Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 08:34, Super gość napisał:

TO jest reklama, a reklama jest tutaj zabroniona.


Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Ostrzezenie za spam i pseudomoderowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktoś z was próbował z animacjami w tle na sajcie, bo zastanawiam się czy to dobry pomysł i jak wykonać jakąś dobrą? Jak umiecie to pomóżcie - znaczy się proszę o wskazówki na początek. Może nagłówek zrobić właśnie w takim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz co w przypiętym poście pisze:
Od tego momentu w temacie wypowiadamy się jedynie na temat problemów technicznych z działaniem gramsajtów lub z kwestią umieszczania róznych typów zawartosci na stronach GS.
Wszelkie reklamy własnych gramsajtów będą kończyć się bezwarunkową degradacją o jeden stopień w dół za każdy wpis od momentu zmiany tematu 22.05.2007. Olamagato.


Także znowu praktycznie za to samo masz degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Ostatnio mam taki problem z sajtem, w rubryce znajomi, tam kiedy sie wchodzi na strone glowna GS''a, nie widac wogole wiadomosci ze ktos chce mnie dodac do znajomych, pisze ze ktos naprzyklad napisal dopiero posta mimo ze bylo to z miesiac temu;/
Jesli to pomoze to korzystam z Firefoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mialem zapisany ten temat w ulubionych i potraktowalem to jako reklame GSa. Moj wlasciwy post mial brzmiec: Jak Zrobic tak zeby tlo przewijalo sie a nie stalo nieruchomo? Jeszcze raz przepraszam. Da sie edytowac posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 16:13, cinus` napisał:

Patrz co w przypiętym poście pisze:
Od tego momentu w temacie wypowiadamy się jedynie na temat problemów technicznych z działaniem
gramsajtów lub z kwestią umieszczania róznych typów zawartosci na stronach GS.
Wszelkie reklamy własnych gramsajtów będą kończyć się bezwarunkową degradacją o jeden stopień
w dół za każdy wpis od momentu zmiany tematu 22.05.2007. Olamagato.


Także znowu praktycznie za to samo masz degrad -1

A wiec to za to dostalem 1 degrada? Milo wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Można stworzyć dodatkową kategorię, jak np. "O mnie"? Chciałbym do takiej wrzucić playliste z imeem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, nie wiem czy to problem... wysyłałem takiego maila, czy tam wiadomość do was, ale odpowiedzi nie było. Więc napiszę to tutaj.

Czy można by było zrobić tak, aby komentarze w postach znajdowały się pod fotkami, jak w newsach na stronie głównej gram.pl? Teraz aby komentarz pod-fotkowy się wyświetlił trzeba kliknąć na zdjęcie, a i wtedy podpis jest strasznie maleńki i niewyraźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:51, ak.47 napisał:

Mam pytanie. Można stworzyć dodatkową kategorię, jak np. "O mnie"? Chciałbym do takiej wrzucić
playliste z imeem.

Nie wiem czy to by cieszyło się jakimkolwiek zainteresowaniem, no może niewielkim...
Swoją drogą możesz to umieścić w notce na GSie. Why Not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.Ale na kategorii to będzie cały czas.A we wpisie-napiszesz kilka więcej i już tego nie ma.Ja bym chciał jakąś kategorię zrobić,ale nie wiem jak.Niech ktoś wreszcie napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego ostatniego pytania cytuję siebie: "Czy ktoś z was próbował z animacjami w tle na sajcie, bo zastanawiam się czy to dobry pomysł i jak wykonać jakąś dobrą? Jak umiecie to pomóżcie - znaczy się proszę o wskazówki na początek. Może nagłówek zrobić właśnie w takim stylu?" - wie może ktoś jakie są dobre programy do animacji, albo co polecilibyście mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak edytujesz nowy wpis, to masz na górze okienka opcje, np wyśrodkuj , kolor textu itd. Jest tam też ikonka odnośnie dodania obrazka. Filmy z google czy youtube też możesz dodawać i tez jest ikonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:10, Thalanthas napisał:

Niech mi ktoś powie jak klejać obrazki do wpisów na gramsajcie??

u góry w menu edycji wpisu masz taką ikonke (chyba) drzewka, klikasz i wstawiasz obrazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:48, Soleila napisał:

Jest :P Juz niedlugo Was zaprosimy. I nie jest to czat ;> Wy stroblony ;P


Czy jest jakiś sposób żeby na gramsajta wstawić staly element w postaci np. obrazka gdzieś z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie do końca rozumiem GDZIE to jest "gdzieś z boku" , ale jak np, dodajesz tło pod stroną , to możesz zrobić ją dużych rozmiarów i wkleić zdjęcie jakimś programem graficznym. Nie wiem czy o to właśnie Tobie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: Jeżeli chcę edytować, dać, zobaczyć wpi albo jakąś z tabelek to stronka sama się odświerza i jeszczer az się włancza.Wtedy to tak jakbym nie był zalogowany a jestem ;/ Muszę wejść na główną stronkę gram.pl na kategorię gramsajty i wtedy już mnie wylogowuje. Muszę się ponownie zalogować i wejśc w "Odwiedź moją stronę" czy coś takiego. Wie ktoś z czym to może być związane ?? Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować