Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 17:54, Adham napisał:

> Mam pytanie czy w Warhammer występuje edytor map?

Nie ma, występuje kilkanaście map do grania potyczek/w multi, a pochodzą (niektóre) z
kampanii.


aha dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO po prostu CDP dało sobie ten termin jako "bezpieczny", żeby w razie czego fani nie spacyfikowali im siedziby... Podobnie dlatego THQ nie chce podać oficjalnego terminu bo być może biorą pod uwagę jakieś poślizgi... Puszcza się w eter PRAWDOPODBNE terminy a kilku oszołomów na zasadzie rutyny podaje to jako pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak gwoli scislosci to map jest chyba z kilkadziesiat i na pewno wyjda nowe w ss. Dodatkowo jest sporo map do sciagniecia z sieci, jak bunker czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytor map?Reric nie dał go,ale gdzieś w internecie można takowy znaleźć(Bo jak inaczej powstawałyby community map packi i inne takie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 17:57, Budo napisał:

/.../

Tak gwoli scislosci to map jest chyba z kilkadziesiat i na pewno wyjda nowe w ss. Dodatkowo
jest sporo map do sciagniecia z sieci, jak bunker czy inne.


Razem z SS ma być ponad 100 mapek podstawowo. No i masa innych na filefroncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:10, PolishWerewolf napisał:

Czyli jednak żadne opóźnienie się nie zapowiada.


Tia jeśli chodzi o poza polską premierę :D Wszystko jest możliwe. Dziwi mnie właśnie dlaczego u nas musi minąć aż 2 tygodnie aż będzie w sprzedaży. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to wersja gry robi jakąś różnicę dla mapy? Podobnie jak to czy jest to podstawka, WA, czy DC? To jest niezależne narzędzie którym można tworzyć własne mapy (i nie tylko) i podałem to w ramach ciekawostki, bo spece którzy się na serio zajmują tego typu projektami to i tak to znają (chociaż na tym forum raczej ich nie ma), a cała reszta może sobie co najwyżej popatrzeć, bo zrobić nic porządnego po prostu nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:21, Kerigun napisał:

Tia jeśli chodzi o poza polską premierę :D Wszystko jest możliwe. Dziwi mnie właśnie
dlaczego u nas musi minąć aż 2 tygodnie aż będzie w sprzedaży. Dziwne.

Za takie opóźnienie (jak i dość wysoką cenę) to powinni chociaż zapewnić dopracowane spolszczenie. Tymczasem o ile mi dobrze wiadomo, to dopracowane będzie jedynie tłumaczenie nowych ras (pozostałe stare nadal będą miały nieaktualne opisy...). Cóż, pozostaje jedynie pewne pocieszenie, że będą to tylko dwa tygodnie, a nie miesiąc jak w przypadku DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:15, Czedwik napisał:

> dlaczego u nas musi minąć aż 2 tygodnie aż będzie w sprzedaży. Dziwne.
Za takie opóźnienie (jak i dość wysoką cenę) to powinni chociaż zapewnić dopracowane
spolszczenie.

2 tygodnie po premierze swiatowej to przeciez wcale nie tak dlugo, a jak porownac z "premiera" ostatniego dodatku do HoMM to mozna powiedziec, ze prawie blyskawiczna premiera ;) Co do tlumaczenia, to w zasadzie tez nikt nic nie musi, teoretycznie mozna wydac gre po chinsku, a jak nie bedzie innej to i taka ludzie kupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na 2 tygodnie obsuwu?
A porównajcie sobie daty premiery "Gothica 2: Nocy Kruka" w Niemczech i u nas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:06, ChrisBgnr napisał:

A od kiedy to wersja gry robi jakąś różnicę dla mapy? Podobnie jak to czy jest to podstawka,
WA, czy DC? To jest niezależne narzędzie którym można tworzyć własne mapy (i nie tylko)
i podałem to w ramach ciekawostki, bo spece którzy się na serio zajmują tego typu projektami
to i tak to znają (chociaż na tym forum raczej ich nie ma), a cała reszta może sobie
co najwyżej popatrzeć, bo zrobić nic porządnego po prostu nie da rady...


Tylko że tego nie umiem zainstalować ponieważ mam komunikat: Dawn of War version 1.10 or required to install!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 08:11, Maciek2194 napisał:

Tylko że tego nie umiem zainstalować ponieważ mam komunikat: Dawn of War version 1.10
or required to install!


Gee... Musisz zainstalować najnowszego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba "no limits mod" o ile się orientuję...było już w tym temacie...że można mieć np. kilku zabójców gdy normalnie można mieć tylko jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 09:05, Szczur22 napisał:

> Tylko że tego nie umiem zainstalować ponieważ mam komunikat: Dawn of War version
1.10
> or required to install!

Gee... Musisz zainstalować najnowszego patcha



Ja mam 1.2. No to jest najnowsza wersja a komunikat wyjeżdża mi coś o 1.10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować