Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 22:05, danzelmario napisał:

oj tam daj spokuj. g3 jest inny i tworcy ani mysla poprawic silnika,bo i po co?wola robic dodatek
przynajmniej za to im zapłaca.


Ja to watpie, czy oni w ogole umieja to naprawic, ale to juz inna kwestia ;-P

Dnia 26.04.2007 o 22:05, danzelmario napisał:

PS: witam w gronie delegatów:)


Dzieki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:13, Ecko09 napisał:

Gdzieś czytałem, że jest robiony duży patch, który między innymi ma poprawić silnik gry.


A gdzie niby jest robiony? W strefie 51? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:26, Ecko09 napisał:

Nie obchodzi mnie kto, gdzie i jak go robi. Ważne, że powstaje.


A mnie chodzilo o to, ze watpie w taki patch... chyba, ze robia go piranie, a z tego co wiem, to nic takiego nie ma miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:26, Ecko09 napisał:

Nie obchodzi mnie kto, gdzie i jak go robi. Ważne, że powstaje.

z tego co pamietam powtarzales kolego ze na mizernym sprzecie smigasz na full detalach w g3 płynnie. wiec po co ci patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:42, danzelmario napisał:

> Nie obchodzi mnie kto, gdzie i jak go robi. Ważne, że powstaje.
z tego co pamietam powtarzales kolego ze na mizernym sprzecie smigasz na full detalach w g3
płynnie. wiec po co ci patch?


Hehe, no właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowilem... zadnego patcha nie bedzie, wiec o czym ta dyskusja? ;-P

Pirania chce zarobic na dodatku i tyle.... zakladajac, ze umieja poprawic ten silnik zeby dalo sie grac, w co powatpietam i to bardzo mocno ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:06, Kris_bla napisał:

Jak juz mowilem... zadnego patcha nie bedzie, wiec o czym ta dyskusja? ;-P

ja tez to mówiłem, jest nas juz 2 :P

Dnia 27.04.2007 o 00:06, Kris_bla napisał:


Pirania chce zarobic na dodatku i tyle.... zakladajac, ze umieja poprawic ten silnik zeby dalo
sie grac, w co powatpietam i to bardzo mocno ;-P

watpie. po prostu gdzies popelniaja bład. w 1 i 2 tez potrafiło przyciac w podobny sposób,ale duzo rzadziej a tutaj z racji ogromnego terenu staje sie to zbyt uciazliwe-gdzie byli testerzy ja sie pytam?bo nie potrafie zrozumiec jak mozna wypuscic takiego gniota!!!( chodzi o kwestie zwiazane zoptymalizacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 00:26, danzelmario napisał:

ja tez to mówiłem, jest nas juz 2 :P


3

Dnia 27.04.2007 o 00:26, danzelmario napisał:

watpie. po prostu gdzies popelniaja bład. w 1 i 2 tez potrafiło przyciac w podobny sposób,ale
duzo rzadziej a tutaj z racji ogromnego terenu staje sie to zbyt uciazliwe-gdzie byli testerzy
ja sie pytam?bo nie potrafie zrozumiec jak mozna wypuscic takiego gniota!!!( chodzi o kwestie
zwiazane zoptymalizacja)


Testerów albo wogóle nie było, albo byli uposledzeni. Gothic wyszedł pod naciskami Jowooda, któremu nie zabardzo się powodzi. A jak wiadomo taki hit jak Gothic jest w stanie bardzo pomóc dla upadającej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 06:57, TigerXP napisał:

Testerów albo wogóle nie było, albo byli uposledzeni. Gothic wyszedł pod naciskami Jowooda,
któremu nie zabardzo się powodzi. A jak wiadomo taki hit jak Gothic jest w stanie bardzo pomóc
dla upadającej firmy.

i to mnie wlasnie wk****a!! . cierpi na tym i produkt koncowy i nabywca..:/juz nigdy nie kupie gry przed premiera. nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch powstaje:
http://forum.jowood.de/showpost.php?p=2044424&postcount=3
A co do tego, że G3 wyszedł niedorobiony... cóż to nie wina PB... to JoWooD kazał wydać go jak najszybciej (dlatego tak kurczowo trzymano się daty premiery). Dowód na to, że PB nadal pracowało nad grą w czasie wydawania? Wersja druga gry (którą już tłoczono w Niemczech) - 1.07, szybkie wydanie 1.08... Resztę wyjaśnia link który dałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 128 MB RAM, Kartę Ge Force 2 Mx 100-200 i nie marudzę aha mam jeszcze Procesor Pentium IV 1,4 GHz. Gothic I i II chodzi mi bardzo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można by wiedzieć co to ma wspólnego z tematem, który widzisz powyżej?
Ludzie narzekają, bo zapłacili za grę, która wbrew temu, co widać na pudełku, działa po prostu żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:44, Pablo09 napisał:

A ja mam 128 MB RAM, Kartę Ge Force 2 Mx 100-200 i nie marudzę aha mam jeszcze Procesor Pentium
IV 1,4 GHz. Gothic I i II chodzi mi bardzo wolno

i mamy z tego powodu skakac z radosci?. jak wyzej kolega napisał np ja marudze bo wbrew temu co podaje pudełko gra mi chodzi żałosnie a powinna smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:43, danzelmario napisał:

moze i cos tam powstaje. ale to bedzie spora łatka z tego co zrozumiałem i nie wiem czy darmowa.


Tak latka ma miec ponad 1GB ale 100% bedzie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 00:26, danzelmario napisał:

ja tez to mówiłem, jest nas juz 2 :P


A dwoch to juz tlum ;-)

Dnia 27.04.2007 o 00:26, danzelmario napisał:

watpie. po prostu gdzies popelniaja bład. w 1 i 2 tez potrafiło przyciac w podobny sposób,ale
duzo rzadziej a tutaj z racji ogromnego terenu staje sie to zbyt uciazliwe-gdzie byli testerzy
ja sie pytam?bo nie potrafie zrozumiec jak mozna wypuscic takiego gniota!!!( chodzi o kwestie
zwiazane zoptymalizacja)


Z tych samych powodow, z ktorych Ty mowisz, ze wierzysz to ja watpie ;-P Dlatego, ze wlasnie i G1 i G2 byly tragicznie zoptymalizowane, a bug gonil bug, jednakze to co mamy w G3 to bije rekordy... jest na pierwszym niechlubnym miejscu, potem tuz za nia jest NWN2 PL, a potem kawalek z tylu HoMMV PL, a potem dlugo dlugo nic ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 12:52, Kris_bla napisał:

Z tych samych powodow, z ktorych Ty mowisz, ze wierzysz to ja watpie ;-P Dlatego, ze wlasnie
i G1 i G2 byly tragicznie zoptymalizowane, a bug gonil bug, jednakze to co mamy w G3 to bije
rekordy... jest na pierwszym niechlubnym miejscu, potem tuz za nia jest NWN2 PL, a potem kawalek
z tylu HoMMV PL, a potem dlugo dlugo nic ;-P


Na pierwszym miejscu jest "buggerfall", na drugim Boiling Pont a dalej tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować