Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 20:24, Harvenar napisał:

Czas na moją kolekcję :D Gierki są ustawione za gablotką, żeby nic im się nie stało, do tego
są strzeżone przez dwóch ognistych wojowników :P


Fajne gierki. Dużo masz EKN. Podobająmi się twoje tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, Harvenar napisał:

Czas na moją kolekcję :D Gierki są ustawione za gablotką, żeby nic im się nie stało, do tego
są strzeżone przez dwóch ognistych wojowników :P



Bardzo dobra kolekcja a na dodatek ładnie wyczyszczona i wypieszczona :P
Widzę, że też masz taki problem jak ja - nie możesz robić zdjęć samych brzegów pudełek, tylko musisz trochę z boku. A to wszystko przez tą lampę błyskową... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja. I do tego ci wojownicy. Aż strach patrzyć :)

xwx=> Widzisz, ja też kupuję prawie same klasyki. Szkoda mi kasy na premierówki, które kosztują 100 zł. Wolę trochę poczekać i kupić je w klasyce 5x mniej. Mi się nie śpieszy by grać w świerzaki. Wystarczy, że pyknę w demo, a za jakiś czas kupię jako klasyk (coraz szybciej gry robią się klasykami). Myślę, że Harvenar ma podobne podejście do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po prostu szkoda mi pieniędzy na gry premierowe, wolę poczekać i mieć je za 20 złociszy. No i nie wszystkie gry premierowe są warte swoich pieniędzy, a z XKN wybieram tylko te dobre tytuły :)

Ciesze się bardzo, że spodobała się Wam moja kolekcja. Dodam jeszcze tylko, że stale się ona powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, za drugi post z rzędu, ale zapomniałem się spytać co to za gierki na pierwszym zdjęciu u góry? Dam głowę, że jedna to na pewno Gothic :)

P.S.
Po co Ci dwa razy Gothic 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:55, Mac Cry napisał:

Sorki, za drugi post z rzędu, ale zapomniałem się spytać co to za gierki na pierwszym zdjęciu
u góry? Dam głowę, że jedna to na pewno Gothic :)

Tony Hawk American Wasteland, Shogun, Brothers in Arms i Deus Ex Antologia. Shogun jeszcze w folii :P

Dnia 07.06.2007 o 21:55, Mac Cry napisał:

P.S.
Po co Ci dwa razy Gothic 2?

Na jednej płytce jest spora rysa i pudełko jest połamane, a ja lubię mieć wszystkie gierki w dobrym stanie. Wiem wiem, świr ze mnie, al Gothic 2 to pojedynczy wybryk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no co za same dobre tytuły naprawdę świetna kolekcja. Brak premierówek, świadczy o tym, że wolisz klasyki ze starszych edycji, które są świetne. A jak tam POP T2T z S$S? Bionicle też fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, Harvenar napisał:

Czas na moją kolekcję :D Gierki są ustawione za gablotką, żeby nic im się nie stało, do tego
są strzeżone przez dwóch ognistych wojowników :P


Bardzo fajna kolekcja widze ze zbierasz bądz zbierałeś bionicle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:31, marcincinek15 napisał:

Gratuluję kolekcji.. widzę, że jesteś fanem klasyki i bardzo lubisz serie Black & White i Splinter
Cell, dokładnie tak jak ja. Tak trzymaj kolego ;)


B&W i Splinter to super gierki, a takich nie mogło u mnie zabraknąć :) Pamiętam, że na pierwszego B&W polowałem baardzo długo, aż w końcu poprosiłem gościa z empika, żeby zamówił pare kopii. Zamówił, a B&W odrazu znalazł się u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryczka
Witojcie, dzisiaj nadszedł wielki dzień, w którym ujawniam swoją małą kolekcję :-) Po wakacjach dojdzie kilka gier ( a właściwie powinno dojść ), więc może znów tutaj zawitam z odświeżoną wersją mojej kolekcji.
Jeśliby się tak zdarzyło abym miał zbędne 500 zł ( a tak sie na pewno nie zdarzy ), to od razu pokupowałbym wszystkie gothici, herosy, settlersy oraz zoo tycony - bo to są moje ulubione serie. A tak na razie nic się nie zmieni odnośnie tych serii, więc uważam swoją kolekcję za słabą. No, ale komentujcie to co jest, liczę na wasze opinie.
Uwaga - zdjęcie pierwsze to cała moja kolekcja, kolejne zdjęcia (2,3) - to takie przybliżenia jakby ktoś chciał przyparzeć się bliżej grom ;P

20070608120243

20070608120351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:14, lukasz11111 napisał:

Lukasz11111

Mam nowe gierki. NFS: Carbon i Codename Panzers Faza Druga

Skąd masz takiego FEAR''a w cienkim pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 12:35, Dominik000 napisał:

> Lukasz11111
>
> Mam nowe gierki. NFS: Carbon i Codename Panzers Faza Druga
Skąd masz takiego FEAR''a w cienkim pudełku?


Odpowiem za Łukasza - jest to wersja całkowicie po angielsku i dlatego jest w takim boxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, Harvenar napisał:

Czas na moją kolekcję :D Gierki są ustawione za gablotką, żeby nic im się nie stało, do tego
są strzeżone przez dwóch ognistych wojowników :P


kolekcja duża, ale masz chyba tylko 2 wydania premierowe... pozostałe gry spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja tylko trochę mało tytułów.. Ale chyba będzie się rozwijać co nie ? Najbardziej przypadły mi do gustu Dark Messiah, Fable i Black & White 2 - świetne tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare fajnych tytułów widzę typu : mediewal 2 , fable , age of empires . dungen siege . Tylko mi coś tu nie pasuje jedna gra Eragon jak dla mnie ten zakup był nieudany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraz pierwszy widzę pudełko TR: A. Mógłbyś zrobić zdjęcie zawartości? Oczyiście, bez ukazywania kodu rejestracyjnego. ;)) No, chyba że chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się