Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal gram.pl nawiązuje współpracę z Interią

25 postów w tym temacie

gram.pl

Gram.pl i Interia.pl podpisały umowę na dostarczanie informacji i innych treści z szeroko pojętej dziedziny elektronicznej rozrywki. Na mocy tego porozumienia materiały opracowane przez gram.pl pojawią się w serwisie Gry Interia.pl.

Przeczytaj cały tekst "Portal gram.pl nawiązuje współpracę z Interią" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gram.pl nie stoi w miejscu. A i jakość artykułów na Interii się poprawi, bo teraz jest raczej...słabo? Zobaczymy co z tego wyniknie, mam nadzieję, że chmary spamerów z Intrerii nie przeniesie się tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie do Interii z niewiadomych przyczyn mam uraz, a o serwisie "Gry Interia.pl" nawet nie słyszałem... ale taka współpraca może przynieść dużo korzyści - zarówno dla gram.pl, jak i Interii. Czekam na pierwszy WIDOCZNY rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, to dobrze, bo portal się rozrasta i zyskuje nowych sojuszników, z drugiej zaś, może to negatywnie wpłynąć na jakość forum i wywołać olbrzymią falę trolli. Ale obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:27, gothicsheep napisał:

(...) może to negatywnie wpłynąć na jakość forum i wywołać olbrzymią falę trolli. Ale
obym się mylił.


To już się stało xD

p.s. Interia schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, to nareszcie na interii zacznie pojawiać się coś w miarę na temat. "w miarę" bo bez obrazy, ale są lepsze serwisy newsowe niż gram.pl jeśli chodzi o branżę komputerową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:09, Pawlo09 napisał:

Ja tam się ciesze ponieważ mam pocztę na Interia

No i??
ja tez mam ale co z tego??
Wątpie żeby ta współpraca przyniosła jakies korzyści twojej skrzynce :D

BTW. Do tej pory omijałem szerokim łukiem gry.interia.pl ale teraz moze to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tej informacji - Nieee! Kolejna fala trolli, tym razem z Interii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:24, bezimienny15 napisał:

> Ja tam się ciesze ponieważ mam pocztę na Interia
No i??
ja tez mam ale co z tego??
Wątpie żeby ta współpraca przyniosła jakies korzyści twojej skrzynce :D

BTW. Do tej pory omijałem szerokim łukiem gry.interia.pl ale teraz moze to sie zmieni.


Nic tylko tak mówię

i tak jak ja omijałem gry.interia.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę w tym korzyści dla Interii. Nie widzę korzyści dla gram.pl tym bardziej, że nie zauważyłem aby Interia chwaliła się nawiązaniem tej współpracy. Czy newsy będą jakoś oznaczane, że pochodzą z gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze gram.pl nie wezmie od interii tego co w niej najgorsze (wg mnie) czyli najwiekszej ilosci reklam na stronie w polskim internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo łapię, jaką korzyść gram.pl odniesie, oprócz reklamy na chyba rzadko obecnie odwiedzanym serwisie. To tylko gdybanie, ale może po prostu gram.pl dostanie za to zapłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wszedłem na interie do działu gier news-y z gry-online już tam są. Raczej nie spodziewałbym się jakiegoś znacznego napływu nowych ludzi(na podstawie ilości komentarzy do zamieszczanych news-ów)

Musze przyznać, że ta informacja jest dość dziwnie skonstruowana. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że jeden z akapitów nie jest potrzebny.

"Gram.pl to polski portal poświęcony grom komputerowym i wideo oraz szeroko pojętej rozrywce elektronicznej. Od ponad dwóch lat dostarcza czytelnikom najświeższych informacji, recenzji, zapowiedzi, opinii i rozmaitych materiałów ze świata gier i nie tylko. Nawiązanie współpracy z portalem Interia to okazja do rozszerzenia grona odbiorców przygotowywanych przez gram.pl materiałów i trafienie z nimi do zupełnie nowych czytelników."

A potem powtórzenie na końcu (sens ten sam tylko kilka słów znajduje się w innych miejscach) + parę nowych informacji:

"Gram.pl to polski portal poświęcony szeroko pojętej tematyce elektronicznej rozrywki. Gram.pl od 2006 roku oferuje codziennie najświeższe informacje, zapowiedzi i recenzje gier, felietony, wywiady i opinie. Portal gram.pl to także rozbudowana sieć sekcji tematycznych, podserwisów i usług skierowanych dla graczy takich jak pobieranie plików, system blogowy czy hosting stron. W skład gram.pl wchodzi również prężne forum dyskusyjne skupiające dużą społeczność graczy i sklep internetowy oferujący gry oraz akcesoria. Gram.pl odwiedza 389 404 real users z Polski generujących ponad 10 000 000 odsłon (źródło: Megapanel/PBI, grudzień 2007)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:17, Rzezim napisał:

dużą społeczność graczy i sklep internetowy oferujący gry oraz akcesoria. Gram.pl odwiedza
389 404 real users z Polski generujących ponad 10 000 000 odsłon (źródło: Megapanel/PBI,
grudzień 2007)."


najwazniejsza informacja - interia juz widzi dzie moze zarobic kase sprzedajac swoje bannery gram.pl :P
nie chce krakac ale interia - las vegas wsrod portali (wszyscy wiedza jak wyglada las vegas - ogromna ilosci reklam zakrywajaca wszystko i wszystkich) niedlugozablysnie na gram.pl i spowolni szybkosc dzialania tego portalu, a niektorym bedzie zawieszac przegladarke... mam jednak nadzieje ze nie dojdzie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:47, morthi napisał:

najwazniejsza informacja - interia juz widzi dzie moze zarobic kase sprzedajac swoje
bannery gram.pl :P
nie chce krakac ale interia - las vegas wsrod portali (wszyscy wiedza jak wyglada las
vegas - ogromna ilosci reklam zakrywajaca wszystko i wszystkich) niedlugozablysnie na
gram.pl i spowolni szybkosc dzialania tego portalu, a niektorym bedzie zawieszac przegladarke...
mam jednak nadzieje ze nie dojdzie do tego


Ekhm... LOL. Tyle mam do powiedzenia.
Idz na ryby. Albo na grzyby, bedziesz dluzej szukal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować