Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline - dzień po premierze

22 postów w tym temacie

Bardzo ciekawe, że Fraps nie działa .. bo użytkownikom kanałów na YT jakoś udaje się zgrywać materiał, a sądząc po jakości to wersje PC i zgrane Frapsem :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję że zamiast tego DLC wydadzą pełną grę np BC3 o którym marzy spora rzesza graczy, ale EA postanowiło wydać DLC i reklamować to jako osobny tytuł. W tym roku powiedziałem sobie dość i zakończyłem przygody z BFem, pozostałem przy BF4 w którą sobie od czasu do czasu pyknę, choć przyznam że już nie z takim entuzjazmem jak w przypadku BF3 :) Ten rok należy do GTA5 ! O ile znowu nie przełożą :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że ja wróciłem teraz do BF4 i jestem zdziwiony jak oni ciągle poprawiają (nie mylić z naprawianiem) tą grę po przez to co proponują gracze. Kilka dni temu patch, teraz niedługo jeszcze jeden darmowy duży dodatek ma być. I w końcu banowanie graczy wykorzystujących luki. tzn. to co pisze tyczy się PS4 nie wiem jak na PC bo dawno to już odinstalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 10:10, Gniewny1j napisał:

> a propo hotwire.. i tyle na temat zachwytu ;) https://www.youtube.com/watch?v=XJLuQ6An63k


Od razu mówiłem że to najdurniejszy tryb. Już w becie ludzie jeździli w kółko :P


To samo mówiłem bo w becie ze znajomym gra wyglądała tak samo u mnie. Tylko my w kółko mapy jezdzilismy przy brzegach tej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na recenzje, a co do kampanii w która mało kto zagra ... skradanie polegajace na tym ze facet wyjmuje odznake, trzech uzbrojonych gosci sie poddaje, po czym pozwalaja oni by kazdego z nich zaobraczkowac, podczas gdy kazdy moze wtedy odstrzelic gline ?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby działały z Hardline''m programy do nagrywania należy wpisać komende w consoli:
RenderDevice.PresentAsync 0

Oczywiście jeśli ''nie chce'' się wpisywać w/w komendy za każdym razem (z każdym uruchomieniem gry), to wystarczy, że w głównym folderze utworzysz plik user.cfg, ustawisz tylko do odczytu i w nim ją dodasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 12:21, Darkstar181 napisał:

Czekam na recenzje, a co do kampanii w która mało kto zagra ... skradanie polegajace
na tym ze facet wyjmuje odznake, trzech uzbrojonych gosci sie poddaje, po czym pozwalaja
oni by kazdego z nich zaobraczkowac, podczas gdy kazdy moze wtedy odstrzelic gline ?

Nie.


Ja kampani nie ogrywałem bo nie zamierzam kupować gry ale zerknałem na streamy i żeby mi ktoś nie mówił że obejrzałem sobie całą grę.. otóż nie. Zauwazyłem coś innego. Przy 3-5 misji stremerzy zmieniali grę bo jak sami mówili byli ZNUDZENI już. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 10:10, Gniewny1j napisał:

> a propo hotwire.. i tyle na temat zachwytu ;) https://www.youtube.com/watch?v=XJLuQ6An63k


Od razu mówiłem że to najdurniejszy tryb. Już w becie ludzie jeździli w kółko :P


Niemal zawsze tak się kończą przekombinowane tryby multiplayer - twórcy myślą że gracze będą grali jak zaplanowano tryb... nie - tak nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średniak a DM to porażka na całego jak ktos gra ten tryb to odradzam zakup tej gry jest to moja pierwsza gra seri od czasu bf3 zastanawiam się nad sprzedaniem tej gry i zakupem bf4 premium czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 14:15, BS15 napisał:

średniak a DM to porażka na całego jak ktos gra ten tryb to odradzam zakup tej gry jest
to moja pierwsza gra seri od czasu bf3 zastanawiam się nad sprzedaniem tej gry i zakupem
bf4 premium czy warto ?


Uważam że warto. Tym bardziej GRa + Premium to na prawdę wielka zawartość gry. Chociaż uważam że za duża bo mam czasami problemy ze znalezieniem serwerów (tryb hardcore tylko szukam może to ma pływ na to) graniczy z cudem. Oczywiście mówie o trybach na prawdę innych. DM, rush, TDM, Conquest tego to multum jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko : Grałem na moim rupieciu bez problemowo w dwie bety tej gry czy jak kupię pełną wersję to zagram sobie czy wymagania wzrosły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gra sprawa naprawde duuuużo zabawy więc nie wiem skąd to negatywne nastawienie większości z was grę zacząłem równo o północy w dniu premiery i dla mnie jest świetna tym bardziej że z premium =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować