Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w wersji na PC na nowych screenach

48 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2015 o 18:38, NeroN244 napisał:

a niech se wsadzą gdzieś te screeny. Jak tak dalej pójdzie to ta gra wyjdzie pod koniec tego roku

Screeny to słabe pocieszenie - fakt. Lepszym pocieszeniem jest to, że chcą dopracować grę do perfekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > a niech se wsadzą gdzieś te screeny. Jak tak dalej pójdzie to ta gra wyjdzie pod
> koniec tego roku
> Screeny to słabe pocieszenie - fakt. Lepszym pocieszeniem jest to, że chcą dopracować
> grę do perfekcji...
LOL musiał sie trafic ktoś kto by to powiedział. Wy w to wierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lotniskowiec w GTA V? Na PS4 nie widziałem.

Na pewno warto czekać, gra świetna - oceniam SP.

Ciekawe jak będzie wyglądać względem PS4/XO, Może dodadzą dynamiczne cienie od świateł samochodów (jak w GTA IV) i na bank lepsze AA (na konsoli brakowało dobrego AA, samo FHD nie wystarczy, nie w tego typu grze). Zapewne nie zabraknie również większego zasięgu rysowania ale już na konsoli poziom jest zadowalający.

No i liczę na świetne mody (pewnie będę oglądać tylko na YT ale ciekaw i tak jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 18:44, juri777 napisał:

LOL musiał sie trafic ktoś kto by to powiedział. Wy w to wierzycie?

A chciałbyś drugie GTA IV, które było jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier w historii? Bo ja nie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 18:49, Prince_Miki napisał:

A chciałbyś drugie GTA IV, które było jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier w historii?
Bo ja nie. ;]


A co ma piernik do wiatraka? Co gracz chce a co zrobi dev i co z tego wyjdzie to dwie różne sprawy.
Tym bardziej fakt, że GTA IV było słabo zoptymalizowane pozwala na sporą nutę wątpliwości co do tego, że GTA V będzie pod tym względem lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > LOL musiał sie trafic ktoś kto by to powiedział. Wy w to wierzycie?
> A chciałbyś drugie GTA IV, które było jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier w historii?
> Bo ja nie. ;]

juri777 pewnie też nie chce takiego scenariusza zapewne, ale ty napisałeś coś zabawnego ( chcą dopracować grę do perfekcji... ) te słowa kłócą się z tym co widzimy od kilku lat :D. Pewnie po pierwszych godzinach wyjdzie pierwsza łatka 4 gb lub więcej. Mogą zrobić grę dobrze, ale perfekcyjnie w takie cuda to nie wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar to naprawdę porządna firma, która potrafi stworzyć naprawdę świetną grę, jednak kilka lat temu zaliczyli bardzo poważną wpadkę i teraz zapewne robią wszystko, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła. Należy pamiętać, iż w czasie premiery GTA IV żaden komputer nie był w stanie udźwignąć wysokich tekstur i nawet sam Rockstar to przyznał. Ponadto żeby gra mogła działać płynnie nawet na niskich detalach na niskiej rozdzielczości na sprzęcie klasy średniej, to pamiętam, jak trzeba było się bawić różnymi modyfikacjami i tracić nerwy, żeby tylko dodać te kilka fps''ów więcej... Wątpię, by chcieli ponownie kubeł pomyj od graczy. :)

@Renchar: Te ogromne łatki to póki co widziałem tylko u Ubi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam się wkurzać przez pierwsze parę dni po premierze, czekać na patche itp. to zdecydowanie wole poczekać te kilka tygodni dłużej i mieć bardziej dopracowaną grę. Perfekcyjna nigdy nie będzie ale może w tym czasie wyeliminują część błędów które się zapewne pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę nie prosiłem o te wyjaśnienia i nie wiem po co mi je wypisałeś, no ale dobra.
Głównie miałem na myśli, że to, czego chcesz, a czego nie, nijak ma się do gwarancji, że Rockstar zoptymalizuje GTA V lepiej niż GTA IV. Oczywiście działa to też w drugą stronę - czemu miałoby tym razem nie być lepiej? Nadal jest to jednak wyłącznie snucie domysłów, szanse są fifty-fifty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać wygląda na prawdę super. Tylko pytanie kiedy się w to w końcu zagra.
Po tych przekładkach tej daty premiery narasta powiedziałbym coraz większa niechęć...
No, ale nic poczekamy jeszcze trochę. Rzekomo już nie tak długo. Przekonamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie naiwni. Serio myślicie, że przez te 2 tygodnie oni cokolwiek zmienią/poprawią w tej grze ? Gra na pewno jest już dawno skończona a kopie kurzą się w magazynach czekając tylko na rozesłanie ich do sklepów. Nie wiem dlaczego naprawdę przesunęli premierę, ale na pewno nie po to żeby cokolwiek zmienić w samej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 20:31, MistrzJedi napisał:

/.../

Generalnie nie chcę wyjść na adwokata Rockstar, ale być może przez ten czas chcą się upewnić, czy wszystko jest w grze jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 18:42, Prince_Miki napisał:

> a niech se wsadzą gdzieś te screeny. Jak tak dalej pójdzie to ta gra wyjdzie pod
koniec tego roku
Screeny to słabe pocieszenie - fakt. Lepszym pocieszeniem jest to, że chcą dopracować
grę do perfekcji...


tak ci doprowadzą tą gre do perfekcji że będzie tak samo jak w GTA IV albo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować