Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 11:38, DambialkoX napisał:

Mam prośbę: Może mi ktoś powiedziec coś o trybie online NwN2 ? Ciekawy ? ile graczy może
grac na jednym serwerze ? itd.

Na serwerze może grać kilkadziesiąt osób, a czy ciekawy, to zalezy od serwera. Najpopularniejszy serwer w Polsce to Aeris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 13:00, Asthariel napisał:

> Mam prośbę: Może mi ktoś powiedziec coś o trybie online NwN2 ? Ciekawy ? ile graczy
może
> grac na jednym serwerze ? itd.
Na serwerze może grać kilkadziesiąt osób, a czy ciekawy, to zalezy od serwera. Najpopularniejszy
serwer w Polsce to Aeris.


Ten online jest coś podobny jak WoW tzn: sklepy, kupowanie itemów, pt z graczami, gildie itp ? (Bo do WoWa porównac chyba tego nie można, ale nie wiedziałem jak określic ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:13, DambialkoX napisał:

> > Mam prośbę: Może mi ktoś powiedziec coś o trybie online NwN2 ? Ciekawy ? ile
graczy
> może
> > grac na jednym serwerze ? itd.
> Na serwerze może grać kilkadziesiąt osób, a czy ciekawy, to zalezy od serwera. Najpopularniejszy

> serwer w Polsce to Aeris.

Ten online jest coś podobny jak WoW tzn: sklepy, kupowanie itemów, pt z graczami, gildie
itp ? (Bo do WoWa porównac chyba tego nie można, ale nie wiedziałem jak określic ^^)

Raczej jak papierowe sesje RPG - moderatorzy sa mistrzami gry, którzy układają questy dla reszty graczy. grindowania,l czy farmienia nie ma, jest bardzo duży nacisk na odgrywanie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:27, Asthariel napisał:

> > > Mam prośbę: Może mi ktoś powiedziec coś o trybie online NwN2 ? Ciekawy
? ile
> graczy
> > może
> > > grac na jednym serwerze ? itd.
> > Na serwerze może grać kilkadziesiąt osób, a czy ciekawy, to zalezy od serwera.
Najpopularniejszy
>
> > serwer w Polsce to Aeris.
>
> Ten online jest coś podobny jak WoW tzn: sklepy, kupowanie itemów, pt z graczami,
gildie
> itp ? (Bo do WoWa porównac chyba tego nie można, ale nie wiedziałem jak określic
^^)
Raczej jak papierowe sesje RPG - moderatorzy sa mistrzami gry, którzy układają questy
dla reszty graczy. grindowania,l czy farmienia nie ma, jest bardzo duży nacisk na odgrywanie
postaci.


Dobra teraz to mi wszystko wyjaśniłeś poczekam na Kolekcję Wszech czasów i sobie zamówię ^^. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:08, Asthariel napisał:

Wiem, że po imporcie postaci z podstawki do Maski ta traci swoją broń, pierścienie, hełm,
itd. zachowuje. A jak jest z tarczą?


Traci wszystko co miała w plecaku i rękach. Tarczę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich graczy sceny Neverwinter Nights 2!

Kilka tygodni temu zrobiliśmy ankietę odnośnie rodzaju serwera NWN2, który chcielibyście ujrzeć na polskiej scenie. Wasz wybór padł na HnS z lekkim dodatkiem RPG w celu utrzymania klimatu.

Chcielibyśmy poinformować, że ekipa Ador Dorath podjęła się próby stworzenia pierwszego serwera HnS NWN2 w Polsce. Dzięki nowatorskim pomysłom wprowadzimy nowy prosty styl gry dla każdego. To gracze będą kreować i wpływać na rozwój serwera swoimi pomysłami, decyzjami i grą.

Chcemy aby serwer ujrzał światło dzienne w jak najszybszym terminie, jednak data premiery będzie zależna od waszego zaangażowania i pomocy przy pracach nad ''''Czarną Wyspą''''.

Poszukujemy osób, które chcą wziąć udział w tworzeniu serwera nowej jakości.

Więcej informacji znajdziecie na:
www.ad.actc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 09:36, azur65 napisał:

Czy to normalne że w Wrotach Zachodu większość dialogów nie jest nagrana nawet po angielsku?

Tak. We "Wrotach" jest niewiele "mówionych" dialogów. Polska wersja nie została w żaden sposób okrojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejloł!
Właśnie zainstalowałem sobie tą gre;p i chciałbym sie poradzić jaką klasą i rasą grać? Bardzo lubie magów i druidów, ew. czarnoksięzników ale nie wiem jak w tej grze jest z nimi, czy są dobrzy? Możecie zaproponować? Może najlepszy jest wojownik, albo coś takiego?:D

PS: I jezszcze jeden problem mam, bo nie wiem jak się identyfikuje przedmioty. Bo mam niezidentyfikowane przedmioty: buty jakieś magiczne i różdźka i pas, amulet, to co mam z nimi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:53, kuki288 napisał:

Hejloł!
Właśnie zainstalowałem sobie tą gre;p i chciałbym sie poradzić jaką klasą i rasą grać?
Bardzo lubie magów i druidów, ew. czarnoksięzników ale nie wiem jak w tej grze jest z
nimi, czy są dobrzy? Możecie zaproponować? Może najlepszy jest wojownik, albo coś takiego?:D

Nie ma lepszy/gorszy, tylko taki, który pasuje do twojego stylu gry.

Dnia 05.10.2009 o 22:53, kuki288 napisał:

PS: I jezszcze jeden problem mam, bo nie wiem jak się identyfikuje przedmioty. Bo mam
niezidentyfikowane przedmioty: buty jakieś magiczne i różdźka i pas, amulet, to co mam
z nimi zrobić?

Zwoje i czary identyfikujące lub wysoki poziom wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:53, kuki288 napisał:

PS: I jezszcze jeden problem mam, bo nie wiem jak się identyfikuje przedmioty. Bo mam
niezidentyfikowane przedmioty: buty jakieś magiczne i różdźka i pas, amulet, to co mam
z nimi zrobić?

Ewentualnie, można jeszcze u każdego kupca za 100 szt. złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, ej słuchaj. To kogo wybrać? Bo podoba mi się mag tylko że ma bardzo mało życia. Druid ale nie wiem jaki, bo jak zagrałem sobie druidem przywołania to się mocno rozczarowałem, bo przywołuje on tylko albo jakiegoś dupnego pająka albo jakiegoś wilka... Ja bardziej preferuje czary ofensywne więc nie wiem kto bedzie asował do mnie najbardziej? Ale mam słabośc do druidów i czarnoksięzników w prawie że każdej grze, lubie też wizrdów ( tylko tych bojowych i od ożywieńców;p Słucham? Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć, bo raczej klas czarujących nie preferuję, myślę jednak, że pasowałby czarodziej albo czarownik. Jeżeli lubisz czarne charaktery to masz jeszcze czarnoksiężnika. No i czekaj na odpowiedź kogoś bardziej doświadczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą klasą da się ukończyć grę więc teoretycznie powinieneś wybrać po prostu taką jaka Ci się podoba, jeśli jednak nie miałeś wcześniej do czynienia z grami w tym systemie (Baldur''s Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment, Neverwinter Nights) to możesz mieć drobne problemy z grą spellcasterem przy pierwszym podejściu.
Niezależnie od tego kim sam będziesz grał w czasie gry do Twojej drużyny przyłączą się towarzysze o różnych innych klasach więc będziesz miał okazję przetestować jak się one spisują w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:26, Karharot napisał:

Każdą klasą da się ukończyć grę więc teoretycznie powinieneś wybrać po prostu taką jaka
Ci się podoba, jeśli jednak nie miałeś wcześniej do czynienia z grami w tym systemie
(Baldur''s Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment, Neverwinter Nights) to możesz mieć
drobne problemy z grą spellcasterem przy pierwszym podejściu.
Niezależnie od tego kim sam będziesz grał w czasie gry do Twojej drużyny przyłączą się
towarzysze o różnych innych klasach więc będziesz miał okazję przetestować jak się one
spisują w walce.


Najbardziej mi zalezy na czarach ofensywnych i dużej zywotności, jest coś dla mnie? Nie nie grałem w żadne inne gry z Dungeons & dragons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 17:00, kuki288 napisał:

Najbardziej mi zalezy na czarach ofensywnych i dużej zywotności,

W systemie AD&D zawyczaj jest tak że im potężniejszymi czarami ofensywnymi włada dana klasa tym mniej ma hp. Możesz temu jednak zaradzić wybierając Czarownika i rozwijając go tak aby potem wybrać klasę prestiżową Uczeń Czerwonego Smoka, to da Ci i żywotność i dostęp do zaklęć (choć będzie on niestety ograniczony w porównaniu z tym co miałby do dyspozycji czystoklasowy Czarownik lub Czarodziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 17:31, kuki288 napisał:

Czyli wogóle to co poradzisz mi? Może jednak jakiś zwykły wojownik albo łucznik? Proponujcie
coś;p

Stary, ale masz problem:) Wszystko Ci już napisali wyżej. Jeśli chcesz mieć dużo życia i ofensywne czary
to rzeczywiście może być problem. Najlpiej weź wojownika ,a w trakcie gry dołączy do ciebie lowca, druid,
czarodziej więc będziesz mógł zobaczyć jak te klasy prezentują się w akcji, przetestować je i do drugiej
rozgrywki wziąć już tę, która Tobie najbardziej leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można odłączyć tego bohatera Bevila Starlinga co za mną łazi na początku gry ? Szukam takiej opcji ale nie moge niczego takiego znaleść. Nie chce go bo to słaby wojownik, sądze że potem znajde lepszego a gram złym charakterem więc nawet dlatego mi nie pasuje :D Poza tym szkoda mi PD na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować