Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 21:17, elekrin napisał:

Mafioza godny poświęceń. Koniec edycji się nieubłaganie zbliża, dla Scorpa to nie byłaby chyba
tragedia, gdyby sobie 2 dni pooglądał edycję, a taki ruch dałby Ci wiele.


Co by mi to dało ? No tak fakt musiałbym radzić sobie ze wszystkim sam mając na plecach chociażby takiego Dema który pewnie jutro zasypie mnie nowymi oskarżeniami ^^ heh

Dnia 11.11.2007 o 21:17, elekrin napisał:

> A tak jak już wcześniej też mówiłem zobaczymy co się dziś stanie ale jeśli Scorp miafią
nie
> jest to Fiarot jeśli go nie zamordują ma już ode mnie raczej murowany lincz jutro ;>

Nom, jak Scorp ;)


Nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:28, Fiarot napisał:

Jest 4:3 scorp - Ashakel, więc co Ty znowu bredzisz?! Mówię wprost - nie róbmy dziś remisu,
przyda nam się on w późniejszej fazie gry!

Po głosie Laski mamy już 5:3 i raczej przesądzony lincz ... Mam nadzieję że trafiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:28, Fiarot napisał:

> Przypominam, że jeśli chcecie remisu to 2 z głosujących na scorpa musi zmienić głosy.


Jest 4:3 scorp - Ashakel, więc co Ty znowu bredzisz?! Mówię wprost - nie róbmy dziś remisu,
przyda nam się on w późniejszej fazie gry!

Wg moich wyliczeń było 5:3 wtedy... Pisałeś, że jest 3:3, a potem zagłosował kolektor i elekrin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:35, demrenfaris napisał:

> > Przypominam, że jeśli chcecie remisu to 2 z głosujących na scorpa musi zmienić głosy.

>
>
> Jest 4:3 scorp - Ashakel, więc co Ty znowu bredzisz?! Mówię wprost - nie róbmy dziś
remisu,
> przyda nam się on w późniejszej fazie gry!

Wg moich wyliczeń było 5:3 wtedy... Pisałeś, że jest 3:3, a potem zagłosował kolektor i elekrin.

Errata - myślałem, że Ash również zagłosował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:35, demrenfaris napisał:

Wg moich wyliczeń było 5:3 wtedy... Pisałeś, że jest 3:3, a potem zagłosował kolektor i elekrin.

Policz jeszcze raz - teraz mamy 5:3. A wczoraj na mnie wyskoczyłeś że źle liczę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje mieszkańcom głupoty ^^ Tobie zaś Fiarot wygranej bo te ciołki dają sobą pomiatać jak chcą... Może ubiją ciebie, ale twojego kompana już nie, nie są na tyle rozgarnięci żeby tego dokonać... Kogo zamierzasz jutro sponiewierać i wystawić na odstrzał tym Zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:28, Deto napisał:

Co by mi to dało ?

Zdjęcie podejrzeń. To byłby bardzo mocny argument :)

Dnia 11.11.2007 o 21:28, Deto napisał:

No tak fakt musiałbym radzić sobie ze wszystkim sam mając na plecach chociażby
takiego Dema który pewnie jutro zasypie mnie nowymi oskarżeniami ^^ heh

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pisałem to nie widząc jeszcze posta z głosem od Laski-z-Polski :) . Czyli los scorpa jest przesądzony :] . Fajnie by było, gdyby napisał on nam teraz na forum, jaką miał naprawdę rolę, gdyż bardzo ułatwiłby mi tym sposobem dalsze działanie ;] .
Koniec końców dobrze się stało, że nie było dzisiaj remisu, zaś ja jak znam życie jutro jeszcze pewnie z wami zabawię ;) .

demrenfaris

To Ty nie widziałeś linczu elekrina oddanego aż pół godziny przed twoim postem z propozycją zmian głosów?! Nie rozśmieszaj mnie! Czyżbyś próbował w taki sposób uratować scorpa przed śmiercią? A jeśli tak to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff,dorwałem się do kompa,z tureckiej knajpki wróciłem ;].Czytam,czytam i widzę ładny bieg wydarzeń :).Okazuje się że jestem bardziej podejrzany niż myślałem,ale nie mam co kombinować bo juz bardziej was nie przekonam żem nie wiewiór :P.Cóż,ja tym razem nie zagłosuję tak jak ogół,oddam głos na mojego kandydata którego opisałem w analizie,czyli Deto.Póki co to on wydaje mi się być prawdopodobnym mafiozem,myślałem tez wcześniej o Scorpie,ale wg.mnie oddanie na niegogłosu w tej sytuacji byłoby po prostu chamskie,wole żebyście wy zadecydowali...

A więc:

~~~~~~.::*::.~~~~~~

Lincz -> Deto


PS.Post krótki bo jutro muszę być wcześniej w Sql :/.Wybaczcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:41, scorp2005 napisał:

gratuluje mieszkańcom głupoty ^^ Tobie zaś Fiarot wygranej bo te ciołki dają sobą pomiatać
jak chcą...


Wygram tylko i wyłącznie jako mieszkaniec, gdyż niestety w tej edycji mafiozą nie jestem :) .

Dnia 11.11.2007 o 21:41, scorp2005 napisał:

Może ubiją ciebie, ale twojego kompana już nie, nie są na tyle rozgarnięci żeby
tego dokonać... Kogo zamierzasz jutro sponiewierać i wystawić na odstrzał tym Zombie?


Wiesz, wczoraj podobne żarciki robił sobie skyler, z tym, że on był niewinny, lecz pisał, że jest winny, więc możliwe, iż teraz Ty czynisz podobnie, ale w odwrotny sposób ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:44, Fiarot napisał:


Wygram tylko i wyłącznie jako mieszkaniec, gdyż niestety w tej edycji mafiozą nie jestem :)


Czy jako mafiozo napisałbyś inaczej?

Dnia 11.11.2007 o 21:44, Fiarot napisał:

Wiesz, wczoraj podobne żarciki robił sobie skyler, z tym, że on był niewinny, lecz pisał, że
jest winny, więc możliwe, iż teraz Ty czynisz podobnie, ale w odwrotny sposób ;P .


skyler miał 100% racji... nawet jeśli dostałeś naprawdę rolę kataniego... Grasz trzeciego mafioza i tyle... Powinni cię ubić dla własnego dobra... phelea, sky, ja i w pewnym sensie sam i ponawia swój apel zremisujcie Fiarota z magi lub laską a miasto wygra wy zombi jedne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh,wielka szkoda,ale to spóźnienie niestety nie było zależne ode mnie :/.Cóż,teraz mogę się tylko przyglądać (czyli jak zwykle ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:41, elekrin napisał:

> Co by mi to dało ?
Zdjęcie podejrzeń. To byłby bardzo mocny argument :)
> No tak fakt musiałbym radzić sobie ze wszystkim sam mając na plecach chociażby
> takiego Dema który pewnie jutro zasypie mnie nowymi oskarżeniami ^^ heh
j.w.


Wiesz, chyba nie rozumiem twojego stwierdzenia, możesz go rozwinąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:04, Deto napisał:

Wiesz, chyba nie rozumiem twojego stwierdzenia, możesz go rozwinąć ?


Jakby Scorp był w mafii, to właśnie Ty zainicjowałeś jego porażkę, co przekłada się automatycznie na to, że nie mogłeś być jego partnerem. Bardzo dobry sposób na odciągnięcie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro 22:01 już minęła to teraz ja się wam do czegoś przyznam - dziś nie sprawdzałem siebie! W związku z tym nie mam immunitetu i jeżeli zdrajcy wskazali na mnie to będą to moje ostatnie minuty w tej grze. Dzisiaj sprawdziłem Magwisienkę, ale zgodnie z regulaminem dowiem się o jej tożsamości od Kalkulatora dopiero wówczas, gdy pojawi się na forum post z wynikami linczu i mordu. Dlaczego Magwisienkę? Ponieważ coś mi mówi, żeby jej nie ufać ;P . Szybko uwierzyła w moje katanowanie, jak gdyby nie chciała mi się narazić, a potem bardzo nerwowow zareagowała, gdy nagle chciałem ją zlinczować. Także jeśli scorp nie robi sobie żartów i będzie faktycznie niewinny to ona powinna być kolejnym celem miasta w linczu. Kto może być jej partnerem? Prawdopodobnie Laska-z-Polski. Oboje wypowiadają się o sobie bardzo dyplomatycznie i starają się sobie nie szkodzić podczas gry. Gdy poprosiłem dziś Magwisienkę o wypowiedzenie swojej opinii na jego temat ona za bardzo nie wiedziała jak ma się do jego osoby ustosunkować, pisała trochę na jego usprawiedliwienie a trochę odnośnie jego potencjalnego mafiozowania, czyli na dobrą sprawę nic konkretnego z tego nie wynikło.
Także gdyby scorp okazał się mieszkańcem, zaś ja poleciałbym w mordzie to dobrze byłoby, gdybyście zlinczowali kogoś z tej dwójki, ze wskazaniem na Magwisienkę. Jeżeli zaś ona również okazałaby się niewinna to macie decydujący dzień z 5 graczami i sami zadecydujcie :) . W każdym razie jeśli jutro zostanie was 7 to w żadnym wypadku nie róbcie remisu, gdyż byłby on dla nas zabójczy!
To chyba wszystko, co chciałem wam zakomunikować, poczekajmy teraz spokojnie na wyniki linczu oraz zabójstwa mafii :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:11, elekrin napisał:

> Wiesz, chyba nie rozumiem twojego stwierdzenia, możesz go rozwinąć ?

Jakby Scorp był w mafii, to właśnie Ty zainicjowałeś jego porażkę, co przekłada się automatycznie
na to, że nie mogłeś być jego partnerem. Bardzo dobry sposób na odciągnięcie uwagi.



Zacznijmy od tego że to nie ja zainicjowałem tylko Fiarot, ja oddałem głos jako drugi.
A co do tego czy Scorp jest w mafii to niedługo powinniśmy się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka? Tak szczerze mówiąc, to nikt mnie o nią nie pytał, więc nie wiem, skąd taki pomysł :) Przyznam Ci rację, że miotała się po twoich ostatnich oskarżeniach, ale łączenie mnie z nią w parę to dla mnie istne sajens fikszyn :) Ale żebym się o niej dyplomatycznie wyrażał? Jak mogłem to robić, skoro nikt mnie o nią nie pytał? :P Dziwny wywód, jak na mój gust... Wierzę w brak twojej winy, ale dzisiaj mnie zaskakujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to patrz - 5. Magwisienka - Wygląda na niewinną. Szukam, i nie mogę na nią nic znaleźć , psiakrew :) No trudno, może coś potem upoluję :P Niewinna z tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36214. Z wielkim dystansem się o niej wypowiadzasz :] . A może jesteś w mafii z kimś innym i dlatego łączenie Ciebie w parę z Magwisienką to dla Ciebie sajens fikszyn jak twierdzisz? W końcu mogłeś mordem na Donie odegrać się za wcześniejszy podobny mord parę edycji temu :P . No nic, poczekajmy, zobaczymy, prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się