PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

jesli jest to oryginalna plyta to nie moze miec wirusa - to tylko przewrazliwiony antywirus... jesli to plyta z innego zrodla coz... masz nauczke zeby nie bawic sie piratami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc stary powiem Ci szczerze:Niestety ta płyta jest oryginalna-jak bym Ci powiedział gdzie kupiłem-to Ci włos na głowie stanie.A antywirusa mam:Avast 4.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 10:17, Speed 7 napisał:

i co mam zrobić z tym fantem?

Sprawdź ten konkretny plik kilkoma różnymi antywirusami on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę.Spróbuję coś wymyślić ...;)

Do "morthi" - ale po co ma omijać dany plik? Czy avast jest wrażliwy? ;)

Apropo.A jak mam pogrubiać litery bo prubuję i jakoś mi tu na forum to nie wychodzi.Zaznaczam pogrubienie-a jak zaczynam pisać to pisze mi cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 11:14, Speed 7 napisał:

Apropo.A jak mam pogrubiać litery bo prubuję i jakoś mi tu na forum to nie wychodzi.Zaznaczam
pogrubienie-a jak zaczynam pisać to pisze mi cienko.

Napisz najpierw tekst, zaznacz go i wciśnij przycisk B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 11:14, Speed 7 napisał:

Do "morthi" - ale po co ma omijać dany plik? Czy avast jest wrażliwy? ;)

Jak by miał tylko procedury wykrywające konkretne wirusy, to by twórcy nadążali z uaktualnieniami (codziennie powstają setki nowych wersji starych wirusów), dlatego też stosuje się heurystykę czyli badanie co dany plik robi i na tej podstawie decydowanie czy to jakiś szkodnik czy nie.

Dnia 25.02.2008 o 11:14, Speed 7 napisał:

Apropo.A jak mam pogrubiać litery bo prubuję i jakoś mi tu na forum to nie wychodzi.Zaznaczam
pogrubienie-a jak zaczynam pisać to pisze mi cienko.

najpierw napisz, potem zaznacz i kliknij pogrubienie. ew ręcznie wpisz b w nawiasach [] na początku i /b w takich samych na końcu tekstu który ma być pogrubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 11:28, Speed 7 napisał:

Dzięki serdeczne.

A jaki najlepszy jest program antywirusowy?

z darmowych avg free ma dobrą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:53, Virus 500 napisał:

no przecież to jest ten program :|


no przeciez jestes w panelu sterowania nvidia a nie w RIVA TUNER patrz co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:26, Virus 500 napisał:

No ale tam dodały się te opcje nTune


ale dodatki w postaci ntune do driverow to jest wielka lipa. zessaj sobie rive i tam bedziesz mial wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie mogę nic wyciąć/skopiować do schowka (zarówno pliki, jak i tekst), albo nie da się wklejać. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, gdyż nie uzyskałem odpowiedzi. Mam problem z najnowszą wersją Winampa. Gdy chcę otworzyć nim pliki MP4 odtwarza się sam dźwięk, nigdzie nie widać obrazu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:20, Full Wypas napisał:

Ponawiam, gdyż nie uzyskałem odpowiedzi. Mam problem z najnowszą wersją Winampa. Gdy
chcę otworzyć nim pliki MP4 odtwarza się sam dźwięk, nigdzie nie widać obrazu. Co robić?

Najprawdopodobniej nie masz zainstalowanych odpowiednich kodeków, lub w ogóle nie masz żadnych...
Osobiście polecam zainstalować te kodeki:
http://www.instalki.pl/programy/download/kodeki/K-Lite_Mega_Codec_Pack.php
Jeśli masz zainstalowane jakiekolwiek kodeki, należy je odinstalować przed zainstalowaniem wyżej przez mnie podanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 11:28, Speed 7 napisał:

A jaki najlepszy jest program antywirusowy?

co do darmowych to się nie wypowiem, bo 1) używam płatnego 2) kiedyś jechałem na freeware i co dwa miechy musiałem formata strzelać, a używałem tych o dobrej opinii

natomiast jeśli chodzi o płatne, to używam od dwóch lat kasperskiego anty-virus i od tamtej pory nie mam żadnych problemów z kompem powodowanych przez wirusy i podobny syf. KAV ma 30-dniowy trial. polecam spróbować - trial ma pełną opcję, tylko ograniczony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powyżej dostałem odpowiedź.Też na antywirusach jestem słaby-bo w sumie prawdę mówiąc mamy jakiś antywirus-dajmy przykład.Polecił nam ekspert-a skąd my mamy pewność,czy akurat któryś z Hakerów na świecie nie posiada tego antywirusa i już go nie rozgryzł.Także nie mamy pewności-który jest najlepszy-takie jest moje zdanie.Ale chciałem się po prostu zorientować z Waszych opini-bo wtedy człowiek się bardziej orientuje-jak się dowiaduje wiele nowych ciekawych propozycji.W moim doświadczeniu żeby być pewny w 99% że żaden haker nie zawładnie naszym sprzętem-polecam każdego miesiąca używać innego wirusa(to dobra zmyła dla hakerów)-jeśli nam grzebią w danych lub próbują się choćby dostać.każdego miesiąca masz innego antywirusa.I jak powiadają.
Precz z Hakerami.

P.S.Dzięki za propozycję-jest całkiem ciekawa.Wytestuję ten przykład jak się głębiej wtajemniczę.Dżinks.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widziałem, że dostałeś odp ale postanowiłem się dopisać. pomysł ze zmienianiem a-v co miesiąc...? ee, lekka przesada. nawet ja tak nie mam, a ja jestem komputero-problemowym-hipochondrykiem xP jak chcesz mieć lepsze zabezpieczenia, to co...
1) proxy
2) anonimowe IP
3) zamiast kaspersky av to kaspersky internet security [to już full wypas bezpieczeństwo jest ^^]
4) aktualka windowsa co dwie godziny xP
5) ustawienia przeglądarki na max bezpieczeństwo
i śmigasz :) ale aż tak to chyba nikt nie ma

Dnia 25.02.2008 o 21:55, Speed 7 napisał:

P.S.Dzięki za propozycję-jest całkiem ciekawa.Wytestuję ten przykład jak się głębiej
wtajemniczę.Dżinks.;)

maj pleżer ^^

ps. spokojnie, co do tej listy bezpieczeństwa, żartowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się