Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Krzyżówki" klas i stron w World of Warcraft

93 postów w tym temacie

krwawe elfy w w3 były bardzo fajne, zwłaszcza przeciw magom, mam nadzieję że w wow będzie to wykorzystane, a swoją drogą dardanei przeszli od w3 niezły remake twarzy- ciekawe jak autorzy go uzasadnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolotko Tanker : nie uzasadnią, ale już uzasadnili... Wystarczy UMIEĆ czytać :) Wracając do tematu... Jak ta "poprawka" w TBC dojdzie do skutku, to poważnie rozważam odejście od WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge , jezeli nie chcecie grac paladynem w Hordzie to nie kupujcie dodatku :P Pewnie nie podoba sie ten pomysl tylko tym co graja na serwerach PvP lub RPG :P Mi osobiscie podoba sie Shamman Draenei :) Zawsze chcialem spróbować grać shammanem , ale nie chcialo mi sie tworzyc postaci w Hordzie :P Teraz bede mial okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 15:34, Dyzio Diablo napisał:

No nie ale wy macie problemy :/ no to co z tego żę będzie paladyn w hordzie? Podajcie choć
JEDEN sensowny argument co takiego jest w tym złego :/


Proszę bardzo. Paladyn jest jedyną klasą posiadającą skile do walki z nieumarłymi. I co on będzie po stronie hordy robił? Bił swoich? Widzisz w tym jakiś sens? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę bez sensu. Poczytajcie książki z Warcrafta (chociażby "Dzień Smoka"). Paladyni nienawidzą magii, a BE są od niej normalnie uzależnione... Mogliby dać Łamaczy Zaklęć, bo szama u Draanei jakoś przeboleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 15:41, Jester napisał:

Proszę bardzo. Paladyn jest jedyną klasą posiadającą skile do walki z nieumarłymi. I co on
będzie po stronie hordy robił? Bił swoich? Widzisz w tym jakiś sens? Bo ja nie.


A czy paladyni MUSZĄ walczyć TYLKO z nieumarłymi? Przecierz mają inne umiejętności które horda może wykorzystać do własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzio - jeśli paladyn walczy z czymś innym niż nieumarłymi, demonami, oraz całym innym wszelkiej maści złem to jest najzwyklejszym WOJOWNIKIEM, co w takim razie będzie robił po stronie hordy ? blizzard mógł najzwyczajniej w świecie nazwać nową klasę "gladiator" albo coś w tym stylu i nie byłoby żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt ale z tego co napisał iniside to jednak to będą krwawi rycerze więc może jakieś różnice się znajdą... a tak wogóle to blizz faktycznie ostro pojechał z tymi nowymi rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest DUŻA różnica między nieumarłymi npc a grywalnymi Forsaken , to już było tyle razy mówione że aż szkoda gadać :P I nie pisać że skoro paladyn ma spelle przeciwko nieumarłym to będąc w Hordzie będzie tłuk swoich - jakoś nie znalazłem u swojego paladyna czarów specjalnie przeciwko Forsakenom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 18:24, Radzio of the Mage napisał:

Przede wszystkim jest DUŻA różnica między nieumarłymi npc a grywalnymi Forsaken , to już było
tyle razy mówione że aż szkoda gadać :P I nie pisać że skoro paladyn ma spelle przeciwko nieumarłym
to będąc w Hordzie będzie tłuk swoich - jakoś nie znalazłem u swojego paladyna czarów specjalnie
przeciwko Forsakenom :P


No i wiadomo, że nie bedzie mógł bić swoich. Ale chodzi o merytoryczna stronę całego zamieszania, która dla każdego kto chodź troche liczy na sensownie skonstruowany świat zaczyna trącić myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi , czy horda z szamanami dla swoich 3 ras jest godnym przeciwnikiem dla przymierza z paladynami tylko w 2 rasach ? Dodatek zbalansuje to , dodajac w przymierzu rase z paladynami i szamanami , a dla hordy rasę z paladynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy chociażby historie Draenei''ch poczytać... Oni można powiedzieć izolowali się od "szamanistycznych" klanów orków. Dlatego skąd niby zaczęli wielbić siły natury ? To, że oddali się Światłości, i tym samym stali się paladynami to jest jasne. Tak samo z pallami u BE... Też nie ma nawet słówka o tym w historii...

Jak dla mnie Blizz się sam pogubił w stworzonym przez siebie świecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 20:27, Radzio of the Mage napisał:

LUDZIE !!!! Ja tu za chwile wyjde z siebie , stane obok siebie i dam sobie po mordzie :P Przeczytajcie
sobie dokładnie artykuł :
http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/townhall/classcombo.html
Tam jest WSZYSTKO wytłumaczone , dlaczego BE będą mieli paladynów , a Draenei szamanów :P


No właśnie w tym problem. Nikogo poza Toba ta historyjka nie przekonuje. Jest po prostu do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem gdzieś że mnie przekonuje ? Ja tylko podałem linka dla tych , co to piszą , że nigdzie nie jest napisane , jak u Draenei pojawili sie szamani , a u BE paladyni. Mi osobiście podoba się sama idea szamanów po stronie Przymierza , zbalansowałoby to siły pomiędzy ilością ras z szamanami w Hordzie ilością ras z paladynami w Przymierzu. A jak komuś nie podoba się ten pomysł , to niech nie kupuje dodatku , też mi zmartwienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować