Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

RF Online - Temat ogólny

382 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 23:33, Patryk R napisał:

I tak acce i bell mają stosunkowo łatwo, a najtrudniej moim zdaniem jest graczom Cora, nie bez powodu mówi się na belli Easy Mode.


W takim razie te ataki Cora na sektory w pobliżu baz Acc to wyraz frustracji i zaniżonego poczucia własnej wartości. ;D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 12:52, Mindflyer napisał:

Ilość PT zależy od twojego lewelu i kropek moba. Max PT ( za 7 kropkowego moba ) wynosi na 40+ levelu 125 punktów na 30-40 - 100 itd do bodajże 5-10 punktów na levelu 1...


No dobra, już mniejw ięcej kapuje. Ale w takim razie czy jest możliwe wymaksowanie Pt? Czy jest maksymalny ich poziom? Bo załóżmy, że bije te moby co dają max Pt (ma 33lvl dla mnie to 80 punktów). Wtedy te moby dają mi też dużo expa i szybko awansuje na kolejny poziom a co za tym idzie zwiększa sie maksymalna wartośc Pt. I tak w kółko. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie w kółko, bo max to 99, w końcu dobijesz do granicy ;]
A wtedy będziesz bardzo dużym i silnym robotem i będziesz mógł bić korków, tak jak teraz oni Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>od 32 do 35 tłuczesz ace sand wormy - dobry exp i duzy loot

ace sandworm? czy ace mass sandworm... bo te pierwsze to nie wiem gdzie są... ace brutale też nie bardzo wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:05, Budo napisał:

>od 32 do 35 tłuczesz ace sand wormy - dobry exp i duzy loot

ace sandworm? czy ace mass sandworm... bo te pierwsze to nie wiem gdzie są... ace brutale
też nie bardzo wiem ;]


oczywiście, że ace :). co do informacji gdzie są moby polecam link http://www.jetdoh.com/RF

@HumanGhost no zawsze możesz dać się zabić przez moby :) to strata 0-10% expa.. :)
GM (99) w ability uzyskuje się koło 47, magowie force koło 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:16, Mindflyer napisał:

oczywiście, że ace :). co do informacji gdzie są moby polecam link http://www.jetdoh.com/RF


Link fajny, szukałem czegoś takiego, ale pytanie było inne- czy ace sandwormy, czy ace mass sandwormy (zielone czy brązowe?) :P
Z tego co widzę, to ace sandwormów nie ma wcale , więc zostają te drugie, ale one średni exp dają, chociaż nie walą zbyt mocno. Zostają jeszcze brutale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:51, Budo napisał:

> oczywiście, że ace :). co do informacji gdzie są moby polecam link http://www.jetdoh.com/RF


Link fajny, szukałem czegoś takiego, ale pytanie było inne- czy ace sandwormy, czy ace
mass sandwormy (zielone czy brązowe?) :P
Z tego co widzę, to ace sandwormów nie ma wcale , więc zostają te drugie, ale one średni
exp dają, chociaż nie walą zbyt mocno. Zostają jeszcze brutale.


brązowe ze skrzydełkami :)
nigdy nie grałem acc, a są małe różnice w mobach między rasami, ale powinno coś być ACE na 38-39 level.
ace brutale są dobre ale jak masz mało kasy to polecam od 35 ( lepsza zbroja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te dziwne przedmioty (booty) służą do craftingu, tak? A craftować może tylko specjalistą, więc opylać to wszystko NPC-om? I do czego mi excelsiors? I z tego co mi się wydaje założenie storage''a kosztuje 100,000 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Booty items służą do craftingu (dla speców), więc póki co możesz sprzedawać. Za pierwszą kasę zakup u handlarza zwanego "sundries" torby (bagi)- mogą się one wydawać drogie, ale szybko zarobisz kupę forsy, a dodatkowe miejsce w ekwipunku zawsze się przyda. Storage kosztuje, nie pamiętam ile, ale też opłaca się kupić minimum jedną kryptę, potem możesz rozszerzyć. Kupujesz u bankera, tylko nie zapomnij hasła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:32, tomoliop napisał:

Wszystkie te dziwne przedmioty (booty) służą do craftingu, tak? A craftować może tylko
specjalistą, więc opylać to wszystko NPC-om? I do czego mi excelsiors? I z tego co mi
się wydaje założenie storage''a kosztuje 100,000 tak?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5749&pid=53

Przepraszam, że daję linka do siebie :) ale używaj wyszukiwarki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 19:06, Mindflyer napisał:

> Wszystkie te dziwne przedmioty (booty) służą do craftingu, tak? A craftować może
tylko
> specjalistą, więc opylać to wszystko NPC-om? I do czego mi excelsiors? I z tego
co mi
> się wydaje założenie storage''a kosztuje 100,000 tak?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5749&pid=53

Przepraszam, że daję linka do siebie :) ale używaj wyszukiwarki....


Się składa, że już to czytałem, ale nie wyczerpuje to moich pytań:P w jaki sposób mogę użyć excelciors?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

nie łam sobie tym głowy na razie, ulepszanie itemów ma sens od ok 40 poziomu. robi się to za pomocą upgraderów, albo bodajże u npc zwanego hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już tu trafiłem to mam 4-y pytania.
1/. Co ja mam zrobić RARE ORE???-Nikt tego nie chce ode mnie kupić nigdzie
2/. Co mam zrobić z DESIRE CRAFTED ORE ???- To podobnie jak poprzednie
3/. Do 8lvl-a jest lekko potem tak jakbym głową w mur...na słabych jednostkach nawet ułamka %-eta statów nie na bijam a na silnych wpierdyk dostaję od strzału :/
Wszędzie jest jednako do 8-ego docieram i dalej tak jakbym za autem kotwice miał :/ Próbowałem wszystkich trzech ras:/
4/.Czy ktoś ma jakiś poradnik jak w to grać...nie chodzi mi o cheaty...tylko poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 12:06, S.V.P.A.M napisał:

No to skoro już tu trafiłem to mam 4-y pytania.
1/. Co ja mam zrobić RARE ORE???-Nikt tego nie chce ode mnie kupić nigdzie


wyżej pisali, zbieraj. 99 sztuck (czyli stack) sprzedaje się graczom za 1,1mln. Można to też przerabiac, ale to wyższa szkoła jazdy.

Dnia 12.09.2008 o 12:06, S.V.P.A.M napisał:

2/. Co mam zrobić z DESIRE CRAFTED ORE ???- To podobnie jak poprzednie


no idea ;]

Dnia 12.09.2008 o 12:06, S.V.P.A.M napisał:

3/. Do 8lvl-a jest lekko potem tak jakbym głową w mur...na słabych jednostkach nawet
ułamka %-eta statów nie na bijam a na silnych wpierdyk dostaję od strzału :/
Wszędzie jest jednako do 8-ego docieram i dalej tak jakbym za autem kotwice miał :/
Próbowałem wszystkich trzech ras:/


lol. Używaj makro (z prawej strony na dole, pobaw się w menu) i masy potionów. Potem bez torby potionów to nic nie zabijesz. Zabijaj potwory z questów, lub nieco słabsze, na początku leveluje się szybko. Wcześniej wyjaśniany był system kropek określający poziom potwora, tak żebyś wiedział na co się rzucasz, poszukaj parę stron wstecz.

Dnia 12.09.2008 o 12:06, S.V.P.A.M napisał:

4/.Czy ktoś ma jakiś poradnik jak w to grać...nie chodzi mi o cheaty...tylko poradnik.


W zasadzie to zajrzyj na polskie forum o rf online, tam jest dział z linkami- a tam różne poradniki, bazy potworów, questów itd. Oczywiście pamiętasz o zmianie broni i zbroi na silniejsze jak dostaniesz? Na początku często się wachlujesz sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować