Zaloguj się, aby obserwować  
Kwazis

Divinity II - Ego Draconis - Temat ogólny

263 postów w tym temacie

Zapowiedziana na Games Convention gra RPG, w której wcielimy się w łowcę smoków o dwóch fajnych umiejętnościach. Czytanie w myślach NPC-ów i przemiana w smoka. Brzmi ciekawie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na 2009 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:21, misioo napisał:

Ja się nie mogę doczekać, DD to świetna gra, i mam nadzieję że taki też będzie sequel.

Co prawda w Divinity nie grałem, ale myślę, że dwójka mi się spodoba. byle nie spartaczyli kwesti latania. I nie tylko tej kwesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:01, Gothic 12 napisał:

Czy ja dobrze słysze? Chodzi Wam o Divine Divinity 2? Noo...Divine Divinity to jedna
z moich ulubionych gier. Już się nie mogę doczekać :D

małe sprostowanie. gra nie będzie nosiła tytułu Divine Divinity, a Divinity II : Ego Draconist.


PS: Temat jest jeszcze ma.lo popularny, ale kiedy gra zacznie byc nagłaśniana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 16:57, piotr.kwazi napisał:

> Ja się nie mogę doczekać, DD to świetna gra, i mam nadzieję że taki też będzie sequel.

>
Co prawda w Divinity nie grałem, ale myślę, że dwójka mi się spodoba. byle nie spartaczyli
kwesti latania. I nie tylko tej kwesti.

To przydałoby się nadrobić zaległości ;] Bo jedynka do dzisiaj jest bardzo grywalna i wciągająca, ma wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów. Bardzo niedoceniona IMO gierka. Na pewno znacznie lepsza niż Beyond Divinity, szkoda trochę że cdp nie ma praw do niej, bo może wyszłaby w jednym pudełku z BD, i kilka osób więcej poznałoby tego świetnego RPGa. Choć jak ktoś bardzo chce to widzę że na kilku internetowych sklepach jest jeszcze dostępny za dyszkę, tylko że trzeba niestety doliczyć jeszcze kaszta wysyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - w końcu może będzie coś naprawdę fajnego. Wg mnie Divine Divinity to jedna z najbardziej niedocenionych gier. Zapewnia dużą swobodę, wiele questów, niezłą siekaninę, dobry system rozwoju postaci... Wiadomo o tym coś więcej, czy powrócimy do poczciwego rivelonu i mrocznej kniei, czy też dostaniemy się w zupełnie nowe miejsca? Oraz czy będzie nawiązanie do fabuły z divine''a?
@misioo - wg mnie to bardzo dobry pomysł, niezbyt udany, aczkolwiek możliwy beyond i jego o niebo lepszy pierwowzór za 2 dyszki... Z chęcią bym z tego skorzystał, choćby dla divine''a, chociaż mam beyonda, kupionego za 40zł;/ Miałem go z ŚGK z bodajże 2003/04 chyba roku i mi się 2 płytka skiepściła i ni idzie zainstalować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:50, Maka1992 napisał:

Kurczę - w końcu może będzie coś naprawdę fajnego. Wg mnie Divine Divinity to jedna z
najbardziej niedocenionych gier. Zapewnia dużą swobodę, wiele questów, niezłą siekaninę,
dobry system rozwoju postaci... Wiadomo o tym coś więcej, czy powrócimy do poczciwego
rivelonu i mrocznej kniei, czy też dostaniemy się w zupełnie nowe miejsca? Oraz czy będzie
nawiązanie do fabuły z divine''a?

Nie oszukujmy się. O grze wiadomo jak na razie niewiele. tylko o kilku dośc niezwykłych umiejętnościach bohatera, np. o tym, że może czytac w myslach NPC-ów i zamieniac sie w smoka. l.. to by było na tyle. Ale postaram się wyciągnąc troszke informacji. gdy dowiem się czegoś nowego, na pewno opublikuje to i na moim GS-ie, i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu (link podany powyżej przez Growina) ukazała się interesująca relacja z pokazu na E3 tej gry. Mowa w niej min. o zdolnościach bohatera i przykładowych zadaniach. To drugie robi naprawdę duże wrażenie. Zadania mają oscylować od tych tradycyjnych, prostych po bardziej złożone, z możliwością wyboru sposobu ich rozwiązania i adekwatnymi do tego konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wybornie. Questy, interakcja i możliwości wyborów robią niesamowite wrażenie. Może być cRPG roku zważywszy na to, że Dragon Age zapowiada się coraz słabiej. Chyba, że Risen zaskoczy czymś pozytywnym. Mam nadzieję, że 24 lipca to ostateczna data premiery i Cenega nie będzie się zbytnio ociągać z wydaniem tego u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 22:18, Dandelion1 napisał:

Zapowiada się wybornie. Questy, interakcja i możliwości wyborów robią niesamowite wrażenie.


To fakt , że po przeczytaniu zapowiedzi na GOLu , trudno nie oczekiwać tego tytułu z niecierpliwością.Screeny też wyglądają nieźle.Jeżeli obejdzie się bez większego opóźnienia , to już niedługo przekonamy się , ile warte są obiecanki twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:30, piotr.kwazi napisał:

małe sprostowanie. gra nie będzie nosiła tytułu Divine Divinity, a Divinity II : Ego
Draconist.


Wychodzi na to , że potrzebne jest jeszcze jedno małe sprostowanie.Nie "Ego Draconist" , a "Ego Draconis".Odpisuję do założyciela wątku , bo chociaż post jest starowaty , to chyba Twoje zadanie poprosić Modka o poprawkę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że najpóźniej będzie pod koniec sierpnia, ale najwyraźniej jest dużo tekstu do spolszczenia. No i nie warto traktować września jako ostatecznej daty premiery bo znając życie będzie jeszcze obsuwa. I trochę krzywdząca jest zapowiedź na stronie głównej Cenegi bo Divine Divinity to nie jest wcale h''n''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:27, Dandelion1 napisał:

Spodziewałem się, że najpóźniej będzie pod koniec sierpnia, ale najwyraźniej jest dużo
tekstu do spolszczenia. No i nie warto traktować września jako ostatecznej daty premiery
bo znając życie będzie jeszcze obsuwa.

Raczej nie będzie. Cenega podaje już takie daty, gdzie wiedzą, że na 100% gra będzie ukończona. Nie spotkałem się jeszcze z takim "zagraniem" aby podana data premiery była przesuwana o duży okres czasu z ich winy (bo kilka dni się zdarzało). Kiedyś się zdarzyła obsuwa , ale z winy producenta/wydawcy. Spójrz np. na takiego F3 PC - była obsuwa? Chyba nie, ale mogę się mylić
No i jeszcze należy pamiętać, że data premiery 24 lipca, to bodajże data premiery w kraju twórców (w Belgii?), a nie na całym świecie.
>I trochę krzywdząca jest zapowiedź na stronie .

Dnia 19.06.2009 o 16:27, Dandelion1 napisał:

głównej Cenegi bo Divine Divinity to nie jest wcale h''n''s.

Pewnie chodziło im o Beyond Divinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się BARDZO ciekawie. Możliwość przemiany w smoka będzie zapewne umożliwiała latanie, co dość rzadko zdarza się w cRPG-ach, w których kamera umiejscowiona jest za plecami bohatera(vide Gothic 3). Światowa premiera za 3 dni, nic tylko wypatrywać pierwszych gameplayów(nie licząc tych robionych przez ludzi odpowiedzialnych za grę)!

Polecam ten filmik z Game Conversation 2008: http://www.youtube.com/watch?v=FAIxc7XnJZc. Nie zapominajmy, że podczas tego roku gra mogła ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, czego JA się boję? Tego, że twórcy znowu stworzą grę typu "niewykorzystany potencjał"... Oby ta gra okazała si sukcesem na miarę Prototype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę nieźle ale oprócz latania najbardziej podoba mi się fakt, że gdy jakiś npc zleci nam quest, a my nie zgodzimy się go wykonać, to później będzie można spotkać tego samego npc, który stara się wykonać quest na własną rękę. Tego jeszcze w cRPG nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować