Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Guild Wars - Polskie Gildie

214 postów w tym temacie

Guild Of The Holy Land. Ma Guild Halla ale w zasadznie to nie wymiata, ludzie sa w porzadku. Szkoda tylko ze rzadko bija sie z inymi gildiami. W sumie jestem w niej tylko dlatego poniewaz dziele konto z bratem a on chce byc w tej gildii (a mnie to obojetne). Aha gildia ma tez swoje forum i kanal teamspeaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem z Sarmatae Atavi. Nie, nie jestem żadnym liderem, czy oficerem w gildii, że się wypowiadam o gildii w tym temacie. Chciałem tylko poinformować, że zawsze chętni jesteśmy do wszelkich GvG. Więc jak ktoś chce zagrać jakiś sparing niech się zgłosi w grze albo napisze na forum http://gw.discordia.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magic&Sword. Ja akurat oficerem jestem. Kiedyśgraliśmy dużo GvG (bylismy chwilowo na 1500 miejscu), teraz mamy dłuższą przerwę, chociaż przedwczoraj cheliśmy spróbowac,. Niestety, guild bug popsuł plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam świetną gildię PoM. Dokładnej nazwy nie znam , ale chyba Presuctors of Monsters.

W Guild Wars mam 20lvl Monka i bardzo dobry armor:-) Jeśli wiecie co to , to powiem, że mam także wiele green itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:25, oOreVenOo napisał:

Ja jestem w gildi KREW tez oczywiscie zadnym oficerem nie jestem ponieważ mam dopiero 12 lvl :( ale thx za info


Tak to w gildi w kturej ja jestem to oficer(ja) ma 7lvl a mistrz gildi 15lvl to my nirmalnie jestesmy zadymiarze
a jak ktos z gildi ma mi pomuc to wole bota wziążć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w pewnej polskiej gildii z której jestem dumny, jest to gildia na którą polowałem prawie pół roku odmawiając wielu elitarnym gildiom mojego bytu u ich boku. Kilku z nich egzystencja wygasła, reszta się b. dobrze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Gildia Pobieracze Plebsu [Polska Gildia] szuka doświadczonych graczy powyżej 15 lvl ! Posiadamy Cape , Guild Hall , własny kanał Team Speeka czynny 24h ! Rozgrywamy codziennie GvG lub PvP o godzinie 19.30 (dla zainteresowwanych godzine zawsze możemy zmienic=) W rozgrywkach GvG moga uczestniczyc tylko 20 lvl ! Prosze whisperowanie do mnie moj nick "Princes Anya" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem OFICEREM w gildii Krwawa Horda [KREW]. Mamy Guild Hall i pelerynke(ale to nic nadzwyczajnego). Przyjmujemy nowych czlonków, jak ktos chce dolaczyc to niech wyśle wiadomość (whisper) do mnie. Moja postac nazywa sie Cezarek Lipien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem członkiem (nie żadnym oficerem czy założycielem) gildii UPR (Ultimate Period). Bardzo kameralna gildia, wszyscy dobrze się w niej znamy i rozumiemy, choć zwykliśmy raczej prawcować na własną rękę. Mamy śliniaczki i GH, ale nie bierzemy udziału w żadnych zawodach typu GvG - Guil Hall jest w naszej gildii raczej miejscem gdzie można spokojnie pokontemplować otoczenie i odpocząć od stresującego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oficerem polskiej Gildi White Death.Co tu mowic wlasnie skonczylismy gvg ktory trwal poltora godzin,ciezko bylo ale sie oplacalo :D...ludzie w gildi sa ok,mamy swoje zasady,ranking poprawilismy o 7 000,bylismy 8961 teraz jestesmy 1156 z czego bardzo sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:54, Konrad512 napisał:

Ja jestem w Rycerzach Przeznaczenia, ciekawe czy slyszeliscie o tej gildii :P Mam 20lvl, 20k
factionkow na koncie i inne pierdoly :P



Zastanawia mnie jak mozna miec 20 000 factionow jak 10 000 to jest maximum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie od ponad miesiąca siedzę w Natural Born Killazz; dobra ekipa, kapitalnych ludzi ... jak zaczynałem, jako noob zawsze mogłem liczyć na pomoc kolegów, zresztą nadal tak jest. staramy się ściśle współpracować, uzupełniać ... guild hall, cape i TS kanał są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu <--- Skok z miejsca 8k do 1k to nic - conajwyżej jedna wygrana walka z noobami :/ Co do factionów to 10k jest maxem na raz. Jak zdobędziesz 10k to nie znaczy że nigdy już nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem członkiem gildi MoD (Master of Disaster [chyba tak sie pisze])Ktura pierw z 2000 spadła na 3000 potem na 3600 a teraz na 5604:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 23:48, Gosu napisał:

> Ja jestem w Rycerzach Przeznaczenia, ciekawe czy slyszeliscie o tej gildii :P Mam 20lvl,
20k
> factionkow na koncie i inne pierdoly :P


Zastanawia mnie jak mozna miec 20 000 factionow jak 10 000 to jest maximum...


Normalnie- 10k to maximum posiadanego factiona do zuzycia, a mozna miec wiecej bo jak uzyjesz to 10k to mozesz odnowa zbierac i ci wyswietla ta sume jak najedziesz kursorem na okienko z factionami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować