Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Cóż dziwi mnie, że steam tak źle współpracuje z tą grą. Bo np. z Counter-Strike''ami współpracuje doskonale. Czy jest zapowiadany jakiś patch w tej sprawie? Bardzo lubie steam''a i chętnie z niego korzystam, ale w połączeniu z tą grą to masakra. A jeśli chodzi o sprawe zadymka, to będziesz zdrowszy (mniej nerwów) jeśli kupisz polską edycję.

JEŚLI TRAKTUJECIE TEN POST JAKO OT TO PRZEPRASZAM SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 09:56, Thorn500 napisał:

Cóż dziwi mnie, że steam tak źle współpracuje z tą grą. Bo np. z Counter-Strike''ami współpracuje
doskonale. Czy jest zapowiadany jakiś patch w tej sprawie? Bardzo lubie steam''a i chętnie
z niego korzystam, ale w połączeniu z tą grą to masakra. A jeśli chodzi o sprawe zadymka, to
będziesz zdrowszy (mniej nerwów) jeśli kupisz polską edycję.

JEŚLI TRAKTUJECIE TEN POST JAKO OT TO PRZEPRASZAM SERDECZNIE.

Ale ja mam właśnie polską edycję, zresztą od andielskiej różni ją tylko możliwość zainstalowania polskich napisów(lub nie). A w STEAM''ie to już bez różnicy bo on i tak "ujednolica" wszystkie wersje tak, że bez kombinowania wszyscy będą mieć taką samą(angielską) wersję. Tak samo jest , jeśli chodzi o nerwy, błędy w grze są miedzynarodowe i niezależne od wersji:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 09:56, Thorn500 napisał:

Czy jest zapowiadany jakiś patch w tej sprawie?

Nie. Nie będzie już żadnego patcha.
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=1179173419

Dnia 10.08.2007 o 09:56, Thorn500 napisał:

JEŚLI TRAKTUJECIE TEN POST JAKO OT TO PRZEPRASZAM SERDECZNIE.

Czemu od razu offtopic? STEAM wiąże się z DM, więc ja nie widzę offtopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 19:52, pedrakhan napisał:

DODATEK - Czy kotś cos wie czy dodatek Elements będzie też na PC ?

Elements to nie dodatek...
Elements to wersja DM na XBOX360.
Dlatego na 100% nie będzie go na PC.
Fabuła pozostanie ogólnie bez zmian. Programiści dodadzą tylko kilka map i zmienią interfejs (przystosują go do konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:34, Qba777 napisał:

> Czy wyszły jakieś mody do gry Dark Messiah?

tak ale na dobrą sprawę są słabe

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy . Ostatnio kupiłem nowy komputer i chciałem sobie pograć w Dark Messiah na full detalach , ale nie chce mi działać. DirectX jest dobry instalowałem 2 razy z płyty . Opisze błąd jeśli klikam na ikonę skrótu muszę poczekać z 20 sekund wtedy na jakieś 5 sekund robi się czarny ekran i wyrzuca do Windowsa.... Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:35, Inki napisał:

Potrzebuje pomocy . Ostatnio kupiłem nowy komputer i chciałem sobie pograć w Dark Messiah na
full detalach , ale nie chce mi działać. DirectX jest dobry instalowałem 2 razy z płyty . Opisze
błąd jeśli klikam na ikonę skrótu muszę poczekać z 20 sekund wtedy na jakieś 5 sekund robi
się czarny ekran i wyrzuca do Windowsa.... Nie wiem o co chodzi.

jaki Direct?
, jaki system?
, jaki sprzęt?
nie jestem jasnowidzem
A tak wogóle to Directa się nie czepiaj jeśli masz pewność, że dobrze zainstalowany, nie przyszło ci do głowy, że coś innego w systemie może paść, jak tam ze sterownikami do karty graficznej? A skoro już o tej mowa, nie grasz przypadkiem na lapku? Jaką instalację gry wykonałeś, ze STEAM''em czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:14, Fergas napisał:

jak mozna pokonac smoka w ostatnim rozdziale
Znikal mi z 50 razy i nic

Po tym jak zniknie smok, biegnij do Arantira, bo to on jest głównym wrogiem i celem Twoich ataków. Po trzech, czterech takich "rundkach" będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:47, zadymek napisał:

> Potrzebuje pomocy . Ostatnio kupiłem nowy komputer i chciałem sobie pograć w Dark Messiah
na
> full detalach , ale nie chce mi działać. DirectX jest dobry instalowałem 2 razy z płyty
. Opisze
> błąd jeśli klikam na ikonę skrótu muszę poczekać z 20 sekund wtedy na jakieś 5 sekund
robi
> się czarny ekran i wyrzuca do Windowsa.... Nie wiem o co chodzi.
jaki Direct?
, jaki system?
, jaki sprzęt?
nie jestem jasnowidzem
A tak wogóle to Directa się nie czepiaj jeśli masz pewność, że dobrze zainstalowany, nie przyszło
ci do głowy, że coś innego w systemie może paść, jak tam ze sterownikami do karty graficznej?
A skoro już o tej mowa, nie grasz przypadkiem na lapku? Jaką instalację gry wykonałeś, ze STEAM''em
czy bez?


No dobra Direct dodany do gry sprzęt @ giga ramu Athlon AMD 64 X2 5200 + GeForce 8600GTS System Windows XP ale jest taki problem że ta gra przedtem mi działa tylko postanowiłem sobie uporządkować dysk i zrobić folder na gry i po usunięciu gry i ponownym zainstalowaniu nie działałą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:01, Inki napisał:

No dobra Direct dodany do gry sprzęt @ giga ramu Athlon AMD 64 X2 5200 + GeForce 8600GTS System
Windows XP ale jest taki problem że ta gra przedtem mi działa tylko postanowiłem sobie uporządkować
dysk i zrobić folder na gry i po usunięciu gry i ponownym zainstalowaniu nie działałą ....

a jak odinstalowałeś to usunąłeś folder z ustawieniami gry itd(znaczy cokolwiek zostało po deinstalacji gry, bo tylko wtedy możesz być pewien, że usunąłeś wszelkie szkodliwe pliki, spróbuj tak:odinstaluj, wykasuj cokolwiek zostanie po grze, restart kompa i zainstaluj grę...
czy na pewno gra wywala siębez komunikatu błędu lub czegoś podobnego? Czy w logu systemowym nie ma śladu po błędzie aplikacji(mm.exe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych komunikatów właśnie ... Hm grę naprawiałem z instalatorem, usuwałem. Ale spróbuje jeszcze tak jak mówisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo na starym sprzęcie , myślę że filmy potrzebują Shaderów 2.0 , wiem że to głupio brzmi ale tak chyba jest . Ale wiesz co spróbuj ściągnąć najnowsze patche ze Steama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Dark Messiah''a (i innej gry, nie wiem, którą wybrać;)) i chciałbym wiedzieć czy warto...
...jak ma się sprawa z loadingami, w CD-A pisali, że są baaaardzo długie... ale polska wersja wyszła upatchowana i - podobno - jest lepiej, jak to wygląda w rzeczywistości?
Czy gra jest długa i czy w multi ktoś w ogóle (jeszcze) gra?? - fajne jest?... z góry dzięki za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować