Zaloguj się, aby obserwować  
AnMaGa

Dziewczyny i gry

746 postów w tym temacie

Witam wiec ja wypowiem sie tak według słów mojej kolezanki (a dziewczyna naprawde mądra) według jej i tu troche przekręce gry nie idą w parze z kobietami kobiety przepadają za dziewczęcymi sprawami a nie mieszaja sie do swiata gier ale oczywiscie sa wyjatki ale wedlug mnie wiekszosc kobiet woli co innego niz gry
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:18, ZóL napisał:

Witam wiec ja wypowiem sie tak według słów mojej kolezanki (a dziewczyna naprawde mądra) według
jej i tu troche przekręce gry nie idą w parze z kobietami kobiety przepadają za dziewczęcymi
sprawami a nie mieszaja sie do swiata gier ale oczywiscie sa wyjatki ale wedlug mnie wiekszosc
kobiet woli co innego niz gry
PozdRo


Eeech... więc nie jestem kobietą ;( albo wyjątkiem ;/ tak źle i tak niedobrze ;P przepadam za filmami akcji..., grami..., samochodami..., grzebaniem w różnych rzeczach...(czyt. te słuchawki już NIGDY nie będą wyglądać tak samo xD i mój komp też :D) nie chodzę na co dzień w różu (choć zdarza się:)) wolę spodnie od spódnicy... ale czy przez to jestem "nienormalna" ?:/
i nie nie pozdro :P i kup sobie słownik, albo ściągnij FF (przeglądarka taka ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:00, deecom napisał:

> Nie nie zaczęło się palić xD ale domownicy byli przerażeni. A wciągnął mnie Need For Speed

> Underground 2 :D oczywiście na pełnych detalach... przegrzewając kompa ;/
:) ale, że w NFSU2 chciało Ci się tyle grać, pełen podziwu jestem (kierowcy nawet tyle nie
mogą tyle jeździć bo to niezgodne z prawem max 8-12h bo są wypadki :P dobrze, że w tej grze
tego nie widać ;) ale według mnie to jest dużym błędem, że nie widać zniszczeń). Ja już nie
pamiętam ale mój rekord to chyba 17h tylko jeden dzień i już nie pamiętam co to było ale na
PC.


No wiesz ... jak się ma wakacje xD, a grałabym pewnie dłużej gdyby sprzęt nie odmówił posłuszeństwa :D i gdyby moje oczy nie przybrały takiego dziwnego koloru... xD (naprawdę można się wystraszyć czerwonych oczu :/, ale tęczówki przybrały piękny turkusowy :D kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam do tego tematu i widzę, że conieco mnie ominęło... Najbardziej rozśmieszył mnie (nie tylko ze względu na pisownię) apel o pozostawienie gier komputerowych "mężczyzną". Po co niby mam to robić skoro męża gry nie interesują (kiedyś próbował w coś grać, ale zrezygnował - wolny czas woli przeznaczyć na klejenie modeli), a syn chyba by mnie zamordował (lub co najmniej zamęczył na śmierć ciągłym jęczeniem), gdybym przestała grać? Że nie wspomnę już o rozczarowaniu odwiedzających syna kolegów, którzy czasem gdy gram z nabożnym wręcz skupieniem wpatrują się w monitor zadając przy tym dziesiątki pytań i udzielając dobrych (w ich mniemaniu) porad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:50, Catastrophe-she napisał:

> Mnie ostatnio w Empiku jakiś nowy spytał czy szukam gry dla chłopaka czy brata. Starsi
sprzedawcy,
> co mnie już znają, aż się profilaktycznie cofnęli...

Hehe a co zwykle robisz? :D muszę się nauczyć xD od Mistrzyni :) pozdro(wienia ;/)


Zależy od humoru, potrafię po prostu spiorunować wzrokiem, potrafię opieprzyć ale ponoć najgorsze co mogę zrobić to jest numer który kiedyś jednemu wykręciłam czyli akcja pod tytułem "blondynka". Zawalić go olbrzymią ilością głupich i mniej głupich pytań o gierkę a na końcu podsumować, że tak naprawdę to on chyba nic nie wie a poprzednie gry z tej stajni/serii były niezłe więc chyba kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 13:13, ŁukiPluta napisał:

a ja znam taką dziewczynę co sobie w Quake''a IV pocina na najtrudniejszym poziomie :)


To mało - to ty chyba nie widziałeś jak moja młodsza siostra tnie w każdego rodzaju arcanoida - to są gry, a jak ją wciągają - cały czas szuka nowych i lepszych - obecnie chyba gra w "Aqua Ball" i taką drugą w klimatach z kosmosem i planetami =)

Ale drugi rodzaj który także uwielbia to gry typu "Alien Shuter" - chyba dobrze napisałem - ja także polecam - jakoś mnie do niej zachęciła - bardzo dobra na wolne łikendy *D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:57, RYCHOO napisał:

Ja znam tylko takie co w simsy pykają a za młode to one nie są ;/


Przejrzyj z pięć stron wstecz a poznasz inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka gra tylko w Simsy xD . A inne dziewczyny- nie mam pojęcia! Niektóre moje koleżanki z klasy grają w Diablo 2 i Need for Speeda, ale nie wiem czy to się tyczy wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dziewczyny nie mają innego podejścia do gier niż chłopacy, one nie grają tylko w fps''y i coś w stylu NFS, a tak to grają w gothic WoW no i wcale tak nie ma,że one lubią Simsy niektóre lubią, niektóre nie. Zupełnie jak u chłopaków. Lubią bardziej gry logiczne niż akcji. Więc nie poderwiesz dziewczyny na tekst: Chodz do mnie, pogramy w GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 20:21, dominik000 napisał:

Według mnie dziewczyny nie mają innego podejścia do gier niż chłopacy, one nie grają tylko
w fps''y i coś w stylu NFS, a tak to grają w gothic WoW no i wcale tak nie ma,że one lubią
Simsy niektóre lubią, niektóre nie. Zupełnie jak u chłopaków. Lubią bardziej gry logiczne niż
akcji. Więc nie poderwiesz dziewczyny na tekst: Chodz do mnie, pogramy w GTA!


Trochę jak "chodź zobaczyć moją kolekcję znaczków";>? A tak bardziej serio: zależy które GTA i zależy od dziewczyny (GTA rządzi ;)) ja lubię różne gry... zależy od humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na zastój w temacie pozwolę sobie odpowiedzieć ;P

Dnia 23.04.2007 o 19:26, KannX napisał:

A teraz się ze mną umówisz? Mam niezły sprzęt :P

Twoje szanse spadły drastyczne i są teraz na minusie :P sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:10, Catastrophe-she napisał:

Zważywszy na zastój w temacie pozwolę sobie odpowiedzieć ;P
Twoje szanse spadły drastyczne i są teraz na minusie :P sorry ;)


Noo przynajmniej jakaś reakcja :D Spoko wymienię gitarę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno..bardzo dawno chyba temu byłem na tymże forum.. widzę , że pomimo hmm postoju w tym temacie , powiększyła się nam liczba graczek...to rzekłbym wspaniale.. :}.. i dodam żę otwarty jestem na nowe znajomości..szczególnie z płcią piękną , która pogrywa...bo ostatnio miałem straszny zastój w tym świadku .. żę ak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. fajny temat. Jedyna dziewczyna jaka gra w gry którą znam to chyba moja siostra. Jest jedyną osobą jaką znam która ukończyła Mario Bros. na NES''a.. i do tej pory nie wie jak to zrobiła.. ale teraz jest przed trzydziestką i jest bardziej hardcorowa, układa Pasjansa-Pająka na najtrudniejszym poziomie trudności w 10 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka ( Studentka, drugi rok ) dla przyjemności pyka sobie w... SimCity 4 :P Nie, nie studiuje ekonomii i zarządzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować