Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 19:31, Zegarmistrz111 napisał:

> Podobno włatcy mają trafić na MTV Polska. Po co to ja nie wiem...
> Mi spokojnie wystarcza w TV4 i internecie, i po co komu więcej? MTV chce tylko kasy za
to ,nie
> ma co ukrywać ;\
No też tak myśle mi wystarcza tak jak ty powiedziałeś w TV 4 i w necie i tak teraz mi się to
znudziło.

zgadzam sie z nimi , ciekwae czy jak bedzie na MTV to czy dalej bedzie na TV4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:39, danio13p napisał:

> > Podobno włatcy mają trafić na MTV Polska. Po co to ja nie wiem...
> > Mi spokojnie wystarcza w TV4 i internecie, i po co komu więcej? MTV chce tylko kasy
za
> to ,nie
> > ma co ukrywać ;\
> No też tak myśle mi wystarcza tak jak ty powiedziałeś w TV 4 i w necie i tak teraz mi
się to
> znudziło.
zgadzam sie z nimi , ciekwae czy jak bedzie na MTV to czy dalej bedzie na TV4

Wiesz myśle że tak poniewasz to tak jak by ze sobą że tak powiem kłócili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mi jakos ta bajka nie podchodzi ... nie smieszy mnie ona az tak jak niektórych chyba .... teskty takie dla hmmm nie wiem jak by to okreslic zeby tutaj nikogo nie obrażac ale ona jest bardziej dla Gówniarzy choć nie które teksty przyznam sa niezłe ale po obejżeniu tej bajki naprawde można zgłupiec i nie wiedziec po ile sa pieniądze ;];] z najgłupszych i tepych pajek niskobudżetoeych typu jak tak i South Park to wole to Drugie i bajke Beavis & Budhead :D:D hih pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włatcy móch- serial kontrowersyjny, polski ''South Park''. Różnie się mówi. Ale coś w nim jest skoro wykupił go na angielski Comedy Central.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio Włatcy móch tworzeni są na kolanie. IMO serial osiągnął już swój szczyt możliwości, a teraz oscyluje w okolicach dna. Czasami zdarzy się jakiś fajny tekst (rozmowa Czasia z Pułkownikiem o robieniu "Poligonu" ), ale coraz częściej każdy odcinek jest zbyt wydumany. Szkoda, bo na początku zapowiadało się o wiele lepiej, ale cóż, każdy ma swoje 5 minut i chyba Włatcy mają je już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:44, Luke Shadow napisał:

> ja mam 13lat chyba mogę oglądać Włatcy móch
Jasne, jak ci rodzice pozwolą...

zaproponujesz mi jakieś ciekawe odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 10:54, borowik123 napisał:

zaproponujesz mi jakieś ciekawe odcinki

Moje ulubione to "Pierwsza komunja", "Gigant", "Romek i jego Fred", "Pranie mózgów", "Ałtobus i suwenira" i "Andżelika".
"Romek i jego Fred" ze względu na ''zboczony'' charakter nie był emitowany w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:59, Luke Shadow napisał:


> zaproponujesz mi jakieś ciekawe odcinki
Moje ulubione to "Pierwsza komunja", "Gigant", "Romek i jego Fred", "Pranie mózgów", "Ałtobus
i suwenira" i "Andżelika".
"Romek i jego Fred" ze względu na ''zboczony'' charakter nie był emitowany w TV.

z tych fszystkich oglądałem tylko jeden pierwsza komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:59, Luke Shadow napisał:

"Romek i jego Fred" ze względu na ''zboczony'' charakter nie był emitowany w TV.


Nie obraź się, ale ten odcinek był w telewizji. Nie był on wcześniej emitowany, ale całkiem nie dawno zamiast nowego odcinka go wyemitowali, nie pamietam dokładnie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 18:39, Radek15 napisał:

Nie obraź się, ale ten odcinek był w telewizji. Nie był on wcześniej emitowany, ale całkiem
nie dawno zamiast nowego odcinka go wyemitowali, nie pamietam dokładnie kiedy.

Pfff, a czemu miałbym się obrazić? Pamiętam, że kiedyś go ominęli i przez długi czas nikt nie mógł go obejrzeć. Skoro to się zmieniło to tym lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, obejrzałem odcinki "Pszypadek Czesława"; "Romek i jego Fred"; "Kosmata Demonkracja" i "Kompu-Kompu". Przy tym ostatnim uśmiałem się jak rzadko XD Naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować