Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Jak powinien zachowywać się dobry forumowicz ? I czy brakuje wam niektórych ze starego forum ? - porady

50 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 17:09, Vaxinar napisał:

Co do osób to może(...)No i..... Cuba :D:D:D Chodź nie wiem, może gdzieś tu siedzi. :D


Raczej nie.
Cuba odpycha forma forum. Więc raczej mało prawdopodobne, żeby tutaj zagościł.

A jeśli chodzi o GG Tyhe to słyszałem, ze zawiera same 1,6 i 9-tki i Zera. O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 19:15, Rzezim napisał:

Raczej nie.
Cuba odpycha forma forum. Więc raczej mało prawdopodobne, żeby tutaj zagościł.


Cóż trochę szkoda bo wg mnie im więcej san tym lepiej, ale ja wiem, że niektóych starych odpycha też "nowe prawo". :/ :(
Nie będę rzucał imonami / ksywami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cenię forumowiczów, którzy nie obniżają innym komfortu korzystania z forum, którzy piszą gramatycznie i ortograficznie i są życzliwi dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz taki temat jest to wrzuce swoje 3 grosiki ;)
Moim zdaniem, fajnie jest jak forumowicz jest pomocny. Niestety wiekszosc "wygodnickich" swoja pomoc zakancza na podaniu linka do jakiegos innego tematu (czasem o czyms nieco odmiennym, ale jedynym co ''pasowalo''). Najgorzej jak juz sie dopisuje kolejna z kolei osoba tylko po to zbey wkleic ponownie en sam link :/
Ech, jak juz chce sie cos napisac, to tylko w formie pomocy i odpowiedzi na pytanie. Nawet jak temat jest nieodpowiedni i zaraz moderator go zajmie, to warto sprobiowac udzielic jakiejs pomocnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie idealny forumowicz powinien przestrzegać kilku prostych zasad :

1. Nie starać się nabić postów/statusu w idiotyczny sposób, jak czytam posta w stylu "KORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI" od gościa którego raz upomniał moderator i musi się wyżyć to mam ochotę mu odpisać coś niemiłego.
2. Być w miłym dla innych (a przynajmniej wtedy gdy to możliwe)
3. Nie wypowiadać się w wątkach w których nie ma nic do powiedzenia
4. ciąć posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry forumowicz?
Podstawa to oczywiście przestrzeganie regulaminu. Druga sprawa... pisanie postów logicznych, do tematu albo do danego wątku idącego w temacie. Wkurza mnie np. jak gadamy o piłce ligowej a ktoś pisze: "szkoda że Polska przegrała z Argentyną" gdy jest 2 dni po meczu. Troszkę wyczucia. Dobry forumowicz nie powinien się wkurzać na nowych Userów, którzy jeszcze nie muszą wiedzieć wszystkiego. A gadki w stylu: "po co taki idiotyczny temat" to powinni zachować dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować