Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 17:46, donard napisał:

30 minut ps. Możecie grać przez neta? Ja jak próbuję to mnie wywala.

Ja mogę. Jedynie Paradise Network jeszcze nie działa.

Czy ktoś wie czym się różni "Wyścig z dopasowaniem" od "Wyścig bez dopasowania". Z tego co zauważyłem to za wygraną w tym pierwszym są punkty do ogólnoświatowego rankingu, a w tyn drugim ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:17, Lukasz924 napisał:

jak wrazenia z dema???


Wg. mnie świetne, choć w grze została bardzo "niedzisiejsza" fizyka. Na ręcznym auto zatrzymuje się niemal w miejscu, skręca się też tak bardzo... sztywnie - tak jak w starszych częściach Burnouta. Mój brat na to narzeka i nazywa tą gierkę konsolowym shitem, ale wg. mnie dużo zabawy i oczywiście duże miasto. Na każdej ulicy czai się jakaś skocznia ! Jedynym minusem dema, to to, że jest do taki rozbudowany trial. Można przejechać 3-4 wyścigi odblokować 4 auta i było by to do przeżycia, tylko, że po przejściu wyścigów, nie możemy ich powtarzać (po prostu się blokują), a jeździć po mieście tak do końca też nie możemy, bo po paru minutach, po zakończeniu tego "treningu" wyświetla się napis zapraszający nas do kupna gierki i wywala nas z gry :/. Ale wrażenia jak najbardziej pozytywne ;). Btw. demko daje tak ok. godzinkę zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z grą i jak do tej pory jestem pozytywnie zaskoczony. Gra chodzi pięknie na najwyższych detalach, a np. taki NFS: undercover przycinał się na średnich. Plus za zoptymalizowanie. Grę miałem dawniej na xboxie i nie było jeszcze wtedy rozszerzenia z motorami, dlatego to dzisiaj było głownie moim celem. Przejechałem się parę razy jednym ze sprzętów i jestem wniebowzięty. Jazda motocyklem jest genialna i daje o wiele więcej frajdy niż samochodem. Fajny jest również tryb Party, który planuje bardziej przetestować jutro ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:36, Moras1990 napisał:

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z grą i jak do tej pory jestem pozytywnie zaskoczony.
Gra chodzi pięknie na najwyższych detalach, a np. taki NFS: undercover przycinał się
na średnich. Plus za zoptymalizowanie. Grę miałem dawniej na xboxie i nie było jeszcze
wtedy rozszerzenia z motorami, dlatego to dzisiaj było głownie moim celem. Przejechałem
się parę razy jednym ze sprzętów i jestem wniebowzięty. Jazda motocyklem jest genialna
i daje o wiele więcej frajdy niż samochodem. Fajny jest również tryb Party, który planuje
bardziej przetestować jutro ze znajomymi :)

Zauważ że nfs undercover czasami mniej się cioł na maksymalnych niż średnich.Ps. za każdym razem gdy próbuje sie zalogować jest łączenie z serwerami paradise city i burnout tm pardise przestaje działać wyświetla się tylko napis od microsoftu.Czy grał ktoś po necie z vistą 64bity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z owym Burnoutem. Zainstalowałem grę, sciągnąłem EA Download Manager, sciągnął się jakis patch. Zarejestrowałem grę w EADM i włączam. A tu nic. W menedżerze proces od gry jest, ale gra się nie raczy włączać. Komp kilkakrotnie przewyższa wymagania, Vista Home Premium SP1. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh już nie moge 3 raz próbowałem ściągnąć te demo i mam błąd przy 2,4gb czym wy ściągacie ?? bo ja najpierw przez Opere a tera przez jDownloadera... :/ pomóźcie :) prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem przez Download Accelerator Plus. Co raz wyskakiwał błąd ale jest opcja wznowienia i wymuszenia wznowienia więc udało mi się ściągnąć. Wszystko śmiga jak marzenie. Tylko rozpakuj 7-zip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra się włącza, ale nie zawsze. Muszę wyłączać proces i próbować tak w kółko. A przy wpisywaniu seriala gra restartuje się i oczywiscie nie włącza za pierwszym razem co za tym idzie klucz się nie potwierdza. Jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:54, MetaL2 napisał:

Ja ściągałem przez Download Accelerator Plus. Co raz wyskakiwał błąd ale jest opcja wznowienia
i wymuszenia wznowienia więc udało mi się ściągnąć. Wszystko śmiga jak marzenie. Tylko
rozpakuj 7-zip.


Dzięki jakoś to leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 09:25, konikDARK napisał:

Gdzie można zmienić sterowanie ? nie widzę żadnych opcji

ESC podczas gry i przechodzisz między różnymi menu za pomocą F2 lub F1. W menu "Pod maskę" masz opcje sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest już dostępna w empikach? Bo meczę demo, coraz krócej można grać i ostrze sobie zęby na pełną wersje.
A tak przy okazji muszę przyznać że gierka jest ładnie zoptymalizowana, na moim laptopie chodzi w max pełnych z max aa praktycznie bez zaciachów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować