Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 16:22, zajc4 napisał:

no ale to jest osiem a podobno jest siedem


Nie wiem jak liczysz, ale mi wychodzi 7 :)
1. Mankind..
2. I want
3. I want
4. I want
5. I want
6. The C...
7. The end

Z czego jednego I want jak narazie nikt chyba normalnie nie uzyskal, a przynajmniej sie tym specjalnie w internecie nie pochwalil.

Virus 500 - z modami to wszystko mozna miec, to nie jest argument. Chodzi o to, czy da sie go zdobyc bez oszukiwania. I powiedzialbym, ze mozliwosc wczesniejszego zdobycia silnych przedmiotow zdecydowanie niszczy rozrywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem egzoszkielet u Kutwy w bazie Wolności za jedyne 200k rubli (bez jakichkolwiek modów). Warto jednak wziąć pod uwagę to, że oferta handlarzy jest losowa więc nie zawsze trafisz na te "właściwe" cacuszko. Proponuję metodę save&load - u mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:13, The Raven napisał:

> no ale to jest osiem a podobno jest siedem

Nie wiem jak liczysz, ale mi wychodzi 7 :)
1. Mankind..
2. I want
3. I want
4. I want
5. I want
6. The C...
7. The end

Z czego jednego I want jak narazie nikt chyba normalnie nie uzyskal, a przynajmniej sie tym
specjalnie w internecie nie pochwalil.

Virus 500 - z modami to wszystko mozna miec, to nie jest argument. Chodzi o to, czy da sie
go zdobyc bez oszukiwania. I powiedzialbym, ze mozliwosc wczesniejszego zdobycia silnych przedmiotow
zdecydowanie niszczy rozrywke.


a jakoś zagadałem sie przez telefon i zle policzyłem ;)
ja miałem tylko chce byc bogaty moze sie pomęczę i zrobie te inne

Virus 500 >> fakt jest taki mod ale ja uwazam ze to niszczy rozgrywke chodz myśle czy go nie wgrać dzieki niemu szybciej doszedłbym do wszystkich zakończeń to moim zdaniem oszustwo ale skoro przeszłem gre bez tego to już mniejsze ;)

Ivan aka Immortal >> polteigeista nie da sie zabić znaczy sie dopiero później na samym końcu zadania moim zdaniem najlepiej granatem ale inni pisali też ze da sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Skoro nie mogę znaleźć tego Kotleta, to czy mogę gdzieś u kogoś kupić ten artefakt? Czy mógłby ktoś dać screena albo namiar. Czytałem wcześniejsze porady ludzi, ale w tych miejscach nie znalazłem go.

2. Dlaczego nie mogę wejść do Strieloka- tego kolesia w wiosce, gdzie się grę rozpoczyna. Drzwi są zamknięte, a mam dla niego przedmioty, które miałem zdobyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:09, 02danio02 napisał:

Mam dwa pytanka:

1. Skoro nie mogę znaleźć tego Kotleta, to czy mogę gdzieś u kogoś kupić ten artefakt? Czy
mógłby ktoś dać screena albo namiar. Czytałem wcześniejsze porady ludzi, ale w tych miejscach
nie znalazłem go.

2. Dlaczego nie mogę wejść do Strieloka- tego kolesia w wiosce, gdzie się grę rozpoczyna. Drzwi
są zamknięte, a mam dla niego przedmioty, które miałem zdobyć :(


1 musisz poszukać na pewno znajdziesz najlepiej chyba na wysypisku tam jest ich najwięcej a kupić sie nie da przynajmniej nigdy nie widziałem takiej możliwości

2 ten gostek nie nazywa sie Strielok ale wiem o kogo ci chodzi to taki błąd spróbuj załadować grę ponownie powinny być otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję zadanie znajdz karabin rodowy - jestem w miejscu oznaczonym na mapie, szukam wkoło - nigdzie go nie ma. Co jest nie tak? Może ktos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:16, Achim napisał:

Wykonuję zadanie znajdz karabin rodowy - jestem w miejscu oznaczonym na mapie, szukam wkoło
- nigdzie go nie ma. Co jest nie tak? Może ktos podpowie?


takie pytanie już było jeśli dobrze pamiętam to karabin jest pod ziemią poszukaj kilka stron wcześniej a na pewno znajdziesz dokładną informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:16, Achim napisał:

Wykonuję zadanie znajdz karabin rodowy - jestem w miejscu oznaczonym na mapie, szukam wkoło
- nigdzie go nie ma. Co jest nie tak? Może ktos podpowie?

Jest w podziemnym tunelu. Wejście jest niedaleko rozbitego śmigłowca, tam gdzie naukowcy proszą o pomoc. W tunelu jest sporo anomalii ale też kilka artefaktów (od anomalii Elektro, czyli np. Błysk). Strzelba jest na samym końcu tunelu w kontenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak odblokować każde z 7 zakończeń? Oglądałem na YouTube wszystkie 7, ale przydałaby się jakaś instrukcja jak do nich dojść uczciwie :) Te złe zakończenia ''Daj mnia...'' są naprawdę straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie czytam, że zakończenie w S.T.A.L.K.E.R. zależy od tego jak gramy, ale czy możecie mi powiedzieć jak to "wygląda w praniu"? Czy jeśli nie będę przyjmował zadań polegających na zabiciu stalkerów to zobaczę zakończenie przeznaczone dla "Stalkera Anioła"?
Czy może gra zbudowana jest na zasadzie "więzłów"(?) tzn. gramy sobie gramy, aż tu nagle przeprowadzamy jakąś ważną rozmowę, w której cała nasza przyszłość zależy od wybranych opcji dialogowych. Potem znów gramy sobie gramy i kolejna taka rozmowa. A koniec jaki zobaczymy zależy od tego jakich odpowiedzi udzieliliśmy podczas tych rozmów.
Z góry dzięki za odpowiedź! Dzięki niej będę wiedział mniej więcej jak grać w stalkera aby zobaczyć wszystkie zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:27, Be-Yacz napisał:

nie. dowiedzialem sie ze w 5 stalker ginie. to jest spoiler :/


Trzeba było nie czytać.
I o tym że w 5 stalker ginie też mówili sami twórcy, więc nie wciskaj mi kitu że to spojler jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:31, Nivellen89 napisał:

>Po obejrzeniu pewnego maila

Jakiego meila? Możesz go Nam pokazać?

Nie wiem. Postaram się, ale nie wiem czy go usunąłem. A co, tak szybko wam do zemdlania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować