• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ostatnio wogóle całą stronkę muli....tak mi sie wydaje, że to przez te stroblony :| To miała być beta, a już prawie każdy ma i to strasznie obciąża serwer :/ jedyny ratunek = nowy lepszy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurde, co się z tym forum dzieje!? Musze czekać 3 minuty, aż mi jakiś temat załaduje! Dlaczego administratorzy muszą coś zmieniać na stronie kiedy jest na niej najwięcej osób? Od czego jest noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 14:20, vauxhall napisał:

Od czego jest noc?


Może np od spania? Wpadłeś na to, że administratorzy tego forum to ludzie, którzy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 14:31, Vaxinar napisał:

> Od czego jest noc?

Może np od spania? Wpadłeś na to, że administratorzy tego forum to ludzie, którzy śpią?


Raczej wpadłem. ale może jak się prowadzi taki serwis, to trzeba czasem się poświęcić? Ktoś im każe w ogóle zmieniać? To po co zmieniają, i bałągan robią? Jak tak bardzo chcą zmienić, to niech zmieniają wtedy jak tu nikogo nie ma, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 14:44, vauxhall napisał:

Raczej wpadłem. ale może jak się prowadzi taki serwis, to trzeba czasem się poświęcić?

Chyba żartujesz, haha. :D Dobre, poświęcić się, a niby w imie czego? Oni to robią, bo im za to płacą, w nocy zaś im nie płacą, więc robić nie będą, to jest proste i logiczne, również byś tak robił.
Taki administrator tego serwisu przyjdzie do domu po całym dniu roboty w firmie, po całym dniu siedzenia przy kompie i Ty myślisz, że On siądzie Ci jeszcze do tej cholernej maszyny w domu, aby gapić się na forum? Litości.

Dnia 21.01.2007 o 14:44, vauxhall napisał:

Jak tak bardzo chcą zmienić, to niech zmieniają wtedy jak tu nikogo nie ma, proste!

Nie ma takiej pory, kiedy nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz, jest jedna zasada. Jeśli komuś coś nie pasuje, to kieruje skargę prosto do źródła, albo się przenosi.

W tym momencie łatwiejsze będzie to drugie. Sam spróbuj posiedzieć kilkanaście godzin w ciągu dnia przed komputerem kilka dni z rzędu, a potem jeszcze nocą próbując coś zmienić w serwisie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli tobie nie sprawia różnicy, czy gram.pl jest dostępne czy nie, twoja sprawa. Ja jak przychodzę, to łównie do internetu i głównie tutaj i denerwuje mnie, że coraz częściej wyświetla się albo "Nie można wyświetlić strony" albo "Przerwa Techniczna" trwająca co najmniej godzinę. Nie mam nic przeciw zmianom stylistycznym, ale można by je wprowadzać albo z rana [ok. 7.00 lub 8.00] albo wieczorem [o 22.00], a nie wtedy gdy jest tu przesilenie [16.00 do 18.00].

I jeżeli musisz wiedzieć, siedze przy komputerze codziennie po siedem godzin, czasem nawet 13. Moge siedzieć do rana, gdyby nie mała liczba userów w późnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 15:44, vauxhall napisał:

1. nie mów do mnie "pan"

Dlaczego?

Dnia 21.01.2007 o 15:44, vauxhall napisał:

2. i szkoda

No cóż, raczej w takich firmach jak CDP to się po nocach i wczesnym rankiem nie siedzi. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 15:54, Vaxinar napisał:

Dlaczego?

Bo nie jestem niczyim panem.

Dnia 21.01.2007 o 15:54, Vaxinar napisał:

No cóż, raczej w takich firmach jak CDP to się po nocach i wczesnym rankiem nie siedzi. :]

Ehh.... szkoda, że nie stworzono takiego "wyzwalacza" który automatycznie dokonywałby w nocy zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie, panowie, słowne utarczki nie prowadzą do niczego dobrego, czego jestem żywym i nadal chodzącym przykładem.
Trzeba się pogodzić zarówno z ostatnimi spowolnieniami serwisu (przecież multum ludzi non-stop grzebie przy gramsajtach) jak i z tym, że okazjonalne pady muszą się doczekać reakcji dopiero po jakimś czasie.
Mam szczerą nadzieję, że kierownictwo gramu wie co robi. I - jeśli zajdzie potrzeba - rozwiążą wszelkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Te spowolnienia są spowodowane właśnie stroblonami. Userzy ładują do nich filmy, zdjęcia, robią jak najbardziej ''''odlotowe'''' design swojego okna. Co za tym idzie? Taka a nie inna prędkość wchodzenia na strony, częste błędy, a w moim przypadku, wylogowywanie z poszczególnych tematów. Taka prawda. I moim zdaniem, stroblony powinny używać innego serwera. Ograniczenia w możliwości ilości wstawianych zdjęć i filmów na niewiele się zda. Strony i tak będą się wlekły. Moim zdaniem, trzeba jak najbardziej odciążyć serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz ja wam przedstawie mój problem: Otóż od jakiegoś czasu nie mogę dodawać postów (Codziennie przez około jakieś pół godziny) Nie wiem czemu ;p Możę Wy coś byście mi doradzili na ten temat ?? I mam też problem z takim czymś: Gdy wejdę w jakiś temat i naciskam wstecz żeby z niego wyjść to prawie za każdym razem wyświetla mi się to (Patrz zdjęcie)

20070121201829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 19:50, vauxhall napisał:

Te spowolnienia są spowodowane właśnie stroblonami.


Co to w ogóle jest?

Moje problemy na screenach.

20070121202546

20070121202555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To są błędy serwera. Serwer ma jakieś problemy [przeciążenie, coś źle ząładowane]. Mi wyskakuje coś takiego jak masz na drugim screenie, wtedy daje odświerz, aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rzeczywiście wszytsko starsznie się zacina i nei wyskakują mi zarejestrowane gry!! Mam problem czemu ja nie mam swojej strony ja.gram.pl ?? Jak ją ustawić a może ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiedzcie mi, dlaczego komputer tak strasznie długo wczytuje wszystkie strony na forum, od czasów pojawienia się IRC i stroblonów [gramsajtów]? Dlaczego wywala mi za każdym razem jak wchodzę podpis? Dlaczego wylogowywuje mnie jak wchodzę do poszczególnych tematów? Dlaczego wyskakują błędy i anomalie serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 20:37, vauxhall napisał:

Powiedzcie mi, dlaczego komputer tak strasznie długo wczytuje wszystkie strony na forum, od
czasów pojawienia się IRC i stroblonów [gramsajtów]? Dlaczego wywala mi za każdym razem jak
wchodzę podpis? Dlaczego wylogowywuje mnie jak wchodzę do poszczególnych tematów? Dlaczego
wyskakują błędy i anomalie serwera?

Mam dokładnie to samo co opisujesz :( Mam nadzieje, że wkrótce to naprawią, bo jest to dość irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować