Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight ma europejskiego wydawcę - data premiery wersji pudełkowej

26 postów w tym temacie

Teraz to niech się pocałują. Już ze dwa miesiące temu zakupiłem na Steamie.
Nie mogli się wcześniej zdecydować? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zostanie przyjęte Diablo 3, gdy w końcu zostanie wydany? To jest pytanie które mnie nurtuje odkąd wyszedł Torchlight.

Runic Games na pożywce zwanej "Hype na D3" tak się najadło, że ciekawe czy dla Blizzard''a coś zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość postawienia pudełka na półce, jest swego rodzaju przyjemnością. Ja jednak zdecydowałem się na zakup tej gry cyfrowo i nie żałuję. Po pierwsze, zapłaciłem za nią 4 Euro, po drugie, zainteresowałem się nią o godzinie 20, gdy już nigdzie bym jej raczej nie kupił i jeszcze tej samej nocy mogłem pograć. Po trzecie, gra jest bardzo przyjemna i oferuje sporą dawkę dobrej, nieskrępowanej zabawy w starym dobrym stylu Diablo1, ale brak opcji multiplayer znacząco skraca jej grywalność do kilku zaledwie wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 13:47, TobiAlex napisał:

Pralkosuszarka tylko, że na Steamie było w cenie 4.99 EURO. Takiej ceny jeszcze długo
w Polsce nie zobaczysz.


trudno, za możliwośc postawienia tej gry na półce a nie tylko posiadania jej na steam pewnie sporo sobie policzą ale jestem w stanie to przełknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że zaden polski dystrybutor nie zainteresowł się tą grą, pozycja obowiążkowa dla fanó diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i na Steamie było z 4 Euro ale TYLKO w promocji świątecznej/weekendowej. regularna cena gry to 20$ / 16 Euro. poza tym cała ideologia Steama mi się nie podoba: chcesz pograć - podłącz się do Steama, ale najpierw poczekaj 30 min, na dociągnięcie łatek itp.

poza tym, gdzie tu sens kupowania wersji elektronicznej gry, jak jej cena jest równa cenie pudełkowej. a przecież odpadają koszty pakowania, wypalania itd. oraz znacznie spadają koszty dystrybucji. jeśli gra na Steamie kosztuje dajny na to 20$ a jej wydanie pudełkowe też 20$, to kto zżera koszty produkcji i dystrybucji uwzględnione w cenę wersji pudełkowej? - odp. kochany Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 15:56, wikking napisał:

może i na Steamie było z 4 Euro ale TYLKO w promocji świątecznej/weekendowej.

Albo, aż bo promocja trwała całe 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z tej informacji ale cieszył bym się jeszcze bardziej gdy bym przeczytał,że jest polski wydawca tej gry.W każdym razie miejsce na półce już czeka.I oby szybko zostało przez nią zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Jeśli wyjdzie w końcu w Polsce bedzie się można blizej zainteresować. Jakoś nie przypadł mi do gustu Steam i ta cała cyfrowa dystrybucja. Za stary na to jestem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 13:27, Phobos_s napisał:

Teraz to niech się pocałują. Już ze dwa miesiące temu zakupiłem na Steamie.
Nie mogli się wcześniej zdecydować? :/


To nie takie proste, negocjacje z wydawcami muszą troszkę potrwać, a w dystrybucji elektronicznej grę można wydać bardzo szybko.
Zresztą, twórcy od początku zaznaczyli, że wersja pudełkowa "jest w planach", więc mogłeś poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niewykluczone również, że Torchlight doczeka się konwersji na konsole.

Yeah... A ja nadal naiwnie czekam na wersję dla MacOS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować