Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II trafił do Księgi Rekordów Guinnessa

57 postów w tym temacie

Hmm. Ciekawe dlaczego tyle artykułów? No chyba nie dzięki temu "uber-super-mega-hiper-cud-boskiemu zabezpieczeniu"? Tak jak już wcześniej w jakimś temacie powiedziałem - Ubi się nie powinno nigdzie wypowiadać, bo nic mądrego do powiedzenia nie mają. Zresztą po ostatnich ich wyskokach widać, że mądrego też nic nie robią. Oby tak dalej Ubi. Na samo dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, to naprawdę jest żałosne. Kogo obcodzi taka informacja, poza tym co za matoł wpisuje, takie nic nie znaczące rekordy. Księga Rekordów Guinessa jak widać upada coraz niżej w swym zbieractwie. Już prędzej Ubisoft powinien zostać wpisany do tej księgi jako najbardziej uperdliwą i antygraczową firmę pod względem zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna trafić do księgi rekordów za swoje najbardziej zje**** zabezpieczenia, ponieważ żadnej innej firmie nie udało się stworzyć gry z takimi zabezpieczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed II - ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy. Szczekajcie sobie dalej, niczego nie zmienicie - Ubi zarobiło na dwójce grube miliony dolarów i Wasze szczekanie nikogo tam nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z aope ubi jest świetne ma fajne gry a te upierdliwe i najgorsze zabezpieczenie okazało się jak narazie najlepszym zabezpieczeniem, przez baaaardzo długi czas nie było działającego kraka a te najnowsze cracki chyba i tak nie działają, te zabezpieczenia może nie są skuteczne ale działają CHWAŁA UBISOFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 13:43, aope napisał:

Assassin''s Creed II - ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy. Szczekajcie sobie dalej,
niczego nie zmienicie - Ubi zarobiło na dwójce grube miliony dolarów i Wasze szczekanie
nikogo tam nie rusza.

Zawsze znajdzie się ktoś kto do sklepu pójdzie i bubla kupi albo nie interesuje go jak jest traktowany przez wydawcę. Śmieszą mnie za to ludzie, którzy grę z takim zabezpieczeniem kupili (wiedząc o nim), a potem marudzili, że grać nie mogą.

A te 7 milionów to z której konkretnie platformy? Czy może ze wszystkich? I jakiegoś linka na potwierdzenie tych informacji bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że najbardziej narzekają na grę ludzie którzy gry nie kupili (i nie kupią)? Ja wydałem kasę na Assassina i nie żałuję :P inna sprawa że po 2 tygodniach wymieniłem go sobie na MW2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestem ciekaw jak te rekordy mają się np. do WoW''a. (kiedy byłem w Niemczech to widziałem nawet gazety poświęcone tylko i wyłącznie temu MMO! I chodzi mi tu o prasę wychodzącą co miesiąc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Otóż druga odsłona cyklu Assassin’s Creed II"- Tej dwójki chyba nie powinno być.
A co do tematu to rekord głupi i IMO nie ma się czym chwalić. Zamiast bezsensownych przechwałek o jakichś rekordach, skupiłbym się na popracowaniem nad tym DRM-em, który "wszystkich" tak wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 13:51, heyboy napisał:

Zawsze znajdzie się ktoś kto do sklepu pójdzie i bubla kupi albo nie interesuje go jak
jest traktowany przez wydawcę. Śmieszą mnie za to ludzie, którzy grę z takim zabezpieczeniem
kupili (wiedząc o nim), a potem marudzili, że grać nie mogą.


O zabezpieczeniach wiedziałem, grę kupiłem, nie miałem żadnych problemów. Mnie za to śmieszą tacy, którzy gry na oczy nie widzieli, ale coś gdzieś przeczytali i lamentują. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 13:55, arborek napisał:

Zauważyliście że najbardziej narzekają na grę ludzie którzy gry nie kupili (i nie kupią)?
Ja wydałem kasę na Assassina i nie żałuję :P inna sprawa że po 2 tygodniach wymieniłem
go sobie na MW2 :D

No tak, to że ktoś nie ma na ścianie żadnego Van Gogha, to pewnie też zamyka mu pysk? Co z tego, że nie kupił? Skoro nie kupił, choć mógł, to znaczy, że ma powody do narzekania. Niepojęte, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 13:51, heyboy napisał:

Zawsze znajdzie się ktoś kto do sklepu pójdzie i bubla kupi albo nie interesuje go jak
jest traktowany przez wydawcę.


Nazywanie AC II bublem jest co najmniej oznaką problemów psychicznych.

Dnia 15.04.2010 o 13:51, heyboy napisał:

Śmieszą mnie za to ludzie, którzy grę z takim zabezpieczeniem
kupili (wiedząc o nim), a potem marudzili, że grać nie mogą.


A mnie śmieszą szczekający, którzy na oczy nie widzieli, gdzieś coś przeczytali i pitolą bez sensu.

Dnia 15.04.2010 o 13:51, heyboy napisał:


A te 7 milionów to z której konkretnie platformy? Czy może ze wszystkich? I jakiegoś
linka na potwierdzenie tych informacji bym prosił.


Ależ proszę bardzo.

http://www.vgchartz.com/games/index.php?name=Assassin''s+Creed+II&keyword=&console=®ion=All&developer=&publisher=&genre=&boxart=Both&results=50&order=Hits

Zakładam, że jest jeszcze więcej, takich danych nie aktualizuje się na bieżąco.


@arborek: oczywiście, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 14:05, Kadaj napisał:

O zabezpieczeniach wiedziałem, grę kupiłem, nie miałem żadnych problemów.

Twoje szczęście.

Dnia 15.04.2010 o 14:05, Kadaj napisał:

Mnie za to śmieszą tacy, którzy gry na oczy nie widzieli, ale coś gdzieś przeczytali i lamentują. : D

No pewnie. Lepiej wydać pieniądze i dopiero potem lamentować. ;)
Mnie przeszkadza wymóg stałego połączenia z internetem do gry single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 14:16, heyboy napisał:

Mnie przeszkadza wymóg stałego połączenia z internetem do gry single player.


Rozumiem, że jak włączasz jakąkolwiek grę, to wyciągasz kabel sieciowy? Komunikator w tle nie działa?

@Sipso2008: nie, po prostu "hejtowanie wszystkiego i wszystkich" jest teraz w modzie wśród uczniów podstawówki i gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować