Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 15:52, Be-Yacz napisał:

A ja proponuje by na forum pojawił się temat typu Kupie/Sprzedam by każdy mógł zamieścić ogłoszenie.
brak takiego tematu to grzech :) :)


Obawiam się, że nie ma szans na taki wątek... regulamin jasno okresla, że takich tematów zakładać nie wolno, od tego sa całe serwisy typu allegro czy inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem czy sie boi. Po prostu forum jest po to, żeby podyskutowac, nie jest to miejsce załatwiania interesów czy handlu. I tak dużym krokiem do przodu jest dział używki, więcej zdaje sie jest niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:27, Be-Yacz napisał:

ale w uzywkach nie sprzedam klasyku z roku 91 :)


Sprzedasz na allegro. I tyle na ten temat ode mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A była już propozycja, żeby w tematach wprowadzić, np. obok nazwy "ptaszek" umożliwiający dodanie topicu do ulubionych? Jak nie było, to proponuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:35, bartek_kawa napisał:

A była już propozycja, żeby w tematach wprowadzić, np. obok nazwy "ptaszek" umożliwiający dodanie
topicu do ulubionych? Jak nie było, to proponuję :)

Jeżeli dobrze zrozumiałem to jest już takie coś. Po prawej stronie masz krateczkę, w którą kliknięcie powoduje podpięcie tematu, czyli tak jakby dodanie go do ulubionych.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:39, ko?nik napisał:

> A była już propozycja, żeby w tematach wprowadzić, np. obok nazwy "ptaszek" umożliwiający
dodanie
> topicu do ulubionych? Jak nie było, to proponuję :)
Jeżeli dobrze zrozumiałem to jest już takie coś. Po prawej stronie masz krateczkę, w którą
kliknięcie powoduje podpięcie tematu, czyli tak jakby dodanie go do ulubionych.
Pozdrawiam!

ale żeby coś takiego było w środku tematu (po kliknięciu na link, na głównej stronie forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:45, bartek_kawa napisał:

ale żeby coś takiego było w środku tematu (po kliknięciu na link, na głównej stronie forum)

Ale czy jest to potrzebne? Przecież "na wierzchu" masz odpowiedni kwadracik. Raczej nie potrzebne jest takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:53, ko?nik napisał:

> ale żeby coś takiego było w środku tematu (po kliknięciu na link, na głównej stronie forum)

Ale czy jest to potrzebne? Przecież "na wierzchu" masz odpowiedni kwadracik. Raczej nie potrzebne
jest takie coś...

Forum odświeża się, gdy nacisnę "Wstecz", a więc wątku juz może nie być na głównej stronie. Po za tym to jest łatwe do wprowadzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:59, bartek_kawa napisał:

Forum odświeża się, gdy nacisnę "Wstecz", a więc wątku juz może nie być na głównej stronie.

Jednak zawsze możesz znaleźć ten temat potem przez wyszukiwarkę, prawda?

Dnia 14.04.2007 o 18:59, bartek_kawa napisał:

Po za tym to jest łatwe do wprowadzenia ;)

Może i łatwe, ale nie do końca potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby coś chyba zrobić z błędem cytowania postów, w których był inny cytat. Np. za każdy znak > na początku cytowanego posta dodawać jeden znak, a za > i spację - dwa znaki do maksymalnej ilości znaków, po kórych ma się załamywać linijka. I tak aż do znalezienia innego niż > lub spacja znaku w linijce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyslałem, że fajnie byłoby, gdyby kliknięcie na nicka danego forumowicza, w jakimkolwiek temacie, kierowało nas bezpośrednio do jego statystyk. Nieco ułatwiłoby to życie wielu osobom :)

Druga sprawa - wyszukiwarka tematów w statystykach. Bo jeżeli chce ujrzec statystyki tematu, który zawiera np. 500 postów, musze sie przekopac przez dziesiątki stron ze statami tematów...

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję: nowe skórki. Byłoby miło, jeśli byłby do pobrania, czy ustawienia kolejne skiny gram.pl. Wiem, że to wymaga pracy i osób które by chciały to zrobić, ale jest wykonalne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogli byście dać coś takiego. Gdy piszę posta to mugłbym gdzieś zaznaczyć, że zadaje pytanie i wtedy byłaby większa prawdobodobnośc, że ktoś go zobaczy i np: mi odpowie. Byłby taki obrazeczek znaku zapytania po prawej stronie dodanego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, skoro (jeszcze) niewielkimi krokami nadchodzi nowe forum, można by te opcje wprowadzić i przetestować - wg. mnie na pewno by się przyjęły.

Ja natomiast chcę powrócić do pewnej kwestii: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=1621
Chciałbym wiedzieć, co na ten temat sądzą władze CDP ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, ale do landrynki też mało kto zagląda, więc trzeba by jeszcze zrobić coś takiego, jak przy pisaniu pierwszego posta na forum, z tym że tam przekierowuje nas do regulaminu, a tu by odsyłało nas do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować