Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 21:52, chopin06 napisał:

> A jak przejść 5 misję w pierwszej kampanii z dodatku do HoMM V, chodzi o misję "Wybór"?
Nie
> mogę zdobyć tego miasta portowego ani pokonać jednego z herosów wroga, Andreas chyba,
ponieważ
> ma potężną armię.
A sprobowaleś chociaz?
Ta armia tylko wydaje sie mocna na pewno ją rozwalisz;)


Dodam jeszcze, że samych Szeregowych ma 6000, ciekawe skąd taką armię uzbierał :) Poza tym zaczynałem misję od początku i już wtedy Czerwoni mają sporą armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz 250 paladynów to znaczy ze musiales juz dluuuuuuuugo grac i komputer zdazyl sie na maksa rozbudowac:) Moja rada-zacznij misje od poczatku i wczesniej (mimo iz z mniejsza armia) zaatakoj zamek
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 21:58, Jedi Master_MODED napisał:

Dodam jeszcze, że samych Szeregowych ma 6000, ciekawe skąd taką armię uzbierał :) Poza tym
zaczynałem misję od początku i już wtedy Czerwoni mają sporą armię.

Dziwne u mnie szeregowych mial gora 1000 i to jak konczylem misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:59, chopin06 napisał:

Skoro masz 250 paladynów to znaczy ze musiales juz dluuuuuuuugo grac i komputer zdazyl sie
na maksa rozbudowac:) Moja rada-zacznij misje od poczatku i wczesniej (mimo iz z mniejsza armia)
zaatakoj zamek
Pozdro


Niezły plan, ale ma jedną wadę: Bramy najeżone strażnikami, ale chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 22:02, Jedi Master_MODED napisał:

Niezły plan, ale ma jedną wadę: Bramy najeżone strażnikami, ale chyba spróbuję.

Sproboj sproboj. Ja tak wlasnie przeszedlem ta misje i wlasciwie cala kuznie przeznaczenia-szybkie ataki nim komputer zdazy sie rozbudowac
PS.I tobie nawzajem Wesołych Świąt :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozna poznac wasz tajny plan odnosnie wspomnianej Srebrnej\Zlotej Edycji?

Jakiz to tegi umysl postanowil by w kolekcjonerksim pakiecie wydanym akurat na swieta umiescic wybrakowana wersje gry, ktora nie istnieje wedlug Ubisoftu a ktorej to supportu najwyrazniej sie wyrzekliscie?

Spodziewajac sie ladnej kolekcjonerskiej oprawy sprzedalem H5 na DVD i kupilem wlasnie te edycje. Sprzedalem wiec normalna wersje gry na rzecz uposledzonej lub tez tworzonej rpzez mniej sprawnych ludzi(ja wiem ,ze sa reklamy "niepelnosprawni, pelnosprawni w pracy" ale patrzac na polski sejm nie nalezy tego brac do serca zbytnio...)

Zapewniam, ze nie potrafisz sobie nawet wyobrazic jakie slowa przelecialy mi przez mysl gdy odkrylem wpierw, ze pakiet kolekcjonerski to tak na prawde kawalek tektury z nowa grafika a w srodku brzydko pachnaca kupa bo jak inaczej nazwac "empikowa" wersje gry?

Moze zamiast do was to pretensje kierowac wlasnie do empiku? Zapewne to on stworzyl tego mutanta a wam bidulko mpod grozba egzekucji kazal sprzedawac i to jako zestaw kolekcjonerski?

Moze jest w tym ironii troche i zlosci ale mam chyba do tego prawo w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:12, Lailonn napisał:

ciach


A moze mi ktoś powiedzieć czym to różni się wersja empikowa od zwykłem (bo tym że jest do niej path tylko 1.3 juz wiem) i czemu i w jaki sposób ona powstała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:44, morthi napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16354&pid=1 mysle ze to wszystkich zainteresuje :)

Sory za 2 posty... ale ten zamieszczony na stronie o adresei podanym powyzej został usunięty...

Jak zawsze wspaniała robota.... 100% profesjonalizmu.... Naprawde jeste pod wielkim wrazeniem.. skąt Wy wszyscy bierzecie na to czas i checi.. jak tu zaco się nie wziąść wszystko co jest związane z H5 lezy i jest zrobione po poaracku...
A Wy dokładnie przez WIEKIE W .. poświecacie temu tyle czasu i zapału i wszystko poprawiacie...
Juz ściągniłem i zaraz się biorę za drukowanie i musze tylko wymysleć jakąś poządną oprawe do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:20, Pioo napisał:

A moze mi ktoś powiedzieć czym to różni się wersja empikowa od zwykłem (bo tym że jest do niej
path tylko 1.3 juz wiem) i czemu i w jaki sposób ona powstała ...


Rozni sie tym, ze nie ma patcha powyzej wersji 1.3 a do tego nie ma mozliwosci automatycznej aktualizacji bo Ubisoft rozpoznaje ja jako "hu_pl" i po sciagnieciu patcha gra sie "psuje" troche.

Czemu powstaal to sie wlasnie probuje dowiedziec a w jaki spsoob to juz napisalem. Zapewne ludzie z Empiku przystawili lufe do glowy szefa CDp i zmusili go do stworzenia zmutowanej i wybrakowanej wersji aby gnebic i utrudniac zycie uczciwym graczom ,ktorzy wydaja ciezko zarobione pieniadze na oryginalny produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostaly juz podjete pewne kroki w celu poprawienia sytuacji z poliskimi patchami :) osobiscie sie tym zajalem z pominieciem cdp - wszak oni wola narzekan na ubi i udawac ze jest wszystko w porzadku zamiast zarbrac sie do pracy i wykonac ja nalezycie...

nie mozna miec wszystkiego ale tak to jest kiedy oddelegowuje sie najmniej kreatywnych, najgorszych i innych naj(odsylam do watku zamknietego przez klakiera) jak ich tam nazwalem :P hle hle hle

a co wy myslicie drogie cdp ze gracze sa idiotami i nie potrafia dbac o wlasne sprawy?
zebyscie sie nie przejechali na takim mysleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego morthi na ambicje niestety im nie wjedziesz chocbys sie nie wiadomo jak staral bo ambicje to trzeba miec..........
Ps.podziekowania dla Ciebie i wspoltowarzyszy niedoli HOMM5 za Wasza wspaniala robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wlasnej wersji empikowego patcha gracze zrobic nie moga? Albo i moga - nie znam sie - ale tak czy siak to w obowiazku CDP lezy aby pilnowac swoich gier zwlaszcza gdy sami je psuja bo zwalanie winy na UBI w tym wypadku nie wchodzi w rachube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moga bo trzebaby ingerowac w kod zrodlowy programu :) ale nie boj sie :) wszystko jest na dobrej drodze (mam nadzieje) - odpowiednie osoby zostaly juz poinformowane i obiecaly zajac sie ta sprawa :)

pozostaje nam teraz tylko czekac

@bafometus
niestety ale masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam(mam nadzieje)tylko jednego posta.Chociż nie jestem fanem gier turowych mam HOMAM 3 z wszystkimi dodatkami i HOMAM 5 z tym jednym dodatkiem, którego dzisaj pan pocztman mi przyniósł (zamówiłem w tu w GRAM.PL).Ach ta Kużnia przeznaczenia...jednak czegoś mi prakuje w 5,3 była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:13, smok202 napisał:

mam pytanie co trzeba zrobic by z zamku można było czerpac jednostki Czerwonej Przystani


W ogóle nie ma możliwości ich rekrutowania - ani w zamku, ani nigdzie indziej. Można je jedynie spotkać na mapie i liczyć że się przyłączą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:48, szak napisał:

Ja mam problem z ostatnia misja w kampanii Akademi. Mianowicie atakuje miasto Biary (pierwszy
jest Godryk), i gdy tylko zabije jakas jednostke Biary to wychodzi mi do Windowsa , pojawia
sie jakis blad ze pamiec ni moze byc read (czy jakos tak).



Ponawiam pytanie bo nie utrzymalem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:45, bokoyeb napisał:

> Dosladny opis tej misji jest w poradniku-ja przeszedlem bez problemu
> Ale:
> Tej armi nie trzeba atakowac mozesz uciekac do zamku i tam, za murami, obroni sie przed
nim(jednostki
> strzelające zadaja 4 krotnie mniejsze obrazenia,te 5000 szkieletow komp bedzie sobie mogl
wsadzic:)
> )
> A co do nikolaja- jak znajdziesz te artefakty to dostaniesz 5 feniksow z pomocom ktorych
z
> latwoscia zabijesz raz na zawsze nikolaja:)
> Pozdro


ale uciekac do zamku sylviana czy do zdobytego umarlakow??



Tamtego pokonalem ale teraz Nicolai ma takie wojsko ze swoim gowno mu robie.Przezyc mozna 30 spectral dragownow, przezyc mozna 200 wampirow, ale 100 licz i 6200 skeleton archerow mi rozpieprza armie ze glowa mala.Jakies tipy - PROSZE bo ten scenariusz o palipitacje mnie przyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować