Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 02:07, kviathus napisał:


Heh, pewnie już nawet nie pamiętasz, że zadałaś tutaj pytanko. :P Ale co tam, jeśli to coś
da, to chciałbym polecić stację o nazwie Gotham Radio. Trochę jej słucha(łe)m i zapodają
całkiem porządnie (głównie gotycki metal, chociaż od innego też nie stronią, bo można tam usłyszeć
na przykład Vintersorg :P), a z łączeniem raczej nie ma kłopotu. Jakość 128 kbps, streaming
MP3 audio.
I teraz linki:
http://www.gothmetal.net/ -> strona główna
http://128relay1.gothmetal.net:6666/ -> generalne info kanału
http://128relay1.gothmetal.net:6666/listen.pls -> a tu już bezpośrednio do słuchania :)

Chociaż osobiście polecam do słuchania program Screamer Radio - to właśnie dzięki niemu
odkryłem to radio. Prosty w obsłudze, z baaaardzo dużą ilością stacji (każdy znajdzie tu coś
dla siebie :)) i możliwością nagrywania słuchanych utworów na naszego twardziela. :)

Jeśli już przy metalu jesteśmy, to gorąco polecam ChroniX Radio - IMO najlepsza rzecz
grająca ciężkie brzmienia. Na ich stronie - http://www.chronixradio.com/ - możemy znaleźć trzy
kanały. Ja sobie upodobałem ChroniX Metal (a że radyjko musi być dobre przekonałem się,
gdy przy pierwszym włączeniu usłyszałem w nim Opeth ;)).

I jeszcze z trochę innej beczki: Gaming FM - Total PC. Nazwa mówi sama za siebie. ;)
http://208.64.81.140:10500


Więc powiadasz, że Screamer Radio każdy znajdzie coś dla siebie? No cóż, zobaczymy czy ja znajdę :P Słucham głównie muzyki elektronicznej, szczególnie muzyki trance (wg. mnie jest najbardziej ambitną odmianą tego nurtu). Ciężkimi brzmieniami też nie pogardzę, głównie Lordi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 12:57, paladin thunder napisał:

Więc powiadasz, że Screamer Radio każdy znajdzie coś dla siebie? No cóż, zobaczymy czy ja znajdę
:P Słucham głównie muzyki elektronicznej, szczególnie muzyki trance (wg. mnie jest najbardziej
ambitną odmianą tego nurtu). Ciężkimi brzmieniami też nie pogardzę, głównie Lordi.


W zakładce "Trance" naliczyłem tak z około 50 różnych stacji. Oczywiście na pewno nie wszystkie działają no i nie wiadomo jak tam z ich jakością. ;) Ale jakiś wybór jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:28, kviathus napisał:

> Więc powiadasz, że Screamer Radio każdy znajdzie coś dla siebie? No cóż, zobaczymy czy
ja znajdę
> :P Słucham głównie muzyki elektronicznej, szczególnie muzyki trance (wg. mnie jest najbardziej

> ambitną odmianą tego nurtu). Ciężkimi brzmieniami też nie pogardzę, głównie Lordi.

W zakładce "Trance" naliczyłem tak z około 50 różnych stacji. Oczywiście na pewno nie wszystkie
działają no i nie wiadomo jak tam z ich jakością. ;) Ale jakiś wybór jest. :)


Nawet jakby tylko 20 działało i tak już jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 02:07, kviathus napisał:

Heh, pewnie już nawet nie pamiętasz, że zadałaś tutaj pytanko. :P Ale co tam, jeśli to coś
da, to chciałbym polecić stację o nazwie Gotham Radio. Trochę jej słucha(łe)m i zapodają
całkiem porządnie (głównie gotycki metal, chociaż od innego też nie stronią, bo można tam usłyszeć
na przykład Vintersorg :P), a z łączeniem raczej nie ma kłopotu. Jakość 128 kbps, streaming
MP3 audio.


Pamiętałam, pamiętałam, ale i tak się zdziwiłam, że po takim czasie ktoś jeszcze raczył odpowiedzieć ;). Dzięki wielkie, będę testować na pewno. Chociaż przyznam, że właśnie teraz próbuję się łączyć z proponowanym przez Ciebie radiem i cienko idzie (a szczerze mówiąc cały czas pisze, że łączy, już od kilku minut :D). Ale zobaczymy, coś tam może pokombinuję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 19:07, Acayra napisał:

Pamiętałam, pamiętałam, ale i tak się zdziwiłam, że po takim czasie ktoś jeszcze raczył odpowiedzieć
;). Dzięki wielkie, będę testować na pewno. Chociaż przyznam, że właśnie teraz próbuję się
łączyć z proponowanym przez Ciebie radiem i cienko idzie (a szczerze mówiąc cały czas pisze,
że łączy, już od kilku minut :D). Ale zobaczymy, coś tam może pokombinuję ;).


Nie ma sprawy. :) Hmm, coś faktycznie nie gra, bo nawet teraz (po czterech godzinach od Twojej próby) nie idzie się połączyć. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co może być tego przyczyną... Serwer? O ile pamiętam nigdy nie miałem tego typu problemów. -_-'' Ale nic - walcz, na pewno zacznie z powrotem działać. ;) Gorzej, jeśli po wielu mękach w końcu odpali i Ci nie podejdzie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:08, Deejay napisał:

Jak się nazywa ta piosenka, na któerj teledysku laski są ubrane w zielone mundurki, graja na
saksofonach i machaja pupami? ;)


Już trochę po czasie... ale ta piosenka to: Crystal Waters - Destination Unknown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:48, Latniak napisał:

> Jak się nazywa ta piosenka, na któerj teledysku laski są ubrane w zielone mundurki, graja
na
> saksofonach i machaja pupami? ;)

Już trochę po czasie... ale ta piosenka to: Crystal Waters - Destination Unknown


A dokładniej Alex Gaudin feat Crystal Waters - Destination Calabria ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zna Sessions@AOL czyli sesje Aolu? ;)
Sessions@AOL są to..jakby to powiedzieć..wykonania piosenek przez ich wykonawców, bez playbacku i normalnie z całym zespołem (czyt. gitary, perkusja itd.).
Można posłuchać prawdziwego wykonania piosenki, prawdziwego "śpiewu", a nie zmienionego jak na teledyskach.
Videa wybranego wykonawcy uzyskujemy klikając na prostokącik Video (Videos), mając wcześniej wybranego wykonawcę.
Dostepne też są nagrania zza kulis, jak i troche tekstu o samym wykonawcy (zespole).
Mały linczek: http://music.aol.com/videos/sessions/sessions_flash

Za jakiś czas uruchomiona zostanie wielka wyszukiwarka zespołów/wykonawców wraz z dużą ilości Sessions@AOL Video - nie moge sie doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie Linkin Park . Ale wogóle lubie mocną muzykę . Troche Korn , Disturbed . A ostatnio dobrze mi się słucha system of a down .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie :) Zna ktoś jakieś dobre zespoły rockowe, ale śpiewające po francusku? Im bardziej znane tym lepiej, choć przede wszystkim muzyka musi wymiatać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mógłby mi ktoś podac strone skąd można ściągnąć piosenke:
10 w skali Beauforta

potrzebna mi na muzyke więc prosze was o pomoc całe google przeszukałem(większość) i nie znalazłem piosenki ://

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować