Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2010 o 21:29, B1SH0P napisał:

Witam, czy jak ściągnę starcraft przez bnet to nie będzie problemów na viście?


Nie powinno być żadnych, bo u mnie działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 21:36, Revanchist napisał:

> Witam, czy jak ściągnę starcraft przez bnet to nie będzie problemów na viście?

Nie powinno być żadnych, bo u mnie działa jak należy.


Hmm.. Czyli będę musiał trochę pościągać ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nigdy się StarCraftem nie interesowałem ale w związku z szumem w okół StarCraft 2 chciałbym kupić jedynke z dodatkiem bo niestety ale mój sprzęt dwójki nie uciągnie :p Moje pytanie jest takie, opłaca sięjeszcze kupywać StarCraft 1? Gra w to ktoś po sieci jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się opłaca! Wciąż ludzie w to grają, bałem się o pustki (w końcu odbyła się premiera dwójki) na BNie, a dzisiaj założyłem grę i w kilka sekund dołączyła cała ekipa. Fakt, że po jakimś czasie albo ich powywalało z gry albo poodchodzili, ale ludzi jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Iż od dzisiaj sobie pogrywam w Stara jedynkę, zacząłem od singla :> (Multi tykać nie będę raczej, z moimi umiejętnościami w RTS''ach)...No i pytanko mam. Jest jakieś spolszczenie do Stara działające z cyfrową wersją ze strony Blizza? Zassałem spolszczenie jedno, fanowskie z scarea.pl, ale coś zainstalować się nie chce...Jak co to Windę 7 mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peelki z tego co ja wiem to nie ma, aktualnie przypominam sobie tę grę i szczerze mówiąc nie sądzę żeby spolszczenie było jakoś bardzo potrzebne ... Jeżeli nie łapiesz co mówią postacie podczas misji to włącz sobie subtitle, briefiengi są bardzo jasne i niewiele tam trzeba umiejętność lingwistycznych by załapać o co kaman ... a jak nie to słownik w łapę i jedziesz, same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 22:34, Revanchist napisał:

/.../


Niedawno kupiłem klucz do ST 2 i właśnie go pobieram. Jednak muszę przyznać się do tego że nie przeszedłem jedynki (kiedy ją kupiłem grałem głównie w multi/potyczki). I tutaj moja prośba:
Czy mógłbym przeczytać gdzieś streszczenie fabuły Starcraft 1 oraz St: Brood War ? Albo jeśli czegoś takiego nie ma, a ktoś pamięta jeszcze wątki fabularne - proszę o napisanie krótkiego wywodu abym miął pojęcie z czym mam do czynienia w 2ce :)
Wiem ze nie jest konieczne przejście jedynki żeby nie pogubić się w 2ce ale mimo wszystko Starcraft 1 to był kawał dobrej gry, i mam wyrzuty sumienia że nie znam jego fabuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 23:52, Czternasty napisał:

Niedawno kupiłem klucz do ST 2 i właśnie go pobieram. Jednak muszę przyznać się do tego
że nie przeszedłem jedynki (kiedy ją kupiłem grałem głównie w multi/potyczki). I tutaj
moja prośba:
Czy mógłbym przeczytać gdzieś streszczenie fabuły Starcraft 1 oraz St: Brood War
? Albo jeśli czegoś takiego nie ma, a ktoś pamięta jeszcze wątki fabularne - proszę o
napisanie krótkiego wywodu abym miął pojęcie z czym mam do czynienia w 2ce :)
Wiem ze nie jest konieczne przejście jedynki żeby nie pogubić się w 2ce ale mimo wszystko
Starcraft 1 to był kawał dobrej gry, i mam wyrzuty sumienia że nie znam jego fabuły :)


Podczas instalacji SC2, z tego co wiem, jest krótkie streszczenie poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko znajdziesz na oficjalnej stronie SC2 i to po polsku - dwa filmiki, cały tekst, trailer Ghosts of the Past, a właściwie to i nawet StarCraft II sam po części przypomina wydarzenia z poprzednich gier. Początkowo może się to wydawać niejasne, ale w miarę postępów wszystko się wyklaruje, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję zakup Starcrafta 2, jednak najpierw chciałbym przejść część pierwszą wraz z dodatkiem by orientować się w fabule (wolę sam przeżyć te wydarzenia niż przeczytać o nich streszczenie). Tu pojawia się jednak mały problem: otóż dostępny jest on jedynie w wersji angielskiej. W dalszym ciągu uczę się tego języka i mimo, że umiem się nim posługiwać obawiam się, iż mogę nie zrozumieć pewnych specyficznych zwrotów w grze. Czy istnieje wogóle polska wersja Starcrafta 1? Ewentualnie czy jest możliwość pobrania jakiegoś spolszczenia?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:43, zoltriks napisał:

ciach



http://www.scarea.pl/index.php?strona=spolszczenie

Dobre spolszczenie, sam z niego niegdyś korzystałem. Nie jestem w 100% pewien czy działa z najnowszą wersją gry.

P.S. Po wgraniu spolszczenia zainstaluj jeszcze "Half Unit PL" (polonizuje tylko komendy itp.) - polskie nazwy jednostek z "Full Unit PL" są, że tak to ujmę, nieciekawe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 21:26, Niflheim napisał:

http://www.scarea.pl/index.php?strona=spolszczenie

Dobre spolszczenie, sam z niego niegdyś korzystałem. Nie jestem w 100% pewien czy działa
z najnowszą wersją gry.

P.S. Po wgraniu spolszczenia zainstaluj jeszcze "Half Unit PL" (polonizuje tylko komendy
itp.) - polskie nazwy jednostek z "Full Unit PL" są, że tak to ujmę, nieciekawe. ;P


Hmm... Zainstalowałem spolszczenie, o którym wspomniałeś, ale mam problem: dialogi podczas kampanii dalej zostały w języku angielskim. Wiesz co na to poradzić? Moja wersja starcrafta to 1.15.2 (z pudełka z napisem Best Seller Series).
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się już na czym polega mój problem: mam zbyt nową wersję gry. Czy wiecie może jak mogę ''''zdegradować'''' ją do niższej? Próbowałem zainstalować po prostu starszy patch, ale nie skutkowało to.

EDIT: Lucas01: nie chodzi mi o odgłosy, mam na myśli dialogi 'pisane' w formie wyświetlanych napisów między misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mój Starcraft ma wersję hm... polsko-angielską.
Menu i informacje pojawiające się przed niektórymi misjami mam przetłumaczone (screen 1 i 2). Dialogi (bądź monologi), którę występują pomiędzy misjami mam natomiast po angielsku (screen 3).
Co na to poradzić?

20100811191659

20100811191707

20100811191721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować