Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2007 o 11:05, jakubcjusz napisał:

A oto moja kolekcja. Brakuje paru tytułów, które zabrałem na studia, więc je dośle później.


Fajna kolekcja. Może nie ma tu jakiś hitów i nowości, ale ilościowo jest naprawdę dobra :)

BTW: Udało mi się wczoraj zainstalować Far Cry :) Jestem już w drugiej misji. Gra wymiata, jestem bardzo zadowolony z takiego prezentu urodzinowego (dzisiaj moje urodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2007 o 12:57, master matrox napisał:

BTW: Udało mi się wczoraj zainstalować Far Cry :) Jestem już w drugiej misji. Gra wymiata,
jestem bardzo zadowolony z takiego prezentu urodzinowego (dzisiaj moje urodziny).

Wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów ;-) <piwo>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 10:42, jakubcjusz napisał:

Fakt - wspaniała kolekcja. Ale zaimponujesz mi, jeśli powiesz, że wszystkie te gry (nie licząc
oczywiście mmorpg''ów) przeszedłeś. :)


No to chyba Ci nie zaimponuję, bo nie przeszedłem wszystkich :/ Niektórych (np. Antologia Thief) nawet nie instalowałem :] Ale wiele udało mi się zaliczyć, a takie np. Freespace''y oba skończyłem i to nie po jednym razie :D A tak na marginesie, to widzę, że masz podobne gry co ja - gratuluję gustu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:26, Lucas016 napisał:

lubisz przygodówki, a nie masz Syberii łuuu:(


Syberię miałem pożyczoną od kumpla, jak jeszcze była trochę droższa. Rzadko kupuję gry, które już przeszedłem.

Do Quatre: Dzięki :) Ja też fresspace''y przeszedłem kilka razy. A Thiefa właśnie zacząłem (jedna z gier, które mam na studiach). Zobaczymy...

Do Diddle: (dot. Uuuuu z najgorszego czasopisma o grach). Nie zgadzam się. To właśnie w nim zakupiłem takie hity jak Earth 2150, Earth 160, Earth 2150 Moon Projekt. Takie gry jak Emergency czy Gorky też lubię. Choć faktem jest, że już dość dawno nie dali żadnego wielkiego hitu. A w wymienionego wśród innych postów Hard Trucka graliśmy z całą ekipą ze studiów - ta gra jakoś dziwnie wciąga.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:39, MagikT napisał:

A oto ,oja skromna kolekcja (mam jeszcze gothica platynową kolekcję ale jest u kumpla)

Rzeczywiście skromna, ale fajne gierki, np. GothicII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:54, Mac Cry napisał:

Trochę skromna kolekcja. Najbardziej mi się podoba Gotihic 2, Nov Kruka i Mafia. No i to (chyba)
premierowe wydanie Quake 2.


Premierowe to ono nie jest jak wyszedł quake2, a mój tata pogrywał sobie w demko to pamiętam, że pod pierzyną siedziałem, bo się bałęm, a potem z granatnika ciała przeciwników rozkładałęm na czynniki pierwsze. Quaka kupił tata jakieś 2 lata temu i mi go potem dał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:39, MagikT napisał:

A oto ,oja skromna kolekcja (mam jeszcze gothica platynową kolekcję ale jest u kumpla)

Brakuje jeszcze Gothica 3 i 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:44, mike91 napisał:

> Kiedyś KŚGry to było coś, ale później zeszło na psy (jakąś pod koniec 2005)...

Dla mnie to pismo spadło z numerem styczniowym 2005 (zmienili layout dali wtedy jako pełniaka
18 wells of stell) . i przeżuciłem sie na CDA od numeru marcowego 2005 mam wszystkie numery
CDA po ostatni styczniowy :)


ee tam ten numer jeszcze prezentował poziom ... Później były, genialne moim zdaniem okładki całe w temacie numeru, a później jak wprowadzili te co są teraz to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic1 jest pisałem wcześniej że mam platynową kolekcję, ale u kumpla, która zawiera (G1, G2 i NK) a na G3 to mam za słąbego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:39, MagikT napisał:

A oto ,oja skromna kolekcja (mam jeszcze gothica platynową kolekcję ale jest u kumpla)


Najlepszym tytułem według mnie jest Mafia i Quake 2 a reszta to raczej przeciętne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:35, master matrox napisał:

Najlepszym tytułem według mnie jest Mafia i Quake 2 a reszta to raczej przeciętne gry...

Jak a gothic II i noc kruka, fallout, DS 2 czy ŚPZ to nic ??? ogólnie cała kolekcja w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje drugowojenne rodzynki w kolekcji :) Na jednym ze zdjęć w towarzystwie największego fana wojennej zawieruchy ^_^

PS. wisienką na szczycie tortu jest oczywiście przewspaniały Hearts of Iron 2!

20070114212010

20070114212022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:20, Quatre napisał:

Oto moje drugowojenne rodzynki w kolekcji :) Na jednym ze zdjęć w towarzystwie największego
fana wojennej zawieruchy ^_^

PS. wisienką na szczycie tortu jest oczywiście przewspaniały Hearts of Iron 2!

Rzeczywiście świetne gry, a co do HoI2 to zgadzam się, jedna z najlepszych drugowojennych strategii w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 21:20, Quatre napisał:

Oto moje drugowojenne rodzynki w kolekcji :) Na jednym ze zdjęć w towarzystwie największego
fana wojennej zawieruchy ^_^

PS. wisienką na szczycie tortu jest oczywiście przewspaniały Hearts of Iron 2!

grałem w Bliztkriega, świetna gra, nawet na komórkę sobie ściągnąłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się