Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 12:13, libero85 napisał:

> nie będę fotografował pełnych wersji z gazet , nie ? a tych mam pełno i na 9-10 zdjęć
by było
> ;p


No i ? na tej fotce jest mizeria jdna wielka , a Panu sie oklaskow zachciewa :D


Jeśli uważasz Dawn of War za mizerie, to cyrkiel ci w oko.
Pierw zagraj, puźniej komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:58, Sonic1575 napisał:

Jeśli uważasz Dawn of War za mizerie, to cyrkiel ci w oko.
Pierw zagraj, puźniej komentuj.


Moj komentarz panie madry odnosil sie do ilosci gier na foto i zwiazanych z nimi oklaskami ktore sobie posiadacz owej mizerii życzył , jezeli to dla ciebie do pojecia bylo za trudne , to idz se tym cyrklem w zeszycie od matmy pomachaj ...


wiec parafrazujac : Pierw pomysl , pozniej zabieraj glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:58, Sonic1575 napisał:

> > nie będę fotografował pełnych wersji z gazet , nie ? a tych mam pełno i na 9-10 zdjęć

> by było
> > ;p
>
>
> No i ? na tej fotce jest mizeria jdna wielka , a Panu sie oklaskow zachciewa :D

Jeśli uważasz Dawn of War za mizerie, to cyrkiel ci w oko.
Pierw zagraj, puźniej komentuj.


Tak, tak. Jeden Dawn of War (gra wybitna, tu się zgodzę, sam jestem wielkim fanem i mam dwa dodatki) ale reszta? Afrika Korps, albo Tomb Raider? Za to chcesz oklaski. Nie bądź żałosny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że wszyscy kolegę deput666 źle zrozumieli. Fakt, nie ma co się chełpić taką kolekcją, ale proszenie o oklaski było raczej sarkazmem. Zresztą, niech się chłopak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:24, deput666 napisał:

powtarzam - nie będę fotografował wszystkich pełnych wersji z gazet...


Nikt tego nie robi... Np. taki MandiATO by musiał doczepić jeszcze do swojej kolekcji z 5-6 zdjęć około 100 płytek jak nie lepiej, ale chodzi tutaj o kolekcje gier pudełkowych, a nie płytek doczepianych do czaspism:-) Dla porównania możesz zobaczyć kolekcje chociażby właśnie Evil Khana, moja jest dużo skromniejsza, ale ja gry na PC kupuję od niecałych trzech lat (wcześniej gry na PC mnie w ogóle nie interesowały, a kolekcji oprogramowania na Amigę zamieszczać tutaj nie będę:-). A nawet w mojej kolekcji znalazła się perełka, jaką jest pudełkowy Defcon (normalnie nieosiągalny w żadnym sklepie)...

Może nie do końca jest na tych zdjęciach mizeria, chociaż kolekcja zbyt wielka nie jest, ale takie BG&E czy W40k:DOW, Freespace i W3:RoC to jednak już klasyki i można się nimi śmiało pochwalić. A kolekcję pewnie z czasem i tak rozbudujesz o ciekawe tytuły, polecam śledzenie wyprzedaży tutaj na gram.pl oraz na chociażby wirtusie, tym sposobem można niejednokrotnie za niewielkie pieniądze nabyć wielkie tytuły i cieszyć się nimi przez długi długi czas:-)

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, czyli gry, które przybyły od 1.06.2006 ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=611 ; http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=610 )
Są to:
1. Gry na PlayStation2:
- Final Fantasy X-2
- WRC V: Rally Evolved
- Enthusia Professional Racing
- Splinter Cell: Chaos Theory
- Burnout: Revenge (ostatni zakup, kupiona we wtorek)
2. Gry na PC
- Gothic 2 Noc Kruka
- ToCA Race Driver 2
- Splinter Cell: Pandora Tomorrow
- Need For Speed: Carbon
- Gothic 3 EK (1293/2000)
- Gry które były w CDA :P
3. Gry na PSP
- Need For Speed Most Wanted 5-1-0
- kilka pierdółkowatych dem (LocoRoco, RidgeRacer2, MotoGP, LocoRoco Haloween Demo).
P.S. - Wybaczcie mi syf jaki panuje na biurku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:53, Carl92 napisał:

Nie masz chyba na co kasy wydawać ;). PSP, PC, P2 nie za duzo tego. Prawdziwy z ciebie maniak
komputerowy;) Zazdroszczę ci gier i konsoli:)


A co ma PS2 i PSP do maniactwa komputerowego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać na wcześniejszych zdjęciach. Masz Colina 03.04.05 premierowe wydania(starsze) A po co ci te same gry w nowszych wersjach z XG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:18, Carl92 napisał:

Użyłem twoje zdjęcie jak coś bez obrazy.

To są po prostu boxy wyciągnięte z kartonowych pudełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się