Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 17:09, Mroku21 napisał:

No nie wiem, takie boltery Chaosu maja większe obrażenia, ale są ich tylko 4 (SM ma 5) i mają
tylko 65% celności (SM - 75%) i do tego mają plazmy już w T2, gdzie Chaos ma je dopiero w T3
(ale mocniejsze) . Ponad to po upgrade''ach SM mają więcej życia i jeszcze lepszą celność.
więc nie jest z nimi tak źle :) (a dorzuć do tego jeszcze kapelana to jest wręcz bardzo dobrze).

Tja, tyle że SM ma ciężka broń (poza flamerami) dopiero w T2. Ja mówię tylko o odparciu rusha Sluggasów w T1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:15, Grond napisał:

Ta zmiana w lancach najprawdopodobniej będzie się odnosiła tylko do platform (tak myślę). A
jak nawet to Eldarzy będą musieli się postarać o małe urozmaicenie swoich AV (nie będzie massowania
WLi z Lancami na pojazdy tylko będą musieli robić FD).


Powiedział co wiedział....

Nie może być tak, żeby jedyną skuteczną jednostką AV były Smoki. Każda inn arasa ma jakis rodzaj piechoty "przeciwpancernej" oraz przynajmniej jeden pojazd, który także sprawdza się w tej roli. I tak powinno pozostać. Jeśli lance będą służyć do "naświetlania" przeciwnika (żeby CO, umarł na raka??), to Eldarowie będą masakrowani przez pojazdy tak samo, jak miało to miejsce w pierwszym DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:35, Adamido napisał:

I to jest głupie.Spam.


Niekoniecznie. To jest skuteczne. Ja też, o ile nie mam nadmiaru zasobów, wolę 2 grupki po 4 CSM z 4 HB każda ( 2x4=8 :] ), niż jeden, w pełni uzupełniony oddział z 4 HB. Większa mobilność, większa siła ognia i pełne wykorzystanie zasięgu broni, odrębne morale, możliwość ostrzeliwywania dwóch różnych celów, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:49, Lord Avatar napisał:

> > Tja, tyle że SM ma ciężka broń (poza flamerami) dopiero w T2. Ja mówię tylko o odparciu rusha
Sluggasów w T1.


Ja się tylko zastanawiam jak szybko takie sluggasy będą biegać bo jeśli będzie ich 15 to chyba nawet Asmy ich nie dorwą, nie mówiąc jak szybko będą łapać jednostki sztrzelające do CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja o 10% ''przyroście masy'' Sluggasów jest już dawno nieaktualna oO.

Wartość została zmnieszona do 2%, do tego tyczy TYLKO sluggasów a bonus HP zaczyna się po 55 pop (a tak zostają prędkość i siła).Reszta Orków ma zwykły mob bonus. Ale nadal nad tym pracują, więc nie wiem, jaki będzie efekt. Ale na bank testerzy nie przepuszczą zbyt silnej takty (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 13:32, Lord Avatar napisał:

Defilery były IMBA w Vanilla DoW. Teraz z kolei są prawie bezużyteczne - trochę zamieszania,
zero efektu. Ja dorzuciłbym im ze 200 HP, albo podbił lekko pancerz, akle planowane zmiany
i tak są zadowalające. Ich ostrzał artyleryjski (dotychczas - pożal się Khornie) w końcu kogoś
"przewróci" (choć nadal nie będzie się umywał do Whirla i Basiliska - i słusznie), zaś zwiększenie
zasięgu działka spowoduje, że przestawienie Defilera w "tryb" strzeolecki będzie miało jakiś
sens. Dopalenie Predatora Chaosu nie było aż tak potrzebne, zobaczymy jak to będzie wyglądało.
Niemniej, jak dotąd, dostawał baty od wszystkich pozostałych czołgów. Ratowały go tylko i wyłącznie
pociski Chaosu i duża skuteczność przeciwko piechocie. Finalnie, dorzucenie 5 energii do kosztu
T2 opóźni nieco dostęp do Berserkerów, podobnie jak i utrudni LS rush u SM.


swiete slowa !!! podpisuje sie wszystkimi mackami Mrocznego Apostola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
jaki jest sposób na wysuniętą bazę w DC, gram na średnim poziomie;
próbowałem zdobywać punkt po punkcie i je umacniać albo od razu zaatakowałem główne bazy, nic nie pomogło, czy w tej prowincji mój serwitor może budować tylko punkty nasłuchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:50, p@pa napisał:

witam
jaki jest sposób na wysuniętą bazę w DC, gram na średnim poziomie;
próbowałem zdobywać punkt po punkcie i je umacniać albo od razu zaatakowałem główne bazy, nic
nie pomogło, czy w tej prowincji mój serwitor może budować tylko punkty nasłuchowe?


W tej misji musisz polegać na tym wojsku, które masz na początku i nie dostaniesz posiłków, a im dłużej zwlekasz, tym bedziesz miał gorzej bo komp zbiera armie i rozbudowuje baze od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:31, Foree napisał:

Ta informacja o 10% ''przyroście masy'' Sluggasów jest już dawno nieaktualna oO.

Wartość została zmnieszona do 2%, do tego tyczy TYLKO sluggasów a bonus HP zaczyna się po
55 pop (a tak zostają prędkość i siła).Reszta Orków ma zwykły mob bonus. Ale nadal nad tym
pracują, więc nie wiem, jaki będzie efekt. Ale na bank testerzy nie przepuszczą zbyt silnej
takty (mam nadzieję).


UFF.....

No to jedno zmartwienie mniej.
A masz może aktualne wiadomości odnośnie tego...czegoś, co planowano zrobić z Lancą Swietlna u Eldarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:46, szweider napisał:

Mam pomysł-pogadajmy o "paczu" kiedy WYJDZIE.Wtedy będziemy mogli w pełni cieszyć się/narzekać


Zapewne pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie ma dokładnej daty...nie wiem,czy to będzie jeszcze w czasie Imba ferii,czy nie..

Wracając do tematu...

Ach ci Nekroni...gram gwardią-początkowo poważne problemy,potem bazyl,HWT i GG.
Gram SM-początkowo...wygrana w pierwszej potyczce i GG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem se warhammera, bo mi sie troche zaczął nudzić. Jak se kupie jakiś dodatek(po winter assult, również kompa:( bo za słaby) to go na nowo zainstaluje. Widziałem u kumpla dark crusade, bardzo fajny, i myślałem że tau to taka silna rasa(bo mi po tyłku ostro dawała ), aż wreszcie sie skapowałem że koleś se włączył poziom trudności obłąkany... A grafika troche poprawiona, ale jak sie nie ma shaderów arghhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to kosmicznymi marines spokojnie utrzymywałem pozycje, ale jak te wielkie roboty przyszły, które w dodatku zaliczały sie do jednostek, to troche cienko z moimi wieżami było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:06, Draxvoxdor napisał:

Tak w zasadzie to kosmicznymi marines spokojnie utrzymywałem pozycje, ale jak te wielkie roboty
przyszły, które w dodatku zaliczały sie do jednostek, to troche cienko z moimi wieżami było...


Takie z działami na ramieniu to Broadside.Te z "Plazmowym Minigunem" to Crisisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować