Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

widze ze masz wszystkie pottery :) gratulacje.. tez sie kiedys przymierzalem by to kupowac ale stwierdzilem ze poczekam az wydadza wszystko i wtedy sobie juz kupie razem z jakims play station :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:37, BassteQ napisał:

BassteQ

A to moja kolekcja :-) Jeszcze mam Splinter Cell: Chaos Theory, ale pożyczyłem. Niedługo dojdzie
"Prince of Persia: Dwa Trony" i "Guild Wars: Nightfall"

ps. eTeacher nie jest grą, znalazł się na zdjęciu bo po prostu zmieścił się w kadrze ;)

fajna.. w atlantisIII bym sobie pogral szkoda ze juz nigdzie tego nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 12:19, Mroczny Elf99 napisał:

fajna.. w atlantisIII bym sobie pogral szkoda ze juz nigdzie tego nie kupie.

Dzięki ;) A poszukaj na Allegro, patrzyłem przed chwilą i jest egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:42, morthi napisał:

widze ze masz wszystkie pottery :) gratulacje.. tez sie kiedys przymierzalem by to kupowac
ale stwierdzilem ze poczekam az wydadza wszystko i wtedy sobie juz kupie razem z jakims play
station :)


Pottery mi się spodobały i zamierzam mieć reszte części hehehe ;) Najbardziej podobała mi się 3 część , a najmniej 4 - mocno niedopracowana, kiepska kamera i graficznie nie powala... ale czego się nie robi dla HP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:37, BassteQ napisał:

BassteQ

A to moja kolekcja :-) Jeszcze mam Splinter Cell: Chaos Theory, ale pożyczyłem. Niedługo dojdzie
"Prince of Persia: Dwa Trony" i "Guild Wars: Nightfall"

ps. eTeacher nie jest grą, znalazł się na zdjęciu bo po prostu zmieścił się w kadrze ;)


No, niezła kolekcja :) Ja czekam już tylko na jeden tytuł i zamieszczę tu zdjęcie.

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja już nie wytrzymuję!
We wtorek wieczorem zamówiłem Trylogię GTA, przesyłka kurierem do 72 godzin i co?! Gry jak nie było tak nie ma! Już nie wspomnę o tym, że ich sklep działa tak wolno, że można sobie między włączaniem stron iść herbatę robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikal15

Kolekcją to ja nazwać tego nie mogę, po tym jak patrze na Was...ale w najbliższym czasie mam zamiar bardziej zainteresować się klasykami, prawdopodobnie dojdzie sporo gierek. Oprócz tego posiadam wszystkie Fify od 2000 roku, ale widze ze na polce sa tylko 2000, 2003, 2004 i 2006 a nie chce mi sie szukac innych ;P

Co do gier, które są bez pudełek to niestety zgubiły się podczas kilku przeprowadzek.

Może jeszcze tak na szybko wymienię swoje ulubione gry z CDA (nawiasem mówiąc są tam wszyskie płyty od nr 08/2004): The Suffering, Hitman: Codename47, Hitman 2, Chrome, Tony Hawk''s Pro Skater 4, Thief, Thief II: The Metal Age, Settlers 3, Ballance, Crashday, Project Snowblind, Bad Day LA, Psi-Ops, Splinter Cell, Codename Panzers: Faze One- to moja zdecydowanie ulubiona piętnastka.

20070525135245

20070525135312

20070525135347

20070525135454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:55, mikal15 napisał:

mikal15

(...)

Skromna kolekcja, ale mimo iż masz mało tytułów to większość z nich jest bardzo dobra :) Gratki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście , na pierwszym zdjęciu są bardzo fajne tytuły, reszta jakoś nie trafia do mnie. Ale kilku gier zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna kolekcja. Oczywiście najlepsze gry na pierwszym zdjęciu, na dalszych gry starsze lub z czasopism. Ja zamieszczę swoją kolekcję jak powiększę ją o jeden czy dwa tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:37, BassteQ napisał:

/ciach/


Świetna kolekcja, dużo premierówek - świetnie się prezentuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:55, mikal15 napisał:

Może jeszcze tak na szybko wymienię swoje ulubione gry z CDA (nawiasem mówiąc są tam wszyskie
płyty od nr 08/2004): The Suffering, Hitman: Codename47, Hitman 2, Chrome, Tony Hawk''s Pro
Skater 4, Thief, Thief II: The Metal Age, Settlers 3, Ballance, Crashday, Project Snowblind,
Bad Day LA, Psi-Ops, Splinter Cell, Codename Panzers: Faze One- to moja zdecydowanie ulubiona
piętnastka.


Nie ilość a jakość się liczy, no ale mógłbyś dolożyć jeszcze pare dobrych tytułów i byłoby nice ;) Ogólnie badzo fajna kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:55, mikal15 napisał:


Widze że jesteś fanem CD - action bardzo to podziwiam :D ja też jestem że gierk masz mało to nic np jeśli masz 100 numerów cd action byś mógł mieć 100 gier pudełkowych z extra klasyki i obniżek .


Fajna kolekcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz

Kolekcja może nieduża, ale moja ^^. Wielkie sorry za jakość zdjęć, nie wyszło zbyt ładnie. Brakuje Jade Empire - pożyczyłem siostrze.

20070525161608

20070525161716

20070525161735

20070525161752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 16:18, Adamzzz napisał:

Kolekcja może nieduża, ale moja ^^. Wielkie sorry za jakość zdjęć, nie wyszło zbyt ładnie.
Brakuje Jade Empire - pożyczyłem siostrze.


No całkiem fajna kolekcja, najlepsze to GW o TESIV no i oczywiście CivIV :D , ale te simsy blee :P (nie mów tylko że są twojej siostry ;D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się