Może on robi kolejnego MMORPG??? I może będzie podobny do Fable??? Hm... szkoda, że dowiemy się o tym dopiero w przyszłym roku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te jego zapowiedzi powodują ogromną ciekawość:D W tej chwili się zastanawiam co to jest ta "wielka rzecz" co to może być?? Pozostaje czekać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli druga część będzie tak nudna jak pierwsza to ja dziękuję. Są tacy co im ta gra odpowiada ale dla mnie jest poprostu zbyt konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że zawsze obiecują jakieś rzeczy potrzebne w drugiej kolejności (rosnące włosy, realistyczny materiał markowej koszuli, woń stajni... wróć, skreślić ostatnie). Weźmy takie Fable: recenzje entuzjastyczne, jaka to grafika, jak fajnie charakter się zmienia... Kupiłem. Gra sprowadza się do rąbanki, ze zmieniającymi się postaciami i latania ciągle po tych samych lokacjach. Nieliczne wstawki, jak arena nie załatwiają sprawy. Do tego gra jest dostosowana do pada, co rozwala system czarów.

Każda kolejna gra na konsole jest głupsza od poprzedniej i sprowadza się do rozwalania przy użyciu coraz to wymyślniejszych broni, coraz to wymyślniejszych stworków. Nawet pacman był bardziej kreatywny.

Nie wierzę więc, że Fable 2 w kwestii zasadniczej, czyli rozgrywki, będzie miało coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować