Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marzec nie dla GTA V na PC - premiera gry po raz kolejny została opóźniona

51 postów w tym temacie

Ci z R* to albo totalne dupki albo programiści robią im strajk. Nie wiem po co już na to czekać skoro gra będzie tak stara że nie bd sensu w nią grać. R* sobie roi po prostu z PCtowców jaja. Tyle w temacie. A i niech nie zasłąniają sie optymalizacją bo to jest najłatwiejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm dlaczego mnie to aż tak strasznie nie dziwi ? :P
Z tej całej sytuacji to po prostu trzeba się już dosłownie śmiać. Nie ma się co
denerwować. Fakt faktem, ale przekładać premierę tyle razy to już na prawdę
sztuka :P
No to nic czekamy na kolejne wieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale R* ostatnimi czasy bardzo mnie rozczarowuje swoim podejściem do fanów, gry robią naprawdę dobre choć wciąż czekam, i myślę że nie sam na kontynuacje poprzednich gier (Read Dead Reteption oraz Bully). Gracze konsolowi Gta V już się najedli do syta podczas kiedy pecetowcy wciąż czekają, mam nadzieję że Rockstar skończy grę :D i odda do użytku w jak najlepszym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że anulowałem pre ordera, pożyczę od kumpla steama zagram a ode mnie hajsu nie zobaczą. Tak bardzo mieć wywalone na PC'towców... I niech ktoś wejdzie i powie że to "Dla poprawy wersji PC" a nie by zarobić na konsolach... W końcu niedawno było info że na konsolach dobrze się sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah dobre, ale jeszcze lepiej będzie jak okaże się po premierze na PC(jeśli takowa w ogóle będzie) gra jest słabo zoptymalizowana i pełna bugów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 18:51, Dracule-Mihawk napisał:

I niech ktoś wejdzie i powie że to
"Dla poprawy wersji PC" a nie by zarobić na konsolach... W końcu niedawno było info że
na konsolach dobrze się sprzedaje...


Tak, bo akurat premiera wersji PC mocno wpłynęłaby na sprzedaż wersji konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczę o obsuwę i tak zagram w lato, do dobrych gier musi być klimat XD
Za to liczę, że nie wyjdzie badziewie jakim było GTA IV ze strony technicznej po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 18:57, saborcat-14 napisał:

Hahahah dobre, ale jeszcze lepiej będzie jak okaże się po premierze na PC(jeśli takowa
w ogóle będzie) gra jest słabo zoptymalizowana i pełna bugów :D


My thoughts exactly ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 18:31, juri777 napisał:

Nie wiem po co już na to czekać skoro gra będzie tak stara że nie bd sensu w nią grać.


No tak, bo miarą grywalności gry jest jej wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym czasie wychodzą jakieś nowe GeForce''y albo coś? To już zaczyna śmierdzieć jakimś układzikiem z producentem sprzętu, co by z graczy frajerów zrobić i kasy z nich więcej wydusić, że na taką teorię spiskową sobie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować