Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2009 o 10:34, Harrolfo napisał:

Playstation Network

dopiero co kupiłem konsolę i nie bardzo się znam, o co chodzi z tym Playstation Network ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 10:35, tosz napisał:

dopiero co kupiłem konsolę

tak jak ja :D

Dnia 26.10.2009 o 10:35, tosz napisał:

i nie bardzo się znam, o co chodzi z tym Playstation Network

Wchodzisz przez neta z konsoli do Playstation Network i ściagasz na memorkę, albo podłączasz konsolę kablem USB do kompa, ściagasz ze strony sony MediaGo i pobierasz na konsolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2009 o 10:37, Harrolfo napisał:

Wchodzisz przez neta z konsoli do Playstation Network i ściagasz na memorkę, albo podłączasz
konsolę kablem USB do kompa, ściagasz ze strony sony MediaGo i pobierasz na konsolę

to nie da się pobrać pliku z tych stron podanych przez ciebie i samemu zainstalować demówki na karcie pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 10:47, tosz napisał:


> Wchodzisz przez neta z konsoli do Playstation Network i ściagasz na memorkę, albo
podłączasz
> konsolę kablem USB do kompa, ściagasz ze strony sony MediaGo i pobierasz na konsolę

to nie da się pobrać pliku z tych stron podanych przez ciebie i samemu zainstalować demówki
na karcie pamięci

Wszystko jedno czy ściągniesz demo z PSN czy z jakiejś innej strony. Wystarczy że wrzucisz je na memorke i będzie działało. A skoro masz OFW to nie powinno być najmniejszych problemów z demami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 10:57, Tomoya-kun napisał:

> przepraszam ale co to jest OFW ?
>
Official Firmware, czyli w skrócie orginalny soft.

jasne dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 10:23, tosz napisał:

> > czy są dema na psp ? jeżeli tak to gdzie je znaleźć i ściągnąć na nieprzerobioną

> konsolę
> > ?
> Linki które podał Harrolfo i oczywiście samo PSN ;)
tzn ?

http://pl.playstation.com/psn/
Zakładasz konto na PSN, a potem bezpośrednio w konsoli logujesz się i z PSStore ściągasz dema (ew. możesz je ściągać przez MediaGo na PC lub przez PS3(o ile się nie mylę, bo PS3 nie mam)). Na PSStore możesz też kupić pełniaki jak Cię interesują (tylko "przydrogawe" są ;)). Jeśli chcesz mieć dema z innych rejonów (nie Europa) to musisz założyć konta na inne kraje (sam tego nie robiłem ale podobno działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa... Lub inaczej może (jeśli neta ma na PSP) przez konsolkę, gdzie wchodzi w ostatnią (taką niebieską) zakładkę (musi mieć softa bodajże minimum 4.01 żeby wejść) i stamtąd może ściągać odrazu na kartę pamięci dema. Są tam też inne darmowe rzeczy, więc polecam ;) Powiem jeszcze że wejście na PSN nie obejmuje przerobionych konsol - mija się to regulaminem Sony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż niewiem jak mam się zabrać do pytania bo tak sciągnołem kilka programów na psp jak je zainstalować i w co wzucić mam softa 5.51 ale bende aktualizowal bo wyszed 6.1 programy to np psptube wienc niewiem czy to zalezy od softa plis pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:35, vinnere napisał:

no cóż niewiem jak mam się zabrać do pytania bo tak sciągnołem kilka programów na psp
jak je zainstalować i w co wzucić mam softa 5.51 ale bende aktualizowal bo wyszed 6.1
programy to np psptube wienc niewiem czy to zalezy od softa plis pomużcie

Najpierw zajmij się słownikiem, bo mimo że sam często robię błędy to twój post jest po prostu nieczytelny(chociaż używaj interpunkcji). A co do programów to na oficjalnym sofcie to ich nie odpalisz, niestety aby z nich korzystać musisz mieć cfw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:35, vinnere napisał:

no cóż niewiem jak mam się zabrać do pytania bo tak sciągnołem kilka programów na psp
jak je zainstalować i w co wzucić mam softa 5.51 ale bende aktualizowal bo wyszed 6.1
programy to np psptube wienc niewiem czy to zalezy od softa plis pomużcie


Zadaj to pytanie jeszcze raz, ale w jakimś normalnym języku, a nie suahili. Zasadniczo na PSP się nie instaluje programów, a po prostu wrzuca je na kartę pamięci do katalogu PSP/Game. I lwia ich część działa tylko na nieoficjalnym firmware, a nie tym stworzonym przez Sony. Reszty pytań (jeśli jakieś były) nie zdołałem odcyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:06, vinnere napisał:

thx . dzięki sprubuje zainstalować takiego softa. ale z nim np. net terz będzie dobrze
działać przez wi-fi.


Terz? Chodzi ci o:
http://de.wikipedia.org/wiki/Terz

Instalacja takiego softu to nie taka prosta sprawa swoją drogą - wymaga między innymi modyfikowania baterii PSP (bez lutownicy się nie obejdzie). Przynajmniej w PSP-2000, w 3000 nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:06, vinnere napisał:

thx . dzięki sprubuje zainstalować takiego softa. ale z nim np. net terz będzie dobrze
działać przez wi-fi.

Jak masz ofw 5.51 i wyżej to już nie zainstalujesz sobie cfw. No chyba że zastosujesz pandore ale to też nie jest pewne(zależy jaki masz model)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:52, vinnere napisał:

Bajery ? zaczynam na NOWO ODKRYWAĆ PSP NP CO ?


Zamiast odkrywać PSP to zacznij odkrywać ortografie, zacznij najlepiej od słownika Języka Polskiego


Żeby nie offtopować posiada ktoś PSP go ? Lub miał w dłoni wygodne to to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować