Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Najnowszy 40 odcinek był emitowany wczoraj i nosił tytuł Pochót. Odcinek naprawdę zarąbisty. Najlepsza jest wymiana zadań między "łysymi panami" a Maślaną, Czesiem, Anusiakiem i Konieczko. Już jest na necie. Koniecznie obejrzyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:44, milaosz napisał:

Najnowszy 40 odcinek był emitowany wczoraj i nosił tytuł Pochót. Odcinek naprawdę zarąbisty.
Najlepsza jest wymiana zadań między "łysymi panami" a Maślaną, Czesiem, Anusiakiem i
Konieczko. Już jest na necie. Koniecznie obejrzyjcie.


Mnie rozśmieszyło to "wiązanie się jelitami"..Ogólnie to cały odcinek rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:51, Pawciu45 napisał:

> Najnowszy 40 odcinek był emitowany wczoraj i nosił tytuł Pochót. Odcinek naprawdę
zarąbisty.
> Najlepsza jest wymiana zadań między "łysymi panami" a Maślaną, Czesiem, Anusiakiem
i
> Konieczko. Już jest na necie. Koniecznie obejrzyjcie.

Mnie rozśmieszyło to "wiązanie się jelitami"..Ogólnie to cały odcinek rozwala.

Wogle,cały ten sezon (sądząc po odcinku) będzie "powrotem do korzeni".3 seria (oprócz paru odcinków) była bardzo cienka.Oby tak nie było z 4.Tak samo jak ciebie mnie rozśmieszyło wiązanie sie jelitami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:06, Pablo09 napisał:

Podobno, tak jak czytałem w tele tygodniu, ma wyjść kinowa wersja włatców móch.... ciekawe....


Tak ale niestety na wiosnę 2009 roku. Nawet już zwaitun jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:06, Pablo09 napisał:

Podobno, tak jak czytałem w tele tygodniu, ma wyjść kinowa wersja włatców móch.... ciekawe....


Taa...
To chyba będzie skaza dla kina polskiego ;-/
Serial ni w ząb mi się nie podoba, miał być ponoć polskim odpowiednikiem South Parku, któremu nie sięga nawet do stóp...
Ogółem serial jest denny, bazuje na prymitywnych i wulgarnych żartach, a jak jeszcze wyjdzie film (styczeń ''09) to będzie tragedia >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:15, Mr.M napisał:

> Podobno, tak jak czytałem w tele tygodniu, ma wyjść kinowa wersja włatców móch....
ciekawe....

Taa...
To chyba będzie skaza dla kina polskiego ;-/
Serial ni w ząb mi się nie podoba, miał być ponoć polskim odpowiednikiem South Parku,
któremu nie sięga nawet do stóp...
Ogółem serial jest denny, bazuje na prymitywnych i wulgarnych żartach, a jak jeszcze
wyjdzie film (styczeń ''09) to będzie tragedia >.>


Każdy może mieć inne poczucie humoru i trzeba je uszanować... tak jakby... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 03.03.2008 o 21:15, Mr.M napisał:

To chyba będzie skaza dla kina polskiego ;-/

Jak dla kogo...

Dnia 03.03.2008 o 21:15, Mr.M napisał:

Serial ni w ząb mi się nie podoba, miał być ponoć polskim odpowiednikiem South Parku,
któremu nie sięga nawet do stóp...

Haha daj spokój to South Park się przy nim chowa...
Widać masz inne poczucie humoru i musisz się z tym pogodzić...

Dnia 03.03.2008 o 21:15, Mr.M napisał:

Ogółem serial jest denny, bazuje na prymitywnych i wulgarnych żartach,

Ciekawe, że SP się na tym nie opiera :))

Dnia 03.03.2008 o 21:15, Mr.M napisał:

a jak jeszcze
wyjdzie film (styczeń ''09) to będzie tragedia >.>

Wiesz dla Ciebie to może być tragedia, dla mnie naprzykład film, który będę musiał zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam serial jest mi obojętny, ale po prostu jak ktoś w moim towarzystwie naśladuje mowę Czesia to mam nieodpartą ochotę złamać mu szczękę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial mi się podoba ale NIEKTÓRZY fani to żenada.Jak na youtube widzę komenty typu "czesio rulez!" to mam wrażenie że mnie coś ściska.Albo chat stronki kilka godzin przed pojawieniem się następnego odcinka.

xxx-czesio,czesio,czesio,czesio,czesio,czesioczesio,czesio,czesio,czesio ,czesio,czesioczesio,czesio,czesio,czesio,czesio,czesio

xxx2-czesio rulez!

xxx3-nie mogę doczekać się czesia

No cóż...serial fanów sobie nie wybiera.

P.S Chat by rzekomo moderowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam to sporadycznie czyli raz na jakiś czas na początku jak wyszły te odcinki to to było coś :P. A teraz jak to czasem oglądam to mnie to już nie śmieszy ale nic po prostu wedłóg mnie ten filmik stracił juz swój blask oczywiście wedłóg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to te nowe odcinki są trochę słabsze od pierwszej serii. W jedynce wybuchy śmiechu miałem średnio co 3 min. teraz już aż tak nie śmieszy. Ale wiecie nowa seria - pewnie się jeszcze zdążą rozkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:54, milaosz napisał:

Szczerze mówiąc to te nowe odcinki są trochę słabsze od pierwszej serii.

Że słabsze, to się zgodzę, ale że trochę to już nie. Według mnie obecna seria nie dorasta pierwszej do pięt.

Dnia 20.03.2008 o 22:54, milaosz napisał:

W jedynce wybuchy śmiechu miałem średnio co 3 min. teraz już aż tak nie śmieszy.

U mnie jest identycznie.

Dnia 20.03.2008 o 22:54, milaosz napisał:

Ale wiecie nowa seria - pewnie się jeszcze zdążą rozkręcić :)

Też tak myślałem, jak wychodziła trzecia seria. Ten jest słaby, ale może muszą się rozkręcić. No ten też nie najlepszy, ale pewnie następny będzie lepszy. Na takim myśleniu spędziłem całą trzecią serię. Teraz jak nie zobaczę, to nie uwierzę, że czwarta dorówna pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:54, milaosz napisał:

Szczerze mówiąc to te nowe odcinki są trochę słabsze od pierwszej serii. W jedynce wybuchy
śmiechu miałem średnio co 3 min. teraz już aż tak nie śmieszy. Ale wiecie nowa seria
- pewnie się jeszcze zdążą rozkręcić :)


Dla mnie też pierwsza seria była najlepsza, teraz nie oglądam bo troche słabsze to ale jak sie obejrzy jakiś odcinek a nie jest się wtajemniczonym w poprzednie to nawet śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 21:13, The Assassin napisał:

Dla mnie też pierwsza seria była najlepsza, teraz nie oglądam bo troche słabsze to ale
jak sie obejrzy jakiś odcinek a nie jest się wtajemniczonym w poprzednie to nawet śmieszne


Też tak uważam, 1 sezon nie ma sobie równych, choć niedawny odcinek o pedałach był świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować