PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Spybot pokazał tylko ciasteczka, dałem to na screeenach.

Poczytałem, że scvhost powinien znajdowac się tylko w C:/WINDOWS/system32. Inny svchost znajdują cy się gdzieś w folderze windows to na 99% wirus. Daję screena z wyszukiwania. 1 svchost jest prawdziwy, 4 od góry to pewnie od backupu, 2gi od góry to moze byc ten problem, a reszta ma chyba tylko podobne nazwy.

SCREENY:

20080224115218

20080224115232

20080224115242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z najnowszą wersją Winampa. Gdy chcę odtworzyć plik MP4 a więc i wideo odtwarza mi się tylko muzyka, nie ma obrazu... Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij Process Explorer, tam podejrzane procesy wyswietlaja sie na czerwono lub fioletowo(juz nie pamietam) i daj screena z niego, cos poradzimy.

Full Wypas

Masz kodeki sciagniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich aktualizowałem bios i niestety komp się zawiesił ;/;/ i teraz sie nie włączy jest jakieś wyjście z tej sytuacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zerknij do instrukcji plyty glownej - tam jest procedura ozywiania plyty po padzie przy aktualizowaniu biosu
ew serwis - chyba ze masz programator do biosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 15:43, Chilid napisał:

Witam wszystkich aktualizowałem bios i niestety komp się zawiesił ;/;/ i teraz sie nie
włączy jest jakieś wyjście z tej sytuacji ??

Aktualizowałeś z Windows''a??? Jeżeli tak, to napisz w którym momencie komp się zawiesił. Tzn. tuż po usunięciu starego (najgorsza opcja, zostaje tylko serwis), czy też pod koniec instalowania nowego. W tym drugim przypadku często (na pewno da się w płytach Asus''a) pomaga pendrive z wgranym plikiem BIOS''u, podłączeniu go i liczeniu na to, że komp po uruchomieniu go zauważy. Poza tym niektóre plyty mają np. Dual lub Quad BIOS, a więc wystarczy np. zmienic ustawienie zworki, by uruchomił się drugi BIOS. Może napisz, jaka masz płyte główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... procesy wygladaja ok (te podejrzane powinny byc na fioletowo, tak jak ten Download Accelerator Plus, ale to nie to). Jakie np. programy Ci sie nie chca uruchomic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to juz nie wiem co to moze byc... Nie wyglada na wirusa. Ten svchost.exe w Service Pack FIlse/i386 to normalka, tez go tam mam i wszystko gra, wiec to tez nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transmission de commandes przez to coś starciłem pliki przywrocenie systemu dziadostwo jak to usunąć oraz jak wywalić złe sciagniety plik ktory jak ma zostac usunięty to informuje mnie ze jest uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 23:38, Virus 500 napisał:

Nie nic nie słyszę .....


Jak nic nie slyszysz ?. Komputer masz na balkonie ? :):):).
Tak dlascislosci to nie warto meczyc wiatraczka takimi obrotami w szczegolnosci, ze jest chlodno.
Oczywiscie zrobisz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 23:45, hammerfall87 napisał:

Transmission de commandes przez to coś starciłem pliki przywrocenie systemu dziadostwo
jak to usunąć oraz jak wywalić złe sciagniety plik ktory jak ma zostac usunięty to informuje
mnie ze jest uzywany


Moze jest na pasku (w trayu) ?. Zanim skasujesz ten plik to zobacz w menadzerze zadan czy jest uruchomiony taki plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 23:25, Virus 500 napisał:

Czy teraz mam 100% wydajność wentylatora w karcie graficznej ?



a nie mozesz sobie zainstalowac po prostu RIVA TUNER i tam bedziesz mal na 100% pewnosc ze zwieksza sie obroty wentylatora na GPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wirusa na płycie "Noc Kruka"-jak to możliwe?
Zainstalowaną mam tą grę w kompie-grozi mojemu kompie coś?
i co mam zrobić z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się