Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 11:29, albinskia napisał:

co według was jest lepsze? gothic3 czy dark messiah??

przepraszam zapomniłem dodać pod względem grafiki wygody poruszania się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:44, albinskia napisał:

a demo zadziałało by na 512ram??

Nie widzę żadnych przeciwwskazań ;]
Znajomy z a64 3000+, GF 5200FX i 512 RAM normalnie pocinał w demo bez problemów. A pełna wersja jest całkiem nieźle zoptymalizowana względem dema (przynajmniej jeśli chodzi o czas ładowania poziomów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:50, albinskia napisał:

a na opakowaniu jakie są wymagania max i min?

Wybacz, ale google nie gryzie...
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=518&p=1153

Poza tym jest taka przydatna stronka :)
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Dzięki niej sprawdzisz czy na Twoim kompie da się grać w daną grę (baza gier jest całkiem spora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe:
Widnows Xp
AMD Athlon XP, Pentium IV 2.6 Ghz (zalecane 3)
512mb ramu (zal. 1gb)
grafika 128mb (zal.l 256)
7Gb na hdd

Zalecenia co do grafiki: GF seri FX/6/7
Ati Radek seie 9/X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mi to piszesz? ;>
Ja nie pytałem o konfigurację...
To albinskia chciał ją znać.

A co do Twojego problemu - spróbuj zainstalować grę ez Staemu, tzn. nie aktualizuj gry przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:45, Barbarous napisał:

próbowałem ją odpalic bez steamu i nie wyszło ;/
zrobiłem to odrazu bo nie miałem neta podłączonego.

chodzi mu o to, żebyś odinstalował grę i zainstalował normalnie bez STEAM''u, nie uaktualniał, nie wybierał instalacji STEAM, itp. Tylko sama instalacja Singlepalyer''a bez Multi(ta już wymaga STEAM''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy dziwni jesteście, ja nigdy nie miałem problemów z ta gra natomiast na wszystkich forach ludzie je maja (tak samo jak nigdy nie miałem problemów z patchami do heroesa 5- tak na ot). Jedyny problem jaki mam (nie wiem czy to tylko u mnie) że jak np. przeinstaluje windowsa i zainstaluje Dark Messiaha to podczas 1 uruchomienia wszystkie intra są białe (nie ma obrazu tylko sam dźwięk) widzę tylko biel wizira :D. Kiedy juz intro się skończy to wychodzi błąd i wywala to windy (błąd ze nie można znaleźć pliku intro.bik ).Ja rozwiązuje ten problem tak ze włączam instalacje jeszcze raz i daje napraw, i po naprawie jest już wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi mówisz że ten instalator ma opcje napraw :P Dobra reinstal bez MP pomógł.

P.S. To jak często ty robisz formata ?? lol ja jade na jednym kompie pół roku na drugim miesiąc *ledwo kupiony* i nie mam problemów z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:43, Thorn500 napisał:

Ale wy dziwni jesteście, ja nigdy nie miałem problemów z ta gra natomiast na wszystkich forach
ludzie je maja (tak samo jak nigdy nie miałem problemów z patchami do heroesa 5- tak na ot).

...

Dnia 25.07.2007 o 11:43, Thorn500 napisał:

i wywala to windy (błąd ze nie można znaleźć pliku intro.bik ).Ja rozwiązuje ten problem tak
ze włączam instalacje jeszcze raz i daje napraw, i po naprawie jest już wszystko oki.

A czy ja piszę coś o moich problemach z działaniem gry? Chciałem tylko wyjaśnićkoledze z problemami co i jam ma zrobić bo najwyraźniej mu się pokaszaniło. Moje problemy z DM(jeśl już o tym mowa) dotyczą raczej błędów w grze, różna taki jak nieśmiertelni przeciwnicy czy śmiertelne upadki z kandelabru.... I nigdy nie miałem zaciachów z filmami itp nawet po reinstalacji windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Chciałem się zapytać jak wykuć miecz, ale to już się dowiedziałem (google górą!). Teraz nasuwa się kolejne pytanie: na którym etapie znajdę kuźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:32, Lesz3yk napisał:

Witam ponownie. Chciałem się zapytać jak wykuć miecz, ale to już się dowiedziałem (google górą!).
Teraz nasuwa się kolejne pytanie: na którym etapie znajdę kuźnie?



na pierwszym jest i na pewno jest też w świątyni gdzie są orkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:02, YarpenZirgin napisał:

na pierwszym jest i na pewno jest też w świątyni gdzie są orkowie.

Pierwszym?
Ja znalazłem pierwszą kuźnie w trzecim rozdziale (Śladami nieboszczyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić tą grę,ale czy mógłby mi ją ktoś opisać słowami gracza, a nie recenzenta?Ile godzin gry,błędy, multi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:32, Lesz3yk napisał:

Witam ponownie. Chciałem się zapytać jak wykuć miecz, ale to już się dowiedziałem (google górą!).
Teraz nasuwa się kolejne pytanie: na którym etapie znajdę kuźnie?

kuźnia najbliżej jest na poziomie tuż przed statkiem(bodajże Śladami nieboszczyka się to nazywa, kuźnia jest tuż obok wejścia do jaskiń z takimi świecącymi grzybami) co i tak nie zmienia za wiele jako, że w perspektywie 2-3 pomieszczeń i tak można znaleźć długi miecz jaki można w niej wykuć, dopiero kwestia wykucia Miecza ziemskich płomieni jest kusząca(miecz to full wypas jeśli chodzi o obrażenia na dodatek każdy cios może zapalać łatwopalne przedmioty-bale słomy, beczki, plamy oliwy a wiadomo, że na każdym etapie takie przenośne ognisko jest przydatne-można np. kopnąć płonący bal we wroga w efekcie czego ten się zapali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstalacje włącza się tak : wkładasz płytę, uruchamiasz autorun.exe dajesz na modyfikuj/usuń, i tam na napraw, i tyle. Acha SORKA JA NIE MIAŁEM NIC ZŁEGO NA MYŚLI. Chodziło mi o to że ja mam farta bo mnie się gra nie psuje. I tyle. Nie chciałem nikogo obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować