Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 16:52, Kalkulator12 napisał:

Bardzo was przepraszam ale scorp jest niewinny, z powodu awarii kompa (pisze z kompa kumpla...)
wcięło mi wszystkie archiwa i dopiero powoli odzyskuje, a więc edycja trwa i wciąż jest dwóch
mafiozów!

Jeszcze raz sorki, aha edycja trwa dalej!

KE?!?! Kur... czę. No to się nam sprawa komplikuje :| Nieziemsko. Nie możemy sobie dziś pozwolić na remis... Niemniej jednak - i tak wiele wskazuje na Magi - wystarczy wyciąć te fragmenty o współpracy z Fiarotem... W takim razie dziś zagłosuję raczej na Deto - powody podaję już od dnia 2. :) Skomplikowało się, Kalkulatorze, skomplikowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee...? O kurna +_+ A tak już było dobrze... Ech, znowu wszystko od początku - nadal żyje dwóch mafiozów, do tego straciliśmy kataniego... Ciężko :/

demrenfaris---> Niech post MG będzie odpowiedzią na Twoje zarzuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:56, demrenfaris napisał:

> Bardzo was przepraszam ale scorp jest niewinny, z powodu awarii kompa (pisze z kompa kumpla...)

> wcięło mi wszystkie archiwa i dopiero powoli odzyskuje, a więc edycja trwa i wciąż jest
dwóch
> mafiozów!
>
> Jeszcze raz sorki, aha edycja trwa dalej!
KE?!?! Kur... czę. No to się nam sprawa komplikuje :| Nieziemsko. Nie możemy sobie dziś pozwolić
na remis... Niemniej jednak - i tak wiele wskazuje na Magi - wystarczy wyciąć te fragmenty
o współpracy z Fiarotem... W takim razie dziś zagłosuję raczej na Deto - powody podaję już
od dnia 2. :) Skomplikowało się, Kalkulatorze, skomplikowało...

Errata - o współpracy ze Scorpem :P - pisałem to troszkę zdziwiony - wiedziałem o takiej możliwości (żeby nie było - po prostu przeczytałem oświadczenie Scorpa) - fakt - ale myślałem, że Scorp żartuje. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 2 opcje do wyboru:
a) linczujemy dziś 2 osoby, jedna pada w mordzie - zostaje nas czwórka - jeśli przeżyją mafiozi - wygrywają zdrajcy. Jeśli byśmy zaryzykowali - mogłoby być świetnie - dziś padają 3 osoby - z czego 1-2 to mafiozi - wtedy albo wygrywamy, albo jest nas czwórka + 1 mafia - wtedy linczujemy 2 osoby ostatniego dnia - zwycięstwo pewne na 80%
b) linczujemy dziś jedną osobę - zostaje nas piątka - jeśli trafimy - jest OK - jeśli spudłujemy po raz kolejny - pięciu i 2 mafiozów - wtedy podwójny lincz dnia ostatniego i już tylko 50% szans na wygraną.
Wszystko zależy od tego, czyśmy gotowi ponieść takie ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to remis wygląda dziś kusząco, ale musimy się bardzo dobrze zastanowić nad osobami, które chcemy zremisować... A może, skoro tak chętnie ten remis proponujesz to sam dasz się zremisować? Pozwolę sobie jeszcze krótko odpowiedzieć na Twoją analizę: Najpierw co do moich dyskusji z Fiarotem: Na początku tylko dyskutowaliśmy, w końcu ostatecznie na tym polega ta gra, więc nie wiem w czym problem. Później pijesz do tego, że tak łatwo uwierzyłam w to, że jest on katanim. Wyobraź sobie, że nie losowałam "wierzyć - nie wierzyć", ale bardzo dokładnie przeczytałam jego posta w którym mówi on, że jest katanim, po czym przeanalizowałam jego wcześniejszą grę. Wszystko, co pisał w tamtym poście było logiczne i naprawdę nie było żadnych przesłanek by mu nie wierzyć. Dalej: dlaczego naskoczyłam na niego wczoraj? Ano dlatego, że jego pomysły były... dziwne? To chyba dobre słowo. Zwłaszcza zaskoczyło mnie jego zachowanie, bo byłam pewna, że był katanim. Gdybym tej pewności nie miała prawdopodobnie zaczęłabym go atakować, że nagle chce zrzucić na mnie podejrzenia. Co do teorii mojego mafiowania ze scorpem to wiesz już na pewno, że jest ona całkowicie chybiona. Niestety, ale ta analiza wydaje mi się być podejrzana... Uwziąłeś się całkowicie, aby dowieść, że jestem w mafii ze scorpem, ale scorp był niewinny, więc wszystko te zarzuty są wyssane z palca. Czyżbyś tak ''dogłębną'' analizą chciał udowodnić, że leży Ci na sercu dobro miasta za wszelką cenę? Łatwo tak lać wodę na jakiś temat, ale dobrze by było, gdyby to jeszcze miało sens. A teraz to wygląda tak, jakbyś chciał koniecznie zrzucić podejrzenia na mnie i odwrócić uwagę od siebie. To jak? Zgadzasz się, żeby Cię zremisować? O ile remis jest dobrym pomysłem dzisiaj, bo ja nie jestem w pełni do tego przekonana.

Podsumowując: teraz najbardziej prawdopodobną parą wydają się być Ashakel (mój wczorajszy lincz) oraz Ty właśnie (to, co napisałam przed chwilą), i pewnie na kogoś z tej dwójki dzisiaj zagłosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się komplikuje, panowie ;/ Mamy dziś mniej niż połowę dnia na lincze i oskarżenia... Według mnie, zapowiada się totalny bajzel :/ Sam wysunę swoich podejrzanych za jakiś czas, bo muszę lekcje odrobić, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

Szczerze mówiąc, to remis wygląda dziś kusząco, ale musimy się bardzo dobrze zastanowić nad
osobami, które chcemy zremisować... A może, skoro tak chętnie ten remis proponujesz to sam

Hę? Czemu miałbym się dać zremisować? Pierwsze - primo - nikt mnie nie podejrzewa - więc (po elekrinie) to właśnie ja będę celem mafii... Nie masz żadnych przesłanek do linczowania mnie... Ale jeśli tak zadecyduje większość to będę zmuszony to zaakceptować - ale mimo wszystko - lincz na mnie to niemal stracona szansa na zwycięstwo. BTW - co Ci tak śpieszno do remisu?

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

Pozwolę sobie jeszcze krótko odpowiedzieć na Twoją analizę: Najpierw co
do moich dyskusji z Fiarotem: Na początku tylko dyskutowaliśmy, w końcu ostatecznie na tym
polega ta gra, więc nie wiem w czym problem. Później pijesz do tego, że tak łatwo uwierzyłam
w to, że jest on katanim. Wyobraź sobie, że nie losowałam "wierzyć - nie wierzyć", ale bardzo
dokładnie przeczytałam jego posta w którym mówi on, że jest katanim, po czym przeanalizowałam
jego wcześniejszą grę. Wszystko, co pisał w tamtym poście było logiczne i naprawdę nie było
żadnych przesłanek by mu nie wierzyć.

Przyjąłem do wiadomości, lecz nie za bardzo mnie to przekonuje... Uzależniałaś jego kataniowanie od JEDNEGO posta? Hm...

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

Zwłaszcza zaskoczyło mnie jego zachowanie, bo byłam pewna, że był katanim.

Co - co Cię w tym zaskoczyło? ;>
Gdybym tej pewności nie miała prawdopodobnie zaczęłabym go

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

atakować, że nagle chce zrzucić na mnie podejrzenia. Co do teorii mojego mafiowania ze scorpem
to wiesz już na pewno, że jest ona całkowicie chybiona. Niestety, ale ta analiza wydaje mi
się być podejrzana... Uwziąłeś się całkowicie, aby dowieść, że jestem w mafii ze scorpem, ale
scorp był niewinny, więc wszystko te zarzuty są wyssane z palca.

Żadne zarzuty nie były wyssane z palca - fragment o scorpie był TEORIĄ. A zarzuty to zauważenie prawidłowości w Waszych linczach. Widzę, że próbujesz mnie za wszelką cenę zdyskredytować...

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

Czyżbyś tak ''dogłębną'' analizą chciał udowodnić, że leży Ci na sercu dobro miasta za wszelką cenę?

Tak. Bo to prawda ;)
>Łatwo tak lać wodę na jakiś temat, ale dobrze by było, gdyby to jeszcze miało sens.
Jeśli większość graczy napisze, że tamte podejrzenia były BEZSENSOWNE to ustąpię - one okazały się nieprawdziwe - tzn. 50% z nich...

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

A teraz to wygląda tak, jakbyś chciał koniecznie zrzucić podejrzenia na mnie i odwrócić uwagę od siebie.

Tak, jak Ty to robisz w tej chwili? Bo wg Ciebie analiza Twojego zachowania była próbą ataku na Ciebie i odwrócenia uwagi ode mnie? Tak? A więc akt oskarżenia prokuratury to próba odwrócenia uwagi od zbrodniczej działalności sędziów?
>To jak? Zgadzasz się, żeby Cię zremisować?
Jeśli większość uzna, że to jest dobry pomysł - tak. Ale nie jest to dobry pomysł - zastanów się nad dowodami... Zrób analizę mojego zachowania - bo jak na razie widać u Ciebie tylko gadanie "Dem jest w mafii, bo zrobił analizę przeciwko mnie" - tak to widzę...
>O ile remis jest dobrym pomysłem dzisiaj, bo ja nie jestem w pełni do tego przekonana.
Też nie jestem

Dnia 12.11.2007 o 17:36, Magwisienka napisał:

Podsumowując: teraz najbardziej prawdopodobną parą wydają się być Ashakel (mój wczorajszy lincz)
oraz Ty właśnie (to, co napisałam przed chwilą), i pewnie na kogoś z tej dwójki dzisiaj zagłosuję.

Heh. Lincz z zemsty w ostatnim dniu rozgrywki? OK. Widzę, teraz - to właśnie Ty jesteś w mafii. Z kim? Może z Deto?
*********************************************************
Lincz dam za godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś - czy gdybym był w mafii to robiłbym analizę, w której oskarża Ciebie na podstawie zachowania... wobec Scorpa, chociażbym wiedział, że Kalkulator zaraz to sprostuje... Zastanów się co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:59, demrenfaris napisał:

Hę? Czemu miałbym się dać zremisować? Pierwsze - primo - nikt mnie nie podejrzewa - więc (po
elekrinie) to właśnie ja będę celem mafii... Nie masz żadnych przesłanek do linczowania mnie...
Ale jeśli tak zadecyduje większość to będę zmuszony to zaakceptować - ale mimo wszystko - lincz
na mnie to niemal stracona szansa na zwycięstwo. BTW - co Ci tak śpieszno do remisu?

Mi śpieszno? Ty wspomniałeś o remisie przecież... Nie odwracaj kota ogonem ;) A że lincz na Tobie to stracona szansa na zwycięstwo to nie byłabym tego taka pewna, każdy może tak powiedzieć.

Dnia 12.11.2007 o 17:59, demrenfaris napisał:

Przyjąłem do wiadomości, lecz nie za bardzo mnie to przekonuje... Uzależniałaś jego kataniowanie
od JEDNEGO posta? Hm...

Przeczytaj tamten fragment jeszcze raz, tym razem dokładnie. Nie uwierzyłam mu na podstawie tego posta, lecz na podstawie jego wcześniejszej gry. Dokładnie tak napisałam. Nie zauważyłeś czy nie chcesz zauważyć?

Dnia 12.11.2007 o 17:59, demrenfaris napisał:

Żadne zarzuty nie były wyssane z palca - fragment o scorpie był TEORIĄ. A zarzuty to zauważenie
prawidłowości w Waszych linczach. Widzę, że próbujesz mnie za wszelką cenę zdyskredytować...

Nie próbuję Cię zdyskredytować. Po prostu nie sądzę, aby Twoje intencje były czyste. Tak mogłam powiedzieć o Fiarocie i mogę powiedzieć o elekrinie. Fakt, zrobiłeś prześlicznej urody analizę, ale co z tego, skoro cała spełzła na niczym, bo scorp jest niewinny? Dla mnie po prostu wygląda to na celowe kierowanie podejrzeń na konkretną osobę.

Dnia 12.11.2007 o 17:59, demrenfaris napisał:

Tak, jak Ty to robisz w tej chwili? Bo wg Ciebie analiza Twojego zachowania była próbą ataku
na Ciebie i odwrócenia uwagi ode mnie? Tak? A więc akt oskarżenia prokuratury to próba odwrócenia
uwagi od zbrodniczej działalności sędziów?

Przepiękne porównanie... I tyle sensu ma, że można by nim wypełnić niejedną teczkę +_+

Dnia 12.11.2007 o 17:59, demrenfaris napisał:

Heh. Lincz z zemsty w ostatnim dniu rozgrywki? OK. Widzę, teraz - to właśnie Ty jesteś
w mafii. Z kim? Może z Deto?

Jaki znowu lincz z zemsty? Po prostu Twoja analiza jest błędna, i jak już mówiłam, wygląda na próbę nakierowania podejrzeń konkretnie na mnie. To jest dla mnie podejrzane, a zemsta nie ma tu nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

Mi śpieszno? Ty wspomniałeś o remisie przecież... Nie odwracaj kota ogonem ;) A że lincz na
Tobie to stracona szansa na zwycięstwo to nie byłabym tego taka pewna, każdy może tak powiedzieć.

Ja wspomniałem, ale widzę, że błyskawicznie podłapałaś ten pomysł...

Dnia 12.11.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

Przeczytaj tamten fragment jeszcze raz, tym razem dokładnie. Nie uwierzyłam mu na podstawie
tego posta, lecz na podstawie jego wcześniejszej gry. Dokładnie tak napisałam. Nie zauważyłeś
czy nie chcesz zauważyć?

Tak, ale podczas "poprzedniej gry" grasz agresywnie wobec niego - ścierasz się z nim kilkukrotnie...

Dnia 12.11.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

Nie próbuję Cię zdyskredytować. Po prostu nie sądzę, aby Twoje intencje były czyste. Tak mogłam
powiedzieć o Fiarocie i mogę powiedzieć o elekrinie. Fakt, zrobiłeś prześlicznej urody analizę,
ale co z tego, skoro cała spełzła na niczym, bo scorp jest niewinny? Dla mnie po prostu wygląda
to na celowe kierowanie podejrzeń na konkretną osobę.

No nie no - przecież to jasne, że celowe! Bo Cię podejrzewałem!

Dnia 12.11.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

Przepiękne porównanie... I tyle sensu ma, że można by nim wypełnić niejedną teczkę +_+

Czyli ma dużo sensu. Bo oskarżam Cię - więc Twoim zdaniem odwracam tym uwagę od siebie. Czytałaś swojego posta?

Dnia 12.11.2007 o 18:10, Magwisienka napisał:

Jaki znowu lincz z zemsty? Po prostu Twoja analiza jest błędna, i jak już mówiłam, wygląda
na próbę nakierowania podejrzeń konkretnie na mnie. To jest dla mnie podejrzane, a zemsta nie
ma tu nic do rzeczy...

To, że moja analiza jest błędna pokazuje żem mafiozo. Aha odnieś się do tego:
Jeszcze coś - czy gdybym był w mafii to robiłbym analizę, w której oskarża Ciebie na podstawie zachowania... wobec Scorpa, chociażbym wiedział, że Kalkulator zaraz to sprostuje... Zastanów się co piszesz :)
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:17, demrenfaris napisał:

Ja wspomniałem, ale widzę, że błyskawicznie podłapałaś ten pomysł...

I co w tym złego? Czy ja nawołuję do remisu? Nie, mówię tylko, że można tak zrobić...

Dnia 12.11.2007 o 18:17, demrenfaris napisał:

Tak, ale podczas "poprzedniej gry" grasz agresywnie wobec niego - ścierasz się z nim kilkukrotnie...

Ja go atakowałam?

Dnia 12.11.2007 o 18:17, demrenfaris napisał:

No nie no - przecież to jasne, że celowe! Bo Cię podejrzewałem!

Ale niesłusznie. A uparłeś się na to jak mało kto... A teraz wzniecasz kolejną kłótnię...

Dnia 12.11.2007 o 18:17, demrenfaris napisał:

Czyli ma dużo sensu. Bo oskarżam Cię - więc Twoim zdaniem odwracam tym uwagę od siebie.

Tak, bo cała Twoja analiza spełzła na niczym, bo opierała się głównie na tym, że współpracuję ze scorpem. Ale jak mogę to robić, skoro on niewinny?
>Czytałaś swojego posta?
Nie, ja go napisałam^^

Dnia 12.11.2007 o 18:17, demrenfaris napisał:

Jeszcze coś - czy gdybym był w mafii to robiłbym analizę, w której oskarża Ciebie na podstawie
zachowania... wobec Scorpa, chociażbym wiedział, że Kalkulator zaraz to sprostuje... Zastanów
się co piszesz :)

No wybacz, nie siedzę w Twojej głowie i nie wiem co Tobą kieruje. Podejrzewam, że to chęć kompletnego odwrócenia uwagi od siebie. Przekonaj mnie, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 18:24, Magwisienka napisał:

Ja go atakowałam?

Starłaś się z nim - wytykałaś potknięcia etc. Zawarłem to w analizie...

Dnia 12.11.2007 o 18:24, Magwisienka napisał:

No wybacz, nie siedzę w Twojej głowie i nie wiem co Tobą kieruje. Podejrzewam, że to chęć kompletnego
odwrócenia uwagi od siebie. Przekonaj mnie, że się mylę.

Jasne. Wszystko najlepiej sprowadzić do odwracania uwagi. Jak Twoim zdaniem odwracam od siebie uwagę? Jakoś nie miałaś nic przeciwko mnie dopóki nie wyprowadziłem analizy opierającej się w 50% na Twojej współpracy ze Scorpem. Nie wiem, czy to jest odwracanie od siebie uwagi - skoro byłbym mafią to wiedziałbym, że Kalk zaraz sporostuje rzekome mafiowanie scorpa! Przecież to logiczne - w ten sposób się nie odwraca uwagi... Po za tym - oskarżyłem Cię, nie odpowiedziałaś RZECZOWO na moją analizę, nie wyprowadziłaś analizy mojego zachowania - to właśnie Ty odwracasz od siebie uwagę. Nic Ci nie muszę udowadniać - to Ty jesteś podejrzana - na mnie jeszcze nikt nie zdobył dowodu w tej edycji. Zmień to, jeśli potrafisz... Wyprowadź analizę... Cokolwiek... Bo dowodów masz zero. Tzn. nie przedstawiłaś żadnego. Jeśli takowy masz - ukaż go światu
@@Reszta
Mam nadzieję, że przeczytacie wszystkie dzisiejsze posty - bo od was będzie zależeć wynik głosowania. Nie dajcie się zmanipulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość tego dobrego :P Zero tolerancji dla mafiozów :)
*******************************************************************************************
Lincz -> Magwisienieczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:52, Kalkulator12 napisał:

Bardzo was przepraszam ale scorp jest niewinny, z powodu awarii kompa (pisze z kompa kumpla...)
wcięło mi wszystkie archiwa i dopiero powoli odzyskuje, a więc edycja trwa i wciąż jest dwóch
mafiozów!

Jeszcze raz sorki, aha edycja trwa dalej!


CO to ma znaczyć ? no ładnie. ;[
Tośmy się wkopali.
Zdecydowanie nie jestem więc za dzisiejszym remisem.

Ale dobra pora przejść do linczu. Wczorajsze paniczne wręcz zachowanie Magwisienki podczas gdy Fiarot zaproponowal remis miedzy nia a scorpem.
Ciagłe odgrywanie cichej dobrotliwej duszy, a teraz w ostatnich dniach nagłe poruszenie pod wpływem oskarżeń
I powody które przedstawił dziś Demrenfaris oraz dalsza kłótnia jaka między nimi zaistaniała skierowuje mnie do linczu na

********************

Lincz Magwisienka Czy jest w sukience czy w spodenkach ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chce mi się już z Wami dyskutować... Jeżeli naprawdę uważacie, że jestem winna, to nie będę Wam przeszkadzać... Gratuluję mafii, że tak ładnie manipuluje...

***************
LINCZ--->Magwisienka
***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:00, Magwisienka napisał:

A nie chce mi się już z Wami dyskutować... Jeżeli naprawdę uważacie, że jestem winna, to nie
będę Wam przeszkadzać... Gratuluję mafii, że tak ładnie manipuluje...

Kto jest Twoim zdaniem w mafii i kto manipuluje? BTW - wydaje się to być rozpaczliwa zagrywka zdesperowanego mafiozy, który już wie, że nic innego nie pomoże... Tak zrobił Don 3 edycje temu - na szczęście nie udało mu się. I Tobie też się nie uda, mam nadzieję... Nie masz dowodów, więc robisz z siebie ofiarę... Typowe. :/

Dnia 12.11.2007 o 19:00, Magwisienka napisał:

***************
LINCZ--->Magwisienka
***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:08, Deto napisał:

Dobry ruch i co teraz ?

Ke? O co Ci chodzi, Deto? Jakoś dziwnie to zabrzmiało -_-''
BTW - skoro jesteśmy zgodni co do tego, że Magi jest w mafii, to polecam zrobić remis - jeden podejrzany mniej - jutro będziemy mieli czteroosobowy finał, w najgorszym wypadku będzie 1 mafiozo w naszej grupie. Tylko musimy być czujni z tymi remisami - ktoś może łatwo zmienić ich wynik - wystarczy jeden głos i cały plan bierze w łeb :| Tak więc nie jestem do końca przekonany, że ten remis będzie dobrym rozwiązaniem - jeśli się nie uda to możemy wszystko zaprzepaścić -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończmy już tą dyskusję. Jestem zmęczona, na meczu rozwaliłam sobie palec i naprawdę nie mam już siły na ciągłe użeranie się z niesłusznymi oskarżeniami :/ Jeżeli po mojej dotychczasowej grze wyciągnąłeś wniosek, że jestem w mafii proszę bardzo - zlinczuj mnie i po krzyku. Może moja śmierć otworzy Wam oczy i zaczniecie wreszcie szukać mafii, bo póki co jakoś Wam nie wychodzi :/ A odwoływanie się do Dona jest teraz dla mnie już kompletnie niezrozumiałe - może dlatego, że nie czytałam poprzedniej edycji. Życzę szczęścia w każdym razie i obyście jednak ubili jutro mafiozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:14, demrenfaris napisał:

> Dobry ruch i co teraz ?
Ke? O co Ci chodzi, Deto? Jakoś dziwnie to zabrzmiało -_-''


Jak zwykle niezrozumiany. ;D Dobry ruch mafii i co na to reszta ?

Dnia 12.11.2007 o 19:14, demrenfaris napisał:

BTW - skoro jesteśmy zgodni co do tego, że Magi jest w mafii, to polecam zrobić remis - jeden
podejrzany mniej - jutro będziemy mieli czteroosobowy finał, w najgorszym wypadku będzie 1
mafiozo w naszej grupie. Tylko musimy być czujni z tymi remisami - ktoś może łatwo
zmienić ich wynik - wystarczy jeden głos i cały plan bierze w łeb :| Tak więc nie jestem do
końca przekonany, że ten remis będzie dobrym rozwiązaniem - jeśli się nie uda to możemy wszystko
zaprzepaścić -_-''


No i właśnie też boję się tego finałowego remisu trzeba by było do końca wszystkiego pilnie strzec.
Póki co na lincz na Magwisienke zgadzamy tylko my dwoje. Więc już polecasz remis ? 2/7 głosów, no z Mag to 3/7 ale ona to przecież inna sprawa. Ja nadal jestem do niego nieprzychylnie nastawiony.
A kogo proponujesz jeszcze do remisu ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się