Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 22:34, Sareth14 napisał:

Ja to uwielbiam satanistę xDD on jest świetny. Czy poda mi ktoś jak najwięcej odcinków
z nim?

Są lepsi :) ale co gust to gust: moja TOP 3: Anusiak, Przeklinia oraz Przytulasek :) ... To słynne ja pierdyle w jego wykonaniu (anusiaka) potrafię powtórzyć, czym się szczycę, zresztą w ogóle jego podejście do kolegów nie ma sobie równych jak zresztą do całego otaczającego go świata, a najbardziej podobają mi się sceny typu anusiak vs zajkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 13:15, Morris12 napisał:

nie wyszła za fajnie (jeszcze nie miałem okazji obejrzeć)

A tak na marginesie... śledzę WM od pierwszego odcinka, więc mi tu nie zarzucaj czegoś
takiego. Udzielał się będę. Nasz kraj jest wolny, panuje wolność wypowiedzi. Może mi
zabronić tylko Moderator, ew. regulamin ;).


Ta wersja kinowa nawet nie jest taka zła , ale widac ze robione wyłacznie dla kasy :) Wszystko tak od razu ni z gruchy ni z pietruchy sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:48, Jacobek92 napisał:

Ta wersja kinowa nawet nie jest taka zła , ale widac ze robione wyłacznie dla kasy :)
Wszystko tak od razu ni z gruchy ni z pietruchy sie dzieje....


Nowe odcinki też były robione tylko dla kasy (według mnie). Zawsze wyczekiwało się na premierowy odcinek o 20 w TV4, ale jakoś ostatnią serię odpuściłem. No i dobrze, bo nie było co oglądać. Tak samo jest z filmem, niedługo będzie dodawany za darmo do płatków śniadaniowych "CzesioCrisps".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Wlatcy nigdy nie przbiją genialnego South Parku. Czemu? Bo we wlatcach nie ma tej głębi jaką się czuje oglądajac SP. Każdy odcinek mimo iż przeważnie przebluzgany i niecenzuralny ma jakąś ciekawą puentę. Nie to co we wlatcach moch. To jest pusty serial, marna próba przeniesienia South Parku na polski rynek. Beznadzieja, przekleństwa wtykane na siłę. Powiem że pierwsze 15 odcinków nie było jeszcze takie złe. Dało się oglądać i nawet przyjemnie. Teraz to chłam, brud, syf i nuda robiona tylko dla cashu. Kędzierskiemu skończyły się pomysły bo kto inny pisze scenariusze i są one denne. Powinni skończyć z tym.
P.S: To jest moje zdanie, nikt nie musi sie temu w razie czego podporządkowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 21:28, kaczek93 napisał:

Jak dla mnie Wlatcy nigdy nie przbiją genialnego South Parku. Czemu? Bo we wlatcach nie
ma tej głębi jaką się czuje oglądajac SP. Każdy odcinek mimo iż przeważnie przebluzgany
i niecenzuralny ma jakąś ciekawą puentę. Nie to co we wlatcach moch. To jest pusty serial,
marna próba przeniesienia South Parku na polski rynek. Beznadzieja, przekleństwa wtykane
na siłę. Powiem że pierwsze 15 odcinków nie było jeszcze takie złe. Dało się oglądać
i nawet przyjemnie. Teraz to chłam, brud, syf i nuda robiona tylko dla cashu. Kędzierskiemu
skończyły się pomysły bo kto inny pisze scenariusze i są one denne. Powinni skończyć
z tym.
P.S: To jest moje zdanie, nikt nie musi sie temu w razie czego podporządkowywać.


W zupełności się z tobą zgadzam. Ostatnie odcinki były tak beznadziejne i denne, że nawet nie miałem ochoty ich oglądać. Już dawno znudziły mnie już te same teksty i przekleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 08.07.2009 o 22:17, lechu28 napisał:



W zupełności się z tobą zgadzam. Ostatnie odcinki były tak beznadziejne i denne, że nawet
nie miałem ochoty ich oglądać. Już dawno znudziły mnie już te same teksty i przekleństwa...


Po pierwsze: ile można się śmieć z głupiego "dzień dobry"? Czesio zrobił sie już tak żenujacy że sie tego słuchać nie da. Po drugie: odcinki stały sie jakieś "kosmiczne" czyli całkowicie odrealnione w stosunku do kilku pierwszych.
Nienawidzę tego serialiku. Polecam South Park tam przynajmniej humor jest inteligentny i wszystko jest z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 22:17, lechu28 napisał:

Już dawno znudziły mnie już te same teksty i przekleństwa...

Coś niesamowitego, to wcześniejsze przekleństwa ci się podobały? To one trzymały cię przy serialu? Pleeeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:17, Piciambeer napisał:

> Już dawno znudziły mnie już te same teksty i przekleństwa...
Coś niesamowitego, to wcześniejsze przekleństwa ci się podobały? To one trzymały cię
przy serialu? Pleeeh...


Ani przekleństwa, ani nic co było w Władcach Móch mnie nie interesowało^^
Moim ulubionym polskim serialem wciąż pozostaje 13 Posterunek. Nie sądzę, żeby Władcy Móch mogły się nawet równać z tym serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:59, lechu28 napisał:

Moim ulubionym polskim serialem wciąż pozostaje 13 Posterunek. Nie sądzę, żeby Władcy
Móch mogły się nawet równać z tym serialem.

A 13 posterunek inteligencją też nie grzeszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 00:11, Piciambeer napisał:

> Moim ulubionym polskim serialem wciąż pozostaje 13 Posterunek. Nie sądzę, żeby Władcy

> Móch mogły się nawet równać z tym serialem.
A 13 posterunek inteligencją też nie grzeszy :>

No nie ale tacy włatcy much, to już dno i tona mułu. Pierwsze 3 serie świetnie mi się oglądało lecz - no właśnie od 3 serii wzwyż, Kędzierskiemu najwyraźniej skończyły się pomysły i odcinki zaczęły być robione na siłę. A robienie serialu na siłę go zazwyczaj zabija. SP oglądam sporadycznie, ale nawet po tylu seriach wciąż wymiata XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Władcy much, znaczy włatcy móch ;D to jest podróbka South Parku, nie przepadam za bardzo za tymi dwoma, ale wiem, że żaden z nich nie pobije "Family Guy" xD
A co do filmu, to był nudy, a gra to już po tych wszystkich recenzjach i ocenach 4/10 to wogóle nie chciało mi sie już o tym rozmawiać. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 21:28, kaczek93 napisał:

Jak dla mnie Wlatcy nigdy nie przbiją genialnego South Parku. Czemu? Bo we wlatcach nie
ma tej głębi jaką się czuje oglądajac SP. Każdy odcinek mimo iż przeważnie przebluzgany
i niecenzuralny ma jakąś ciekawą puentę. Nie to co we wlatcach moch. To jest pusty serial,
marna próba przeniesienia South Parku na polski rynek.

Moim zdaniem mylisz się. Włatcy Móch biorą garściami z czasów jakie były jeszcze 20-25 lat temu w PRL. I chyba nie ma w tym nic dziwnego - wystarczy zwrócić uwagę na wiek ludzi, którzy tę hecę robią. Oni w tamtym czasie byli właśnie w szkołach. I to co w tym filmie jest śmieszne wtedy było często spotykaną normą. Zarzucanie mu, że jest to zrzynka z South Parku, to tak jak zarzucanie naszej-klasie, że jest zwykłą zrzynką amerykańskich serwisów.

Dnia 08.07.2009 o 21:28, kaczek93 napisał:

Beznadzieja, przekleństwa wtykane na siłę. Powiem że pierwsze 15 odcinków nie było
jeszcze takie złe. Dało się oglądać i nawet przyjemnie. Teraz to chłam, brud, syf i nuda robiona tylko dla cashu.

Nie widziałem nowych odcinków, więc opieram się na tych, które lecą na comedy central.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 02:47, Arcizo_7 napisał:

Ahh... Władcy much, znaczy włatcy móch ;D to jest podróbka South Parku, nie przepadam
za bardzo za tymi dwoma, ale wiem, że żaden z nich nie pobije "Family Guy" xD
A co do filmu, to był nudy, a gra to już po tych wszystkich recenzjach i ocenach 4/10
to wogóle nie chciało mi sie już o tym rozmawiać. pzdr


Fakt, gra to tandetna była. Ale odcinki pierwszych (góra trzech) serii są nawet niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 05:26, Muradin_07 napisał:

> Ahh... Władcy much, znaczy włatcy móch ;D to jest podróbka South Parku, nie przepadam

> za bardzo za tymi dwoma, ale wiem, że żaden z nich nie pobije "Family Guy" xD
> A co do filmu, to był nudy, a gra to już po tych wszystkich recenzjach i ocenach
4/10
> to wogóle nie chciało mi sie już o tym rozmawiać. pzdr

Fakt, gra to tandetna była. Ale odcinki pierwszych (góra trzech) serii są nawet niezłe...

No, ja tam jeszcze coś oglądałem na milanos.pl lub TV4 gdzieś do 3 sezony, a potem to był crap, ale polskie komedie też fajne, jak np:
Świat według Kiepskich/ Antyk xD
Halo Hans / Da sie pośmiać z pana H. ;D
13 posterunek / niestety już nie leci :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:40, Arcizo_7 napisał:

> > Ahh... Władcy much, znaczy włatcy móch ;D to jest podróbka South Parku, nie
przepadam
>
> > za bardzo za tymi dwoma, ale wiem, że żaden z nich nie pobije "Family Guy"
xD
> > A co do filmu, to był nudy, a gra to już po tych wszystkich recenzjach i ocenach

> 4/10
> > to wogóle nie chciało mi sie już o tym rozmawiać. pzdr
>
> Fakt, gra to tandetna była. Ale odcinki pierwszych (góra trzech) serii są nawet
niezłe...
No, ja tam jeszcze coś oglądałem na milanos.pl lub TV4 gdzieś do 3 sezony, a potem to
był crap, ale polskie komedie też fajne, jak np:
Świat według Kiepskich/ Antyk xD
Halo Hans / Da sie pośmiać z pana H. ;D
13 posterunek / niestety już nie leci :C


Można się też trochę pośmiać z Miodowych Lat (do momentu gdy żonę Krawczyka grała pani Pilaszewska) albo I Kto tu rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:54, Sebuuu98 napisał:

Co ma znaczyć "Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat"?

Bo ten serial jest bez cenzury-od 18 lat, z cenzurą chyba od 14 więc masz odpowiedź... :/
a wiec "dzieci" 12letnie niepowinny tego oglądać, więc i po co wchodzić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować