Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 18:48, Lucas016 napisał:

Tylko, że Lost Planet wyszło już na PC...



Tyle to i ja wiem. Ale i tak wole to na X''a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 18:40, Inuki napisał:

Na życzenie @Lucas016 daję dokładniejsze fotki "God of War 2 - Special Edition".

CO jest na tym bonus disc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut był dodany do czerwcowego numeru CyberMychy.Dali też Syberię 2 lecz nie była ona w pudełku DVD tak jak FlatOut.Dali ją w standardowym etui.Za ten numer zapłaciłem 9.90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Kupiłem lepszy sprzęt do robienia fotek, więc zamieszczam swoją młodą, bo dopiero roczną, kolekcję gier. Nieduża, ale powolutku ją będę usprawniał :).

BzyQacz

20070610102024

20070610102037

20070610102053

20070610102103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Cóż, myślę, że jak na roczne zbieranie, to nie mam małej kolekcji... Zresztą, pieniądze na ziemie nie leżą, a sam nie jestem jakiś za bogaty, ale też nie za biedny. FF super gierka. Lekko niedoceniona, ale mnie się bardzo spodobała. Fajny klimat, przyjemna oprawa. Warto ją mieć i powiem Ci, że naprawdę nie żałuję, że ją kupiłem i wracam do niej dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i super ! :) Widzę, że lubisz Simsy - czasem też gram u kolegi :) Divine - ahh ta gra bardzo mi się podobała i nadal podoba. Tylko tak dalej... i ta Syberia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divine, fakt, fajniuchne RPG, pamiętam jak się z tym mocowałem z wujkiem :D. Syberia mnie niszczy wykonaniem i klimatem, po prostu znakomita przygodówka... Simsy, ehh, grałem kiedyś, rzadko teraz, ogólnie to Simsy są siostry :). Właśnie ją kuszę, by na gram się zarejestrowała... Nic nie straci, a może zyskać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, staram się dobierać do kolekcji naprawdę najlepsze tytuły na jakie obecnie mnie stać :). Wszechstronność gatunkowa też winna być ważną cechą każdego gracz :). Dzięki wszystkim za wszystkie dobre słowa. Na czasie pewnie podrzucę moją dużą kolekcję gier na poczciwego staruszka PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 10:21, BzyQacz napisał:


Masz rację nie duża ale zato fajne tytuły :), takie jak Gotic II no i Simsy też nie najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja bardzo mi się podoba, dużo świetnych klasyków. Ja pamiętam Freedom Fighters, naprawdę dobry tytuł, Medal of Honor i Mafię, którą również niedawno kupiłem w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 10:43, BzyQacz napisał:

Cóż, staram się dobierać do kolekcji naprawdę najlepsze tytuły na jakie obecnie mnie stać :).
Wszechstronność gatunkowa też winna być ważną cechą każdego gracz :). Dzięki wszystkim za wszystkie
dobre słowa. Na czasie pewnie podrzucę moją dużą kolekcję gier na poczciwego staruszka PSX.


No. Ja też dobieram gierki patrząc na kieszeń. Chyba sobie kupie teraz TR: L. Na wirtusie 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:00, Evil Khan napisał:

> Na życzenie @Lucas016 daję dokładniejsze fotki "God of War 2 - Special Edition".
CO jest na tym bonus disc ?


Zawartość Bonus Disc''a:

W menu głównym są cztery działy:
1. Making of GOW II podzielony na 5 rozdziałów;
2. Interviews: GOW II Voices, GOW II Music i GOW II Tech Art;
3. Extras: Trailers, Environment, Creatures, Testing the Game, Haloween, Press Event, How to Play;
4. Spoilers: Creating Kratos, Initial Concept, Lost Levels, Level Design, Creating Zeus, Combat System, Animation, Cinematics, Boss Concept Art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 10:21, BzyQacz napisał:

Witam ponownie. Kupiłem lepszy sprzęt do robienia fotek, więc zamieszczam swoją młodą, bo dopiero
roczną, kolekcję gier. Nieduża, ale powolutku ją będę usprawniał :).

W rok osiągnąłeś tak znakomitą kolekcję? Niby gierek nie jest dużo, ale jak na 12 miesięcy zbierania to naprawdę jestem pełen podziwu. Tak jak mówili poprzednicy są dobre gierki jak simsy, gothic II i kilka klasyków.Jeszcze jedno : o co chodzi w tym Freedom Fighters?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:50, Gryczka napisał:

o co chodzi w tym Freedom Fighters?

Przecież sama nazwa tej gry wskazuje, o co w niej chodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:12, xbit71 napisał:

Przecież sama nazwa tej gry wskazuje, o co w niej chodzi ;))

Bardzo śmieszne :/ , chodziło mi o jakies szczegóły dotyczące rozgrywki - ale już dzięki sam znalazłem na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się