Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 19:48, Fergas napisał:

mam pytanie. komputer nie odtwarza mi filmow miedzy rozdzialami,slychac wszystko ale obrazu
nie ma ,prosze o pomoc

Jeśli filmy są (pre)renderowane to brakuje Ci jakichś kodeków (sprawdź czy na płycie nie ma, ewentualnie zobacz czy w readme nie ma czegoś na ten temat).
Jeżeli zaś filmy są na silniku gry, może jest tak jak mówi Inki ale wątpię w to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

...jak ma się sprawa z loadingami, w CD-A pisali, że są baaaardzo długie... ale polska wersja
wyszła upatchowana i - podobno - jest lepiej, jak to wygląda w rzeczywistości?

Plansze ładują się długo i często, ale to nie powód, by rezygnować z tak dobrej gry, jaką jest Dark Mesiah. Ale jedno takie ładowanie zajmuje około pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:08, KrzYsieK8926 napisał:

> mam pytanie. komputer nie odtwarza mi filmow miedzy rozdzialami,slychac wszystko ale obrazu

> nie ma ,prosze o pomoc
Jeśli filmy są (pre)renderowane to brakuje Ci jakichś kodeków (sprawdź czy na płycie nie ma,
ewentualnie zobacz czy w readme nie ma czegoś na ten temat).
Jeżeli zaś filmy są na silniku gry, może jest tak jak mówi Inki ale wątpię w to;)

filmy to bink''i więc jedyne co na nie może wpływać to szybkość....HDD
I generalnie nie powinny się rzucać z powodu zlych sterowników itp, co najwyżej mogą być problemy z Direct X
Kdeki też są zbędne bo gra "ma je ze sobą" (znaczy zawiera je).

Bimbermistrz=> Zebyś widział jak długo ładowały się we wcześniejszych wersjach gry, podobno można było zapażyć kawę lub przeczytać kawałek lektury:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Dark Messiah''a (i innej gry, nie wiem, którą wybrać;)) i chciałbym
wiedzieć czy warto...

IMO warto. System walki jest bardzo dobry i nie nudzi, silnik Source zapewnia świetną fizykę, a i "widoczki" w grze niezgorsze. Polska wersja zachowuje klimat, ale jak komuś nie odpowiada - można jej nie instalować.
Fabuła strasznie zawiła nie jest, ale jest, co ważne dla fanów uniwersum Ashan (HoM&M V i DM).

Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

...jak ma się sprawa z loadingami, w CD-A pisali, że są baaaardzo długie...

Ja nie narzekałem. Poza tym względem dema poprawiono to i to skutecznie.

Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

ale polska wersja
wyszła upatchowana i - podobno - jest lepiej, jak to wygląda w rzeczywistości?

Swoje musi się załadować, ale nie jest przesadnie długo.

Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

Czy gra jest długa

Ok. 15 godzin.

Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

i czy w multi ktoś w ogóle (jeszcze) gra?? - fajne jest?...

Tu Ci niestety nie pomogę, bo w grach preferuję SP.

Dnia 18.08.2007 o 19:04, KrzYsieK8926 napisał:

z góry dzięki
za odpowiedzi;)

Nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

windows00 ->

Przekonałeś mnie;) ale jadę dopiero jutro, jak trochę pogram to opiszę swoje wrażenia;) zobaczymy czy (było) warto... zaRYDZYKuję;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie pewnie już padło ale mam wolne łacze żeby szukać na wszystkich stronach więc pytam. Jak pokonać pierwszego smoka jakiego spotyka sie w grze ? Wychodzie sie na linie na powierzchnie i atakuje smok. Jak go zabić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie spoiler

Dnia 21.08.2007 o 09:51, Zibby napisał:

Wychodzie sie na linie
na powierzchnie i atakuje smok. Jak go zabić ?

Nie przypominam sobie, żeby takie pytanie padło już tutaj ;]
W tym momencie nie sposób pokonać tego Pao Kai (to nie jest smok ;] ). Dopiero później będziesz w stanie go zabić, ale to inna sprawa :P
Jedyne co Ci pozostaje to uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta mój problem z włączeniem gry ? Mam nadzieje że tak otóż zrobiłem tak jak mi mówił Zadymek nie dało to żadnego rezultatu więc użyłem Steam i nadal nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:05, vip konius napisał:

jest jakis planowany dodatek do tej gry albo 2 czesc?? :D a zna ktos jakiegos moda?? mile widziany
tytul i link :)


narazie zadny dodatek nie jest planowany (szkoda szkoda szkoda) Dark messiah ukaze sie nie dlugo na Xbox 360 i co gorsza bedzie troche dluzszy od jego pctowego poprzednika bedzie wiecej przedmiotow i przeciwnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w to jeszcze gra kupiłem sobie ostatnio ( w marcu :P ) i tak sobie grałem tera znowu gram ale mnie wkurza że trochę mi tnie ;/ ma może ktoś na to jakiś sposób : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam że mam zainstalowane z płyty a nie ściągnięte ze Steam''a a do tego ustawiony DirectX 8.0 i textury słabe shader duży cienie niskie modele średnie resztę minimum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:31, wielk napisał:

czy ktoś w to jeszcze gra kupiłem sobie ostatnio ( w marcu :P ) i tak sobie grałem tera znowu
gram ale mnie wkurza że trochę mi tnie ;/ ma może ktoś na to jakiś sposób : ]


upgrade kompa:D:D a tak serio... zpatchuj gre... wzrost szybkosci jest naprawde zauwazalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po 1 gdzie są patche po drugie nie będę od nowa ściągać na Steamie po trzecie ja mam PL orginał i słyszałem że ta jest zpatchowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 08:50, wielk napisał:

a po 1 gdzie są patche po drugie nie będę od nowa ściągać na Steamie po trzecie ja mam PL orginał
i słyszałem że ta jest zpatchowana

...i dobrze słyszałeś, nie ma sensu instalować polskiej wersji na steam''ie bo tylko ściągnie na powrót wersję angielską(bardzo długo ściąga te 2GB) i nic nie porawia ani nie dodaje do Singleplayer''a, poza możliwością uruchomienia gry bez płyty gdy jesteś zalogowaniy na Steam''ie, (ale wadą tego jest, że trzeba mieć dostęp do sieci a z tym jest różnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchominiem gry!!!!!
Zaistalowałem tę grę na Viście. Gdy ją włączam w ekranie ładowania po chwili wywala do windowsa i pojawia się komunikat wstąpił problem z mm.exe i nie mam pojęcia co mam z tym zrobić. Tryb zgodności nie działa, sterowniki do kary najnowsze, wymagania gry spelniam. Gra ponoć na Viście działa bez problemu.

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_RC_2_Software_Compatibility_List#Games

Dodam, że z wersją demo problem jest identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:14, anemonek napisał:

Mam problem z uruchominiem gry!!!!!
Zaistalowałem tę grę na Viście. Gdy ją włączam w ekranie ładowania po chwili wywala do windowsa
i pojawia się komunikat wstąpił problem z mm.exe i nie mam pojęcia co mam z tym zrobić. Tryb
zgodności nie działa, sterowniki do kary najnowsze, wymagania gry spelniam. Gra ponoć na Viście
działa bez problemu.

http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_RC_2_Software_Compatibility_List#Games

Dodam, że z wersją demo problem jest identyczny.

No co ty? Microsoftowi wierzysz? Tak samo obiecywali, że na Service Pack 1 nie będzie problemów z Max Payne 2. Odpuść sobie i zainstaluj lepiej XP''ka. Takie numery na Viście to standard, główne z powodu niedopracowanych sterowników, niezależnie od karty graficznej większość gier(nawet Microsoftu!) nie chodzi jak należy. Po porady w sprawie Visty raczej powinieneś siezgłosić do CD Projekt lub Microsoft''u, tu raczej nie znajdziesz wielu ludzi pakujących się w Vistę.

A tak z ciekawości, jaką masz kartę graficzną i stery do niej?
zakładam, że Direct X masz najnowszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,niewiem jak pokonac takiego latającego czegosc w komnacie w ktorej trzeba włozyc kryształ(to jest chyba chapter 5 albo 6).Nawalam do niego i nic,ta lenna(czy jak jej tam)cos gada ale zbytnio nierozomiem.Pomozecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja karta grafiki to galaxy Gr 7600Gs sterowniki są na pewno najnowsze. teraz już wiem że to raczej nie problem Visty bo tą samą grę zainstalowałem u kolegi który też ma Vistę i gra działała bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:27, Sycylius napisał:

Pomozecie?:D



Pomożemy. <;

Trzeba wyjść z tej komnaty (wyjście chyba z lewej strony patrząc z punktu widzenia Leanny). Gdy pao-kai włoży głowę trzeba użyć dzwigni i w ten sposób zrzucić mu na łeb krate. I po kłopocie. Mam nadzieję, że dosć przystępnie to wytłumaczyłem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować