Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Widzę, że gracie, używając MOD''a na Yeti. Niestety, nie ma modelu animacji Yeti, a autor MOD''a podstawił animację chłopa. Dlatego na jednym screenie jest chłop ;) Wiem, bo sprawdzałem w plikach MOD''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z czwartą misją akademii rozwiązany.Przed pójściem w wyznaczone miejsce gdzie ma być Raelag trzeba mieć cel skontaktowania się z nim, ten cel się pojawi gdy się idzie ścieżką, a ja się tam dostałem czarem natychmiastowej podróży i podczas spotkania nie miałem tego celu w dzienniku zadań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:42, Bosper napisał:


> heroes
> Izabela
> 1 poziom obronca
> 2wielki łowczy
> i tak dalej
Najlepiej wszystkie z jednego zamku ponieważ inaczej maja spiore minusy do morale a po za tym
jednostki z jednego zamku się uzupełniają wzajemnie, że nie wspomne o herosach, którzy dają
im specjalne rasowe zdolności, często skuteczne tylko z oddziałami z zamku danego herosa.

wi8em zauwazyłem to co w heroes''ie piatce popsuło mi pare misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak ktos ma jakies pomysly co sie nie podoba w herosach i co trzeba by zmienic, no i zna oczywiscie angielski niech wejdzie na oficjalne forum herosa, tam jest lista zyczen graczy jakich zmian sobie zycza ( trzeba byc zalogowanym na ubi, ten sam nick i hasło co przy logowaniu sie do gry przez sieć). Wypisywanie tych żalów tutaj nie ma sensu cdprojekt nie robi patha tylko Ubi.
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1851065692/m/7451004115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się natknąłem ostatnio na ciekawy błąd, który już jeden z forumowiczów miał:

Grałem ostatnią misję podstawki (piąta akademii), pokonałem wszystkie garnizony i poszedłem walczyć z Biarą.
Wygrałem kolejno wszystkimi herosami oprócz Raelaga, przy którym gra wysypała się do Windowsa.
Zagrałem misje jeszcze raz, zrobiłem save''a po walce z garnizonami i tym razem wysypała się przy Godryku ze 2 razy. Zacząłem jeszcze raz, tym razem bitwy rozgrywając bardzo ostrożnie (nie oglądając animacji (przesuwałem myszkę w róg ekranu), itp.) i przetrwałem wszystkie. Potem gra w sumie chodziła płynnie, ale zdarzalo sie mojemu tacie, że w kampanii Raelaga przy końcu drugiej misji tak samo się sypało, pomogło dopiero rozeganie misji od nowa.

Grę mam spatchowaną po kolei do 1.4, dodatek zainstalowany.
Komputer spełnia wszystkie wymagania gry (minimalne na pewno, zalecanych nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:44, Invin napisał:

Aha, dzieki.
Na szczęście podstawkę już skończyłem, a w dodatku nie ma tego problemu.

Nie wiecie kiedy wyjdzie patch 1.5? (jeśli w ogóle wyjdzie)


Już po premierze dodatku, więc jeśli ma wyjść patch będzie to patch 2.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 08:26, DiDivor napisał:

Widzę, że gracie, używając MOD''a na Yeti. Niestety, nie ma modelu animacji Yeti, a autor MOD''a
podstawił animację chłopa. Dlatego na jednym screenie jest chłop ;) Wiem, bo sprawdzałem w
plikach MOD''a ;)


Właśnie o to chodzi, że nie używałem żednego moda! Te zrzuty są z wersji 2.0 z oficjalnym ostatnim patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:37, szakalec napisał:

mam pytanko czy wyszył jakieś łatki do kużni ? jeśli tak to prosiłbym o podanie linka :)
z góry dzieki


Jedną masz na głównej stronie gram na dole w części Download - Patch 2.0A
A drugi masz tu:

http://members.lycos.co.uk/homam/
również w dziale Download :) => to patch nieoficjalny przygotowany przez Forumowiczów, którzy wytropili bardzo wiele nieprzetłumaczonych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Mam problem z przejściem misji Upadek Króla . Przejmuje miasto uwalniam Izabele i zbieram armię na 1 atak który zawsze przegrywam ponieważ AI ma 5 diabłów i hordę innych a ja tylko 90 łuczników i innych . Może mi ktoś z tym pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietaj tylko zeby najpierw zaistalowac oficjalna poprawke, bo jej tworcy zablkokowali mozliwosc instalacji jezeli masz nieoficjalnego patcha - ot taka zlosliwosc. Wiece jezeli masz juz zainstalowanego nieoficjalnego patch to pozostaje Ci tylko przeinstalowanie herosow (chyba ze bedziesz gral bez poprawki CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:06, mist`shoo napisał:

Może mi ktoś z tym pomóc?

Zrób tak:
Najpierw uwolnij Izabelę z więzienia, potem przekaż jej całą armię i pdbij zamek. Dzięki temu zaoszczędzisz trochę armii, bo Izabela ma lepsze statystyki niż Godryk.
Kiedy zobaczysz wrogą armię, ulokuj Godryka w Zamku, a tuż przed nim Izabelę - będzie ona korzystała dzięki temu z murów obronnych miasta. Oczywiście całą armię przekaż Izabeli. Nie ma sensu zostawiać nic Godrykowi, bo w razie ewentualnej porażki Izabeli i tak przegrywasz scenariusz.
Mam nadzieje, że Ci to trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 10:22, bakubartek napisał:

wi8em zauwazyłem to co w heroes''ie piatce popsuło mi pare misji


Ja nigdy nie lubiłem, mieszać armii czy to w Herosach 5 czy 4 czy 3, zawsze lubiłem mieć jednolitą armię. W herosach 3 za jednolitość armii była premia do morale +1 za mieszanie od 0 morale nawet do ujemnego, jak było stworzeń pełno z różnych zamków, a za nieumarłych w armii -1 , i to nie ważne czy był jeden oddział tylko czy nie. Mojim zdaniem to dobrze, zamki z jedną armią muszą mieć jakieś plusy bo inaczej wszyscy by mieszali armie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:48, windows00 napisał:

(...) ulokuj Godryka w Zamku, a tuż przed nim Izabelę - będzie ona korzystała
dzięki temu z murów obronnych miasta. (...)


O ile pamiętam jeśli 1 bohater jest w zamku, to bohater "w drzwiach" nie może korzystać z murów.
Godryka raczej postawić poza zasięgiem AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:25, LordOfUndeads napisał:

O ile pamiętam jeśli 1 bohater jest w zamku, to bohater "w drzwiach" nie może korzystać z murów.
Godryka raczej postawić poza zasięgiem AI.

Mylisz się.
Jeśli w oknie zamku drugi bohater ustawiony jest w dolnym rzędzie, to jeśli zostanie zaatakowany, walka będzie się odbywać tak, jakby stał on za murami. Przynajmnie ja tak miałem zawsze jak grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować