Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ok, dzięki :)
A jak połączyć się z PSN przez Media Go?
EDIT: Ok.nieważne - PSP podłączone przez USB, ale samo PSP wyłączone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale nie mogę już edytować. Pojawiła się opcja Playstation Network, ale pisze tam, żebym zrobił update to the latest version. Czyli do 1.3, a jak chciałem wcześniej (teraz mam 1.1a) zainstalować 1.3, to się nie dało. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że podobno istnieje jakiś program, którym można nagrywać filmiki z gier na PSP. Wie ktoś może czy to prawda i gdzie można by coś takiego nabyć? Z góry dzięx ^O^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP - Temat ogólny - Przeczytaj zanim zapytasz


PlayStation Portable - co to jest ?: http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Wersje PSP: PSP-1000 ( Fat ), PSP-2000 ( Slim & Lite ) i PSP-3000 ( Slim & Bright ) , PSP Go

Cena: Około 599 złotych ( Media Markt )

Najnowszy soft : 6.20 (19.11.09)

Połączenie PSP z internetem :

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtop...st=0&start=0

Gry w które warto zagrać : http://www.metacritics.com/games/psp/scores/

FAQ: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=2858

Co dodalibyście do tych punktów ?

edit by Harrolfo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam taki mały problem. Otóż w firmowym sklepie Sony mam do wyboru 2 konsolki. PSP 2004 i PSP 3004. Pierwsza kosztuje 540 zł, druga 600 zł. Tutaj pojawia się problem. Czy warto dopłacić te 60 zł za mikrofon i lepszy ekranik, tracąc możliwość przerobienia konsoli? Tak sobie myślę, że przeróbka wcale nie jest mi do szczęścia potrzebna. Może kiedyś... ^^

I jeszcze jedno. Kiedy są te Magiczne Dni Sony? Czy ta promocja obejmuje PSP? :D
Oby, oby, oby... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:03, Jackaloppe napisał:

Hej!

Mam taki mały problem. Otóż w firmowym sklepie Sony mam do wyboru 2 konsolki. PSP 2004
i PSP 3004. Pierwsza kosztuje 540 zł, druga 600 zł. Tutaj pojawia się problem. Czy warto
dopłacić te 60 zł za mikrofon i lepszy ekranik, tracąc możliwość przerobienia konsoli?
Tak sobie myślę, że przeróbka wcale nie jest mi do szczęścia potrzebna. Może kiedyś...
^^

I jeszcze jedno. Kiedy są te Magiczne Dni Sony? Czy ta promocja obejmuje PSP? :D
Oby, oby, oby... :>


Co do wyboru konsolki to bierz 3004 (kto ci powiedział że nie można przerobić ? :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że tą 2004 też nie da się przerobić, najnowsze wersje 2004 też zawierają "nie przerabialną" wersję płyty głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:03, Jackaloppe napisał:

Mam taki mały problem. Otóż w firmowym sklepie Sony mam do wyboru 2 konsolki. PSP 2004
i PSP 3004. Pierwsza kosztuje 540 zł, druga 600 zł. Tutaj pojawia się problem. Czy warto
dopłacić te 60 zł za mikrofon i lepszy ekranik, tracąc możliwość przerobienia konsoli?
Tak sobie myślę, że przeróbka wcale nie jest mi do szczęścia potrzebna. Może kiedyś...
^^


Moim skromnym zdaniem warto dopłacić te pieniądze na 300x. Ekran jest ZAUWAŻALNIE i BEZSPRZECZNIE lepszy. I bez żadnych pasków, linii czy innych wyimaginowanych pierdół. Tak, tak, sprawdzałem dwie wersje (2k i 3k), uprzedzając pytanie ;''P Co do mikrofonu - ja przez 1,5 roku niestety nie miałem okazji ani razu go użyć. Nie ma jakiegoś recordera czy dyktafonu, funkcja Skype''a u mnie ''znikła'' z menu, więc...

Aha, PSP 300x można przerobić, ale przeróbką tzw. ''nietrwałą''. Za każdym włączeniem konsoli będziesz musiał uruchamiać emulator/programik/whatever i dopiero wtedy będziesz mogł, tego... cieszyć się nowymi możliwościami konsolki ;''P
Z tym, że przeróbka na trzytysiączku działa na starszych wersjach oprogramowania od Sony dla PSP 300x, na nowszych już nie. Z kolei funkcja Playstation Network działa tylko na najnowszym oprogramowaniu, o najwyższym numerku. Czyli masz do wyboru po kupnie konsolki - albo ściągnąć najnowszą wersję firmware''u Sony (przez WiFi) i cieszyć się PSN i grą bez piratów, albo nie ściągać i przerobić i cieszyć się... kopiami zapasowymi, oczywiście. Ja wybrałem pierwszą wersję i jakoś wcale strasznie tego nie żałuję ;]


PS Całkiem prawdopodobnym jest, że dla PSP-kowego laika moje teksty to Japońszczyzna, ale jakby coś było niejasne - feel free to pytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:24, Szarakus napisał:

/.../


Luzik. Ogarniam wszystko.

Gier pirackich nie akceptuję, więc czy nie przerabiając konsoli tracę jeszcze coś o czym warto wiedzieć przed zakupem? :D

Wiem, że dzięki przeróbce można surfować po Necie przez przeglądarkę. Nie rozpaczam jednak nad stratą czegoś takiego. PSP do grania ma być, no. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu przestrzegam nad kupnem kart pamięci tam moich dwóch znajomych kupiło karty odpowiednio 4 i 8 gb obie po jakichś 2-3 tygodniach lub miesiącu padły. Często zdarza się że w tych "firmowych" sklepach sony, że sprzedają podróbki tych kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać, czy jest jakiś określony czas trzymania baterii w PSP, gdy się go nie używa? Może się coś stać jak nie wyjmę na długi (naprawdę długi) czas? No i czy można też długo trzymać tam... "płytkę" z grą? I jeszcze trochę offtopowo... To samo pytanie w stosunku do kamery cyfrowej... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 02:08, jendrek1988 napisał:

Chciałem spytać, czy jest jakiś określony czas trzymania baterii w PSP, gdy się go nie
używa? Może się coś stać jak nie wyjmę na długi (naprawdę długi) czas? No i czy można
też długo trzymać tam... "płytkę" z grą? I jeszcze trochę offtopowo... To samo pytanie
w stosunku do kamery cyfrowej... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Mi się nic nie dzieje z PSP. Nie używałem go miesiąc i wciąż były 2 kreski baterii. Z płytą się nic nie dzieje :D
na kamerach się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:27, Jackaloppe napisał:

Moim skromnym zdaniem warto dopłacić te pieniądze na 300x. Ekran jest ZAUWAŻALNIE i BEZSPRZECZNIE
lepszy. I bez żadnych pasków, linii czy innych wyimaginowanych pierdół. Tak, tak, sprawdzałem dwie
wersje (2k i 3k), uprzedzając pytanie ;''P

Ja mam tylko 3k i interlacing (czyli te pasy tudzież linie) jak najbardziej jest i jest widoczny (szczególnie w LocoRoco i menu konsoli).

Dnia 11.01.2010 o 22:27, Jackaloppe napisał:

Często zdarza się że w tych "firmowych" sklepach sony, że sprzedają podróbki tych kart...

Kupiłem 8GB w salonie SONY i nie mam z nią żadnych problemów. Jeśli chcesz mieć oryginalną kartę to takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 07:07, tofikt25 napisał:

> Chciałem spytać, czy jest jakiś określony czas trzymania baterii w PSP, gdy się
go nie
> używa? Może się coś stać jak nie wyjmę na długi (naprawdę długi) czas? No i czy
można
> też długo trzymać tam... "płytkę" z grą? I jeszcze trochę offtopowo... To samo pytanie

> w stosunku do kamery cyfrowej... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Mi się nic nie dzieje z PSP. Nie używałem go miesiąc i wciąż były 2 kreski baterii. Z
płytą się nic nie dzieje :D
na kamerach się nie znam :)



Rozumiem ;) Dzięki, w każdym razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 02:08, jendrek1988 napisał:

Chciałem spytać, czy jest jakiś określony czas trzymania baterii w PSP, gdy się go nie
używa? Może się coś stać jak nie wyjmę na długi (naprawdę długi) czas? No i czy można
też długo trzymać tam... "płytkę" z grą? I jeszcze trochę offtopowo... To samo pytanie
w stosunku do kamery cyfrowej... Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Czas trzymania baterii w PSP i płytki ;)? Chyba nieograniczony, u mnie Tekken leży i leży.

@Jackaloppe
>Gier pirackich nie akceptuję, więc czy nie przerabiając konsoli tracę jeszcze coś o czym warto wiedzieć przed >zakupem? :D
Jeśli chcesz tylko grać to nie. Ja natomiast sobie nie wyobrażam mieć PSP nie przerobionej ponieważ w oryginalnym sofcie NIC ale to absolutnie NIC! nie ma. Mp3 trzeba słuchać z ubogiego i bardzo prądożernego odtwarzacza, nie można czytać .txt .pdf czy .doc. Przeglądanie neta to katorga i nie chodzą YouTubowe strony. Nie można napisać swojego softu. Nie ma podświetlenia 4x tylko 3x który jest dosyć ciemny. Hmm nie można zainstalować fajnych programów które wydłużają pracę baterii. Są też problemy z odpalaniem romów z PSX, które są dostępne za darmo w internecie. Na koniec jeszcze powiem, że cały ten PSStore to bieda po całości. To chyba wszystko, więc chyba tak "wiele" nie tracisz ;) <ironiczny śmiech>
>Wiem, że dzięki przeróbce można surfować po Necie przez przeglądarkę. Nie rozpaczam jednak nad stratą >czegoś takiego. PSP do grania ma być, no. :)
Do grania służy... czasami. Niestety gry wychodzą bardzo wolno i większość to gry na jeden wieczór. Z resztą WiFi nie raz mi pomogło, np sprawdzić pociąg o której będzie, autobus, bądź licytowałem nawet cosik na Alledrogo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:03, loczyn napisał:

Są też problemy z odpalaniem romów z PSX, które
są dostępne za darmo w internecie.

Tylko zwracam Twoją uwagę, że ściąganie romów z PSX jest "quite illegal";

Dnia 12.01.2010 o 19:03, loczyn napisał:

Na koniec jeszcze powiem, że cały ten PSStore to bieda po całości.

Ciekawe kiedy z niego korzystałeś? Bo przez ostatnie 2 miesiące znacznie się poprawił, widać SONY nareszcie wzięła się porządnie za Europę (i dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować