Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Zgadzam sie z Jaraczem
z tego co przeczytalem o SM wynika ze zrobia z nich chlopcow do bicia.
Jak dla mnie troche za bardzo chca ich obciac :(

Ale pzyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 01:27, Czedwik napisał:

Może teraz trochę ludzi przestanie nimi grać. Za dużo SM w grach obecnie jest.


racja... koniec LS spamow... poza tym bedzie juz w t3 predator oraz konsyliarze majac 500 nie 200hp oraz lepszy pancerz przestana ginac jak muchy, zas dolaczenie kapelana do oddzialy zwiekszy skutecznosc jego aury oraz uczyni go pelnoprawnym bohaterem swietej trojcy choc ja bym dodal jeszcze hardcapa na LS bo opoznienie budowy moze nie wystarczyc... zas co do infiltracji to kazdemu zrobili schody np infiltracja ChSM w T3 ??? to jest karcenie ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no serwoczacha bez niewidzialności to jedyne takie poważne przegięcie a kapelan tak szybko przestanie ginąć bo od oddziału się go dorzuci wkońcu :) ls spamu to ja tam nigdy nie robiłem a zawsze szybciej wolałem mieć t4 i predzie dobrze że w t3 wkońcu będą ze swoimi ckm po 2 stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z większości zmian cieszę ^^ zawsze to lepszy balans w grze... tylko Chaos mnie martwi. :/ Te imba defilery... brrrr....

Aha Iroksa za moją wczorajszą ewakuacje bardzo PRZEPRASZAM jak chcesz ze mną zagrać to czekam 0 16.00 na Obskurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 03:09, Teokrata napisał:

choc ja bym dodal
jeszcze hardcapa na LS bo opoznienie budowy moze nie wystarczyc...


To byłaby juz przesada. Wydłużenie czasu budowy oraz zwiększenie kosztu powinno być wystarczające. Nie chodzi o "skasowanie" pewnej taktyki czy obrzudzenie graczom jednostki, a jedynie utrudnienie w w ykorzystaniu nieco zbyt dużej przewagi SM we wczesnym techu. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 00:52, Jaracz napisał:


The Emperor''s finest... Chłopcy do bicia... Ehhh... :/


Jak dla mnie - przesadzasz. Aura lecząca kapelana BYŁA lekko przegięta, natomiast udostępnienie Predatora już w T3 to spory bonus. Możliwość przezbrojenia go w wersję AV, a nie "przymusowy" refit, to większe pole do manwru. Zgodzę się z tym, że serwoczaszki powinny posiadać na wejściu umiejętność infiltracji, ale to w zasadzie jedyna poważniejsza uwaga jaką mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:43, Dyzio Diablo napisał:

Ja tam się z większości zmian cieszę ^^ zawsze to lepszy balans w grze... tylko Chaos mnie
martwi. :/ Te imba defilery... brrrr....


Defilery były IMBA w Vanilla DoW. Teraz z kolei są prawie bezużyteczne - trochę zamieszania, zero efektu. Ja dorzuciłbym im ze 200 HP, albo podbił lekko pancerz, akle planowane zmiany i tak są zadowalające. Ich ostrzał artyleryjski (dotychczas - pożal się Khornie) w końcu kogoś "przewróci" (choć nadal nie będzie się umywał do Whirla i Basiliska - i słusznie), zaś zwiększenie zasięgu działka spowoduje, że przestawienie Defilera w "tryb" strzeolecki będzie miało jakiś sens. Dopalenie Predatora Chaosu nie było aż tak potrzebne, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Niemniej, jak dotąd, dostawał baty od wszystkich pozostałych czołgów. Ratowały go tylko i wyłącznie pociski Chaosu i duża skuteczność przeciwko piechocie. Finalnie, dorzucenie 5 energii do kosztu T2 opóźni nieco dostęp do Berserkerów, podobnie jak i utrudni LS rush u SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale najważniejsze że teraz bazyle nie będą same w stanie prowadzić walki(bo już nie uciekną przed wszystkim) i ich ogień nie będzie tak śmiercionośny, ale teraz rush na ig będzie istnym samobójstwem(wytrzymalsze budynki i większa siła ognia prowadzona z nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze jedna rzecz, która moim zdaniem jest błędem - przeniesienie Whirlwinda do T4. To pozbawia SM mozliwości "porozwalania" sporych mas piechoty i jest sporym minusem. 3 Drednoty Wsparcia nie są nawet w połowie tak skuteczne jak jeden Whirlwind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:32, Lord Avatar napisał:

Finalnie, dorzucenie 5 energii do kosztu T2 opóźni nieco dostęp do Berserkerów, podobnie jak i utrudni LS rush u >SM.


Nom, opóźni o jakieś 2 sekundy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:37, Lord Avatar napisał:

No, jeszcze jedna rzecz, która moim zdaniem jest błędem - przeniesienie Whirlwinda do T4. To
pozbawia SM mozliwości "porozwalania" sporych mas piechoty i jest sporym minusem. 3 Drednoty
Wsparcia nie są nawet w połowie tak skuteczne jak jeden Whirlwind.


Zgadza się dredy wsparcia robią zamieszanie, ale właściwie ich skuteczność w zabijaniu jest wręcz denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:36, Everial napisał:

No, ale najważniejsze że teraz bazyle nie będą same w stanie prowadzić walki(bo już nie uciekną
przed wszystkim) i ich ogień nie będzie tak śmiercionośny, ale teraz rush na ig będzie istnym
samobójstwem(wytrzymalsze budynki i większa siła ognia prowadzona z nich).


Siła ognia Basiliska wcale nie powinna być zmiejszona. I tak jest słabszy od Whirlwinda. Basilisk to jeden z nielicznych MOCNYCH atutów IG. Nie powinno mu się "wyjmować zębów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:36, Everial napisał:

No, ale najważniejsze że teraz bazyle nie będą same w stanie prowadzić walki(bo już nie uciekną
przed wszystkim) i ich ogień nie będzie tak śmiercionośny,


Mi osłabienie Bazyli odpowiada. Jak na jednostkę na T2 to trochę za silne są...

Dnia 08.02.2007 o 13:36, Everial napisał:

ale teraz rush na ig będzie istnym
samobójstwem(wytrzymalsze budynki i większa siła ognia prowadzona z nich).


Ta zmiana też mi odpowiada. Dzięki temu Gwardia będzie taka jaka w założeniach miała być - czyli armią nastawioną na obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:38, Everial napisał:

> Finalnie, dorzucenie 5 energii do kosztu T2 opóźni nieco dostęp do Berserkerów, podobnie
jak i utrudni LS rush u >SM.

Nom, opóźni o jakieś 2 sekundy:P


Ciut więcej :]
Akurat tyle, ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Hellhoundy mają pełne FOTMA (O_O, szczęście, że nieaktualne)
Może ktoś wyjaśnić mi pojęcie FOTMA, bo nie czają o co z tym chodzi i dlaczego dobrze, że nieaktualne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować