Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 16:24, Renor Mirshann napisał:

/.../

KOCHAM cię za Devil May Cry. aż sam się czuję zawstydzony tą kolekcją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 02:31, lama123 napisał:

lama123 cz1.
(nie wszystkie gry mam w domu, część leży na strychu za niedługo z pewnością przyniosę
;P)

E tam...takia sobie ;)
Szczerze..dużo z BoXa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 02:31, lama123 napisał:

lama123 cz1.
(nie wszystkie gry mam w domu, część leży na strychu za niedługo z pewnością przyniosę
;P)


Super kolekcja, dużo edycji kolekcjonerskich, zaintrygowało mnie drugie zdjęcie, czy grasz nadal w Armę i czyżby twój egzemplarz SP:CT miał rozwalony BoX ?? Ten i jeszcze dużo gier z X-a... Dobra kolekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak pokazałeś co masz ;P. Szczerze ? Spora kolekcja ale jak dla mnie za dużo RTSów ;D. Poza tym najlepsza z tego wszystkiego jest skrzynka amunicyjna od CoHa :). Nieźle ... nieźle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W armę nie gram już od dawna, bo wolę odpalić sobie raz na jakiś czas OFPa :D
A pudełko z SC rzeczywiście zniszczone, skąd wiedziałeś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 11:21, lama123 napisał:

A pudełko z SC rzeczywiście zniszczone, skąd wiedziałeś ^^



Bo ja też ma zniszczone (ale nie wyrzuciłem), zagramy kiedyś w mulit OFP ??

Wracając do pudełka Cenega słabo składa te pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 02:31, lama123 napisał:

lama123 cz1.
(nie wszystkie gry mam w domu, część leży na strychu za niedługo z pewnością przyniosę
;P)

Fajna kolekcja. Dużo RTS-ów, co dla mnie jest plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow Raziel

Od lewej: MGS4, DMC 4, R&C: ToD, MGS: PO, FFT: TWotL, WipEout: Pure, Tekken: DR, The World Ends With You, Zelda: PH, Castelvania: DoS, Advance Wars: DS, Resident Evil: DS, Metroid Demo, Nintendogs, Final Fantasy VII, GTA VCS, MediEvil: Resurrection, Goldeneye i NFS: Undergroud 2.

20080624125034

20080624125101

20080624125120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 02:31, lama123 napisał:

lama123 cz1.
(nie wszystkie gry mam w domu, część leży na strychu za niedługo z pewnością przyniosę
;P)

kolekcja jest super... każdy kto ma zestaw tak samo atrakcyjny, może się uważać za prawdziwego kolekcjonera
osobiście dodałbym tam CoD 4 i byłoby ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:01, przemcio256 napisał:

osobiście dodałbym tam CoD 4 i byłoby ekstra!

Noszę się z zamiarem kupna, bo single przeszedłem u znajomego na najtrudniejszym kiedyś i całkiem fajna strzelanka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:27, lama123 napisał:

> osobiście dodałbym tam CoD 4 i byłoby ekstra!
Noszę się z zamiarem kupna, bo single przeszedłem u znajomego na najtrudniejszym kiedyś
i całkiem fajna strzelanka ^^

a multi.. mmm... ale nie ma co ukrywać nawet i bez CoD 4 zazdroszczę ci tej kolekcji... bywały już tu większe ale ta i tak jest genialna... no i cenna... biorąc pod uwagę, że jeszcze masz X360 :D a właśnie, masz Premium czy arcade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolekcji pojawiły się 3 nowe gry, od czasu ostatniej aktualizacji - Assassin''s Creed Edycja Kolekcjonerska/Specjalna (jak zwał, tak zwał :)), zakupiony w kwietniu oraz Warcraft III Złota Edycja i Warhammer 40.000: Dawn of War - Soulstorm, które dzisiaj o 13. przywiózł kurier. Jak na razie pograłem jakieś 2. godzinki w WC3. Gra jest mistrzostwem świata! Graficznie nadal jest niezła, za to fabuła to cud, miód i orzeszki. ;) Jak tylko go przejdę zabieram się za Soulstorma . Ale wracając do tematu zbiorów gier. Obecnie w kolekcji znajduje się 71. pudełek z grami. :) Zapraszam do oglądania.
Lex

20080624163618

20080624163633

20080624163653

20080624163739

20080624163844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reszta zdjęć gier z kolekcji. Na 2. i 3. fotce znajdują się moje skarby. Niestety kufel sfotografowałem oddzielnie, bo zapomniałem go ustawić przy reszcie skarbów, a gdy się zorientowałem gry znowu stały na półce. :)
Lex

20080624164143

20080624164204

20080624164220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:44, Lex napisał:

Reszta zdjęć gier z kolekcji. Na 2. i 3. fotce znajdują się moje skarby. Niestety kufel
sfotografowałem oddzielnie, bo zapomniałem go ustawić przy reszcie skarbów, a gdy się
zorientowałem gry znowu stały na półce. :)
Lex


Świetna kolekcja,widze sporo edycj kolekcjonerskich[zwłaszcza WiC i Stalker] no i do tego masz fajny kubek z Age of Empires 3:)Jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:44, Lex napisał:

W kolekcji pojawiły się 3 nowe gry, od czasu ostatniej aktualizacji - Assassin''s Creed
Edycja Kolekcjonerska/Specjalna (jak zwał, tak zwał :)), zakupiony w kwietniu oraz Warcraft
III Złota Edycja i Warhammer 40.000: Dawn of War - Soulstorm, które dzisiaj o 13. przywiózł
kurier. Jak na razie pograłem jakieś 2. godzinki w WC3. Gra jest mistrzostwem świata!
Graficznie nadal jest niezła, za to fabuła to cud, miód i orzeszki. ;) Jak tylko go przejdę
zabieram się za Soulstorma . Ale wracając do tematu zbiorów gier. Obecnie w kolekcji
znajduje się 71. pudełek z grami. :) Zapraszam do oglądania.
Lex

kolekcja bardzo fajna... szczególnie wydania boxowe i kolekcjonerskie a i nowe nabytki niczego sobie... słowem super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się