Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire: Total War - wymagania minimalne

27 postów w tym temacie

hmm... jestem coraz bardziej przekoany, że jednak potrzebuję dodatkowego RAM-u ^^
Szczególnie uradowała mnie wiadomosc, że wystarczy procesor jednordzeniowy- 2.4 to właśnie tyle, ile ma mój Pentium 4 (chyba dokładnie to 2.43GHz...)
szkoda tylko,że będzie +16, ale może uda mi się to jakoś ominąć.... czas pokaże, choć szanse są nikłe...

PanPuchOwski: a jeszcze większy SPAM to pisanie o spamie w komentach o newsie o wymaganiach minimalnych... Twój post był 100 razy bardziej spamerski niż inne posty, takie teksty pisz w temacie o SPAM-ie a nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupię, tak jak każdego Total Wara :), nigdy nie byłem w nich specjalnie dobry ale dają radochę. Niemniej od "empire" bardziej interesuje mnie Stormrise, który zapowiada się NAPRAWDĘ ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:42, Zakrzysiunio napisał:

hmm... jestem coraz bardziej przekoany, że jednak potrzebuję dodatkowego RAM-u ^^
Szczególnie uradowała mnie wiadomosc, że wystarczy procesor jednordzeniowy- 2.4 to właśnie
tyle, ile ma mój Pentium 4 (chyba dokładnie to 2.43GHz...)
szkoda tylko,że będzie +16, ale może uda mi się to jakoś ominąć.... czas pokaże, choć
szanse są nikłe...

PanPuchOwski: a jeszcze większy SPAM to pisanie o spamie w komentach o newsie o wymaganiach
minimalnych... Twój post był 100 razy bardziej spamerski niż inne posty, takie teksty
pisz w temacie o SPAM-ie a nie tu

Newsy są po to by je komentować i wypowiadać się co o nich się sądzi czyż nie?
A pro po Empire: Total war akurat w tym roku skończyłem 16 :D i dostałem kompa z q9450 i Radkiem4870 - nie ma bata by nie poszła mi ta gra na fulla XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że E:TW będzie lepsze od Metka i Romy które na dłuższą metę nudziły i miały za mało prowincji. Niewyobrażam sobie sytuacji w której w E:TW terytorium Polski to 2 prowincje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:57, Smooqu napisał:

Mam nadzieję że E:TW będzie lepsze od Metka i Romy które na dłuższą metę nudziły i miały
za mało prowincji. Niewyobrażam sobie sytuacji w której w E:TW terytorium Polski to 2
prowincje.

Definitywnie powinni dać Gdynie i Sopot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te studio pod względem Total War nigdy mnie nie zawiodło i mam nadzieję, że zrobią tak dobrą grę jak wcześniejsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:20, Bula93 napisał:

> Mam nadzieję że E:TW będzie lepsze od Metka i Romy które na dłuższą metę nudziły
i miały
> za mało prowincji. Niewyobrażam sobie sytuacji w której w E:TW terytorium Polski
to 2
> prowincje.
Definitywnie powinni dać Gdynie i Sopot :D


xD Wiesz o co mi chodzi. Nie chcę żeby całe Księstwo Warszawskie składało się z 1 prowincji - Wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:18, Smooqu napisał:

xD Wiesz o co mi chodzi. Nie chcę żeby całe Księstwo Warszawskie składało się z 1 prowincji
- Wawy :)


Gra zaczyna się w XVIII wieku, więc to jeszcze I Rzeczpospolita. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymaganie nie są aż tak złe , ale jednak spodziewałem się , że będą trochę mniejsze , bo do niskich to one nie należą. No ale trudno jakoś to się przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO jaaaaaaaaaaaaaaa! :D Chyba mi pójdzie! Mam pytanie, mam Celeron 3,3 GhZ; 1 GB ram; Asus X1600Series 512MB; i teraz nie wiem, czy dokupić 1 GB ramu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokupić - jest to wydatek około 50 PLN a daje taki dodatkowy margines dla systemu. Przykładowo ja jeszcze nie zauważyłem by jakaś aplikacja korzystała z więcej niż 900MB (Gears of War), ale jak ktoś, tak jak ja, ma w modzie odpalanie FireFox (i YouTube), pobieranie jakiegoś pliku i jednoczesna gra w Crysis to te dwa giga ramu stają się potrzebne. No i OS też swoje zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:40, Vojtas napisał:

> xD Wiesz o co mi chodzi. Nie chcę żeby całe Księstwo Warszawskie składało się z
1 prowincji
> - Wawy :)

Gra zaczyna się w XVIII wieku, więc to jeszcze I Rzeczpospolita. :)


Zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:42, Zakrzysiunio napisał:

hmm... jestem coraz bardziej przekoany, że jednak potrzebuję dodatkowego RAM-u ^^
Szczególnie uradowała mnie wiadomosc, że wystarczy procesor jednordzeniowy- 2.4 to właśnie
tyle, ile ma mój Pentium 4 (chyba dokładnie to 2.43GHz...)
szkoda tylko,że będzie +16, ale może uda mi się to jakoś ominąć.... czas pokaże, choć
szanse są nikłe...


2.4 Ghz na pentium 4 to ponizej wymagan minimalnych raczej. Nalezy pamietam , ze ten procesor jest zegar w zegar mniej wydajny niz Athlony 64 czy core2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować