Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 19:55, chopin06 napisał:

daj swoj napisze cos do ciebie:) [ta informacja jest tajna] :D

Masz w podpisie. Przepraszam za ten SPAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:57, morthi napisał:

byc moze uszkodzil sie sam profil

zostaw sobie tylko plik campagin.sav :) i wgraj go do nowego profilu (w moich dokumentach)
- byc moze to pomoze

No ale, żeby się za każdym razem psuł???? No ale spróbuje i ten sposób, oby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:52, Dtet napisał:

i jeszcze raz yeti w walce :)


ponawiam pytanko :P
gdzie mozna znalezc ta istote ?:> ktora czesc ktorej kampanii, albo ktora mapa, i mniej wiecej miejsce na mapie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeti mozesz spotkac tylko i wylacznie w mapach stworzonych za pomoca generatora map losowych ktory jest zawarty w dodatku :)
Yeti pozostaly w edytorze i tylko tam :) innego sposobu by je zobaczyc nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:46, Piotero159 napisał:

ponawiam pytanko :P
gdzie mozna znalezc ta istote ?:> ktora czesc ktorej kampanii, albo ktora mapa, i mniej
wiecej miejsce na mapie :]


Ubival zrezygnowało z Yeti. Nie wiadomo dlaczego, ale nie ma go w grze. Statystyki w oficjalnym poradniku są jedynie pozostałością po nim. Tak więc, w Kuźni Przeznaczenia mamy tylko 3 neutralne nowe jednostki - Mumię, Wilka i Mantikorę. A te screenshoty pochodzą najprawdopodobniej z moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mod wprowadza obrazek tej jednostki :) w przeciwnym razie masz jakis plaszcz i wilka z charakterystykami yeti :) ale tylko na planszach stworzonych generatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Po mojej dlugiej jakos 3-miesiecznej nieobecnosci spowodowanej brakiem neta, znow postanowilem zawitac w znajome progi.

Mam prosbe do Was. Moglby mi ktos pokrotce opowiedziec co tam w heroesach piszczalo tak od pazdziernika? To, ze wyszedl patch 1.4 i dodatek to wiem, a czy byly jeszcze jakies newsy, ciekawostki w swiecie HoMM? Dzieki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprostowanie :)
Na moim komputerze nawet nie próbuję bawić się w generowanie map, bo obawiam się, że prędzej bym osiwiał niż doczekał jakiś konkretnych rezultatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:53, morthi napisał:

mod wprowadza obrazek tej jednostki :) w przeciwnym razie masz jakis plaszcz i wilka z charakterystykami
yeti :) ale tylko na planszach stworzonych generatorem :)


w jakim sensie wprowadza obrazek jednostki ?
chodzi ci o taki obrazek - http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061208170117.jpg ?
i czy to ten mod wystarczy aby pograc przeciwko Yeti - http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=609 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja daje sobie spokoj z herosem ...do nastepnego patcha ...gralem na 2 roznych kompach i na nowo postawianych systemach z zainstalowanym tylko herosem + kp + oficjalny patch. Jak atakuje kompa ktory jest w zamku (necro) gra wychodzi z błędem do windowsa, sytuacja powtorzyla mi sie 5 razy ... na roznych scenariuszach i roznych mapkach... rece opadaja ... czy juz na tym swiecie nikt nie potrafi napisac porzadnie dobrej GRY ?? !! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:51, morthi napisał:

tak ) wgrywajac ten mod pojawi sie taki obrazek yeti na mapie przygod jak i w czasie bitwy
:)
kiedy moda nie masz yeti wyglada tak:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=26544
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=26545


czyli mozna powiedziec ze przy zainstalowanym dodatku i uzyciu moda jednak sa 4 nowe jednostki neutralne ?:>
wiem ze nie do konca bo nie ma nowego "odglosu" jaki wydaje Yeti, ale jestr grafika i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 17:23, skubsa napisał:

> > Ja też chwilowo nie gram :/Gra się nudzi


A ja odwrotnie, niedawno powróciłem, dokończyłem podstawke, zacząłem dodatek i tylko czekam aż bede miał nowy router (stary sie spalił), żebym mógł grać przez sieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

testy zakonczone - a materialy zostaly przeslane :) juz wkrotce mozna sie spodziewac poradnika w wersji finalnej

w ramach testow powstaly nowe patche do herosow... coz... cdp wydalo herosow 5 jako wersje zrob to sam
no to zrobilismy :P

oto i patche
HoMM5_Unofficial_Patch_v1.4a_updated 2 - http://www.mytempdir.com/1124694
HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated - http://www.mytempdir.com/1124695

radze zainstalowac najpierw oficjalna poprawke do kuzni przeznaczenia a dopiero pozniej te patche gdyz nasze wspaniale cdp wprowadzilo utrudnienie polegajace na sprawdzaniu sumy kontrolnejprzez instalator co uniemozliwia zainstalowanie patcha po zmianie plikow x-texts.pak (jakie to bylo sprytne prawda? usmialismy sie)


a co do samych poprawek - wiekszosc z nich udalo sie umiescic ale niektorych nie oto one:

Biografia Veyera - nie wiadomo co z tym zrobic (angielska wersja ma taki sam opis)

Opis Jednostek - staramy sie (jako zespol unofficial patch) nie tlumaczyc tego co zrobilo cdp tylko poprawiac po nich bledy. Zapraszam do dyskusji na temat jednostek rebelianckich...

"(...)Nazewnictwo nowych jednostek Haven. Rozumiem, że we wszystkich źródłach nazywa się je renegatami albo rebeliantami, ale to kloci się z prawdą przedsawioną w grze. W trakcie kampanii jednostkami rebelianckimi są te, które zamek Haven. Dlatego mysle, że nowe można nazwać fanatycznymi jednostkami Przystani (chyba, że jesteście zobligowani zachować obecne nazewnoctwo).(...)"

Opis Miasta Krasnoludów
To jest opis jakiegoś defaultowego miasta Krasnoludów? Jeśli nie, to nie widze potrzeby istnienia takowego opisu. - identyczny opis jest w wersji angielskiej

W spisie treści, sekcja Bohaterowie
Trochę dziwnie brzmi Bohaterowie Przystań czy Bohaterowie Akademia. Jeśli już ma tak być to wstawiłbym myślniki między Bohaterowia a nazwą miasta. Lub zamienić odpowiednio Akademia na Akademii, Forteca na Fortecy itd.
To samo tyczy się sekcji: Jednostki, Plan Miasta, Struktury
nie ma mozliwosci poprawienia tego niestety gdyz trzeba by bylo caly spis tresci napisac recznie (choc jak bedziecie bardzo nalegac to cos sie z tym moze uda zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam putanie bo nie jestem pewien.

Pozisdacze Podstawowej wersji powini zainstalować HoMM5_Unofficial_Patch_v1.4a_updated 2 a nie HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated?? Mam racje??

Pozdidacze Podswawowej wersji + dodatek zainstalować HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated??

Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 01:35, Pioo napisał:

Pozisdacze Podstawowej wersji powini zainstalować HoMM5_Unofficial_Patch_v1.4a_updated 2 a
nie HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated?? Mam racje??


tak - jesli masz wersje 1.4 instalujesz tylko patcha 1.4a

Dnia 20.12.2006 o 01:35, Pioo napisał:

Pozdidacze Podswawowej wersji + dodatek zainstalować HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated??


nie - :) instalujesz i 1.4a (dla podstawki) a 2.0a dla dodatku :)gdyz sa to inne pliki do zaktualizowania

dokladne info w plikach txt w patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować